kerdesek dontes elott

Moderátor: naturwell

jss

Re: kerdesek dontes elott

Olvasatlan hozzászólás Szerző: jss » 2009.07.30. 13:17

Sziasztok!
Valaki le tudná ide írni, hogy hol mennyi a gyűrű + műtét ára és hogy kb hány hetet /hónapot kell várni a műtétig?
Üdv: jss

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2009.07.30. 16:35

dzsalamare írta:Nem tudom ,lehet egyszerűen hangzik,de elhatározás kérdése is,illetve hogy az ember mennyire pozitívan áll hozzá a dolgokhoz,
az tuti hogy ha gyűrűt berakatja az ember hízni már nem tud, :D ,arra is sokat gondoltam döntés elöt ,hogy az elmúlt években évről -évre dagadtam,ilyen súlyban életemben nem voltam, :D ,DE MOST MÁR ENNEK VÉGE,komolyan mondom kitudnék csattanni a boldogságtól hogy kezdem látni az eredményeket. 8-)

Jah, igen és azt szeretném kérdezni tölletek hogy szerintetek műtét után mennyi idő mulva lehet elkezdeni mozogni,?
Mondjuk vizierobikozni?
Ezt én cáfolom saját tapasztalatból. Olyan szépen híztam 15 kg-ot 6 ml-nyi beszűkített gyűrűvel, hogy azt öröm volt nézni! :twisted:
Én a meggyűrűzésem óta semmilyen pozitív változást nem tapasztaltam, csak a hátrányát. Csúnyán böfögök és hangokat adok ki evés-ivás közben, ami miatt nem tudok társaságban étkezni. Akadni akad, néha. De legtöbbször ugyanannyit eszek és nem jelent megszorítást. Fogyni nem fogytam vele - pedig másfél éve van gyűrűm.Azóta nem tudok hasra feküdni, mert nyom a gyűrű - pedig több orvos szerint is jó helyen van és teljesen "normálisan működik". De én csak akkor fogyok, ha koplalok, mint gyűrű előtt is. Nekem csak rossz tapasztalatom van és mindenkit lebeszélek róla! :cry:
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

Schnee

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2009.07.30. 16:50

Szia Panda! Sajnálom, hogy Neked eddig csak negatív tapasztalatod van. :cry: Nem lehet, hogy kellene még szűkíteni? :?
kisa622 írta:
dzsalamare írta:Nem tudom ,lehet egyszerűen hangzik,de elhatározás kérdése is,illetve hogy az ember mennyire pozitívan áll hozzá a dolgokhoz,
az tuti hogy ha gyűrűt berakatja az ember hízni már nem tud, :D ,arra is sokat gondoltam döntés elöt ,hogy az elmúlt években évről -évre dagadtam,ilyen súlyban életemben nem voltam, :D ,DE MOST MÁR ENNEK VÉGE,komolyan mondom kitudnék csattanni a boldogságtól hogy kezdem látni az eredményeket. 8-)

Jah, igen és azt szeretném kérdezni tölletek hogy szerintetek műtét után mennyi idő mulva lehet elkezdeni mozogni,?
Mondjuk vizierobikozni?
Ezt én cáfolom saját tapasztalatból. Olyan szépen híztam 15 kg-ot 6 ml-nyi beszűkített gyűrűvel, hogy azt öröm volt nézni! :twisted:
Én a meggyűrűzésem óta semmilyen pozitív változást nem tapasztaltam, csak a hátrányát. Csúnyán böfögök és hangokat adok ki evés-ivás közben, ami miatt nem tudok társaságban étkezni. Akadni akad, néha. De legtöbbször ugyanannyit eszek és nem jelent megszorítást. Fogyni nem fogytam vele - pedig másfél éve van gyűrűm.Azóta nem tudok hasra feküdni, mert nyom a gyűrű - pedig több orvos szerint is jó helyen van és teljesen "normálisan működik". De én csak akkor fogyok, ha koplalok, mint gyűrű előtt is. Nekem csak rossz tapasztalatom van és mindenkit lebeszélek róla! :cry:

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2009.07.30. 21:51

Nem hiszem, mivel 7 ml-vel is a kaja mind lement, igaz nyelőcső tágulatom lett, viszont a folyadékok egyáltalán nem mentek le, még a nyálam sem, csak ülve tudtam aludni, mert fuldokoltam álmomban a saját nyálamtól, így ki kellett vetetnem januárban. Ellenben pl. az őszibarack se tavaly, se idén nem megy le, ami érdekes, mert pépes, a sült oldalas simán lemegy. De már nem is izgat a dolog. Azt hiszem újra megműttetem magam és kivetetem az egészet. Fogyózva fogyni a gyűrű nélkül is tudok. Csak a sok pénzt sajnálom.
De úgy vettem ki a hozzászólásaitokból (sajnos már csak a műtét után!), hogy diéta és mennyiség csökkentése nélkül (vagyis fogyózás) senki nem fogyott "csak úgy" a gyűrű segítségével. Számomra rejtély, miben segít a gyűrű. Én mindig lassan, jól megrágva ettem és eszek, nekem nem volt változás. Éhséget továbbra is érzek, abban nem segített.
- Puszi. Panda -

Schnee

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2009.07.31. 10:04

Nekem épp a mennyiség csökkentésében segít a gyűrű. Tehát nem diétázok kifejezetten, csak azáltal, hogy a gyűrűm "tölcsérként" működik (én ehhez szoktam mindig hasonlítani), lényegesen kevesebb mennyiséget tudok bevinni egyszerre. És ez pont elég ahhoz, hogy annyit egyek, mint egy normális ember. És úgy látszik ennyi elég volt ahhoz, hogy három év alatt szép lassan leapadjon rólam 50 kg. :lol: Múlt héten voltam kontrollon, nincs nyelőcső tágulatom, tehát valószínűleg "szót fogadok" a gyűrűmnek, amikor "megálljt parancsol", nem erőltetem.
Remélem, nem értesz félre, nem kioktatni akartalak, csak az igen elkeseredett hozzászólásodat akartam egy kicsit ellensúlyozni egy pozitívval. Nálam működik, nem bántam meg, életem legjobb befektetése volt. :) Ha valamit bánok, az csak az, hogy nem korábban tetettem be. ;)

Schnee

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2009.07.31. 10:08

Az őszibarack egyébként a hosszú rostjai miatt okoz problémát, azért lehet vele gond! ;)

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2009.07.31. 11:07

Nem bántasz, sőt! Minden jó tanácsot elfogadok, hogyan tudnám jól hasznosítani a gyűrűmet, ha már meg van. Én is azért tetettem be, hogy lefogyjak, de még nem apadt le rólam semmi. És sajnos gátlás nélkül tudok enni továbbra is, Figyelek én rá, és, ha segctene a gyűrűm, szívesen venném és együttműködnék, de nem! Minden lemegy és ha keveset eszem, éhes vagyok - sajnos.
- Puszi. Panda -

jss

Olvasatlan hozzászólás Szerző: jss » 2009.08.12. 13:28

Üdv mindenki!
Az volna a kérdésem, hogy mikor kell befizetni a pénzt a műtétre?
Elég akár a befekvés előtti napon befizetni, vagy a kivizsgálás előtt kell még?
Mert nekem igazából úgy lenne jó, ha kapnák egy műtéti időpontot, és előtte néhány nappal fizetném be...
Lehet ezt így?

mojey

Olvasatlan hozzászólás Szerző: mojey » 2009.09.18. 00:20

nem tudom olvassa-e valaki, de gondoltam irok egy updatet.

a gyomorgyurure azota se szantam el magam, anelkul probalkozok. elmentem teljes verkep hormon stb kivizsgalasra es arra jott ra az orvos hogy a szervezetem tultermeli az inzulint minek hatasara minden molekula szenhidratot jo alaposan elraktarozok. alacsony szenhidrattartalmu etrendet javasolt. szerinte ha degeszre eszem magam protein es zsir dus hussal, sajttal, tokmaggal, pisztaciaval, stb, de semmi kenyeret, tesztat, krumplit, cukrot nem eszek, akkor fogyni fogok. nah ez annyira hihetetlenul hangzott hogy alaposan be is tartottam, es lam lam , 10 het alatt 10 kilot fogytam. pedig tenyleg sok sajtot es pisztaciat ettem! mondjuk adtak valami gyogyszert is az inzulinra, gluckophage a neve. nah ezen most egesz felbatorodtam, ugyhogy most elkezdtem szobabiciklizni is. amint kiderult, amikor anno 9 honapig a futoszalagon kinoztam magam minden eredmeny nelkul, az azert lehetett mert mindig reggel ehgyomorra mentem es a szervezetem nem a gyomromban levo kajabol, hanem a frissen felepitett izomsejtek visszabontasabol szerezte az energiat. most ugy jarok szobabiciklizni, hogy elotte 3 oraval eszek proteint, 1 oraval elotte meg radobom azt a kis adag szenhidratot ami a napi adag (par szelet wasa ize, meg egy cseszenyi gyumolcs). meg nem tudom hogy ez jo taktika-e mert csak 2 hete csinalom, de vegulis a fogyas megy tovabb. a havi 3 kilot jo lenne tartani, azzal jovo ilyenkorra mar egesz szep sulyom lenne. nah itt tartok.

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2009.11.26. 09:24

mojey írta:nem tudom olvassa-e valaki, de gondoltam irok egy updatet.

a gyomorgyurure azota se szantam el magam, anelkul probalkozok. elmentem teljes verkep hormon stb kivizsgalasra es arra jott ra az orvos hogy a szervezetem tultermeli az inzulint minek hatasara minden molekula szenhidratot jo alaposan elraktarozok. alacsony szenhidrattartalmu etrendet javasolt. szerinte ha degeszre eszem magam protein es zsir dus hussal, sajttal, tokmaggal, pisztaciaval, stb, de semmi kenyeret, tesztat, krumplit, cukrot nem eszek, akkor fogyni fogok. nah ez annyira hihetetlenul hangzott hogy alaposan be is tartottam, es lam lam , 10 het alatt 10 kilot fogytam. pedig tenyleg sok sajtot es pisztaciat ettem! mondjuk adtak valami gyogyszert is az inzulinra, gluckophage a neve. nah ezen most egesz felbatorodtam, ugyhogy most elkezdtem szobabiciklizni is. amint kiderult, amikor anno 9 honapig a futoszalagon kinoztam magam minden eredmeny nelkul, az azert lehetett mert mindig reggel ehgyomorra mentem es a szervezetem nem a gyomromban levo kajabol, hanem a frissen felepitett izomsejtek visszabontasabol szerezte az energiat. most ugy jarok szobabiciklizni, hogy elotte 3 oraval eszek proteint, 1 oraval elotte meg radobom azt a kis adag szenhidratot ami a napi adag (par szelet wasa ize, meg egy cseszenyi gyumolcs). meg nem tudom hogy ez jo taktika-e mert csak 2 hete csinalom, de vegulis a fogyas megy tovabb. a havi 3 kilot jo lenne tartani, azzal jovo ilyenkorra mar egesz szep sulyom lenne. nah itt tartok.
csak ne legyen belole jojo! sok sikert!

Válasz küldése