Csak úgy írogatok.....

Moderátor: naturwell

Zsóka53

Re: Csak úgy írogatok.....

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Zsóka53 » 2008.01.20. 00:02

Üdv Mindenkinek!

Olvasgatom a sorokat,s látom,hogy inkább a beavatkozás a főtéma.Nem értek eggyet ,és csak cáfolni tudom,
azt hogy nem lehet lefogyni.
53éves Nő vagyok és 3 gyermek anyja.

Én a természetes fogyást választottam 1 évvel ezelött.
126 kg voltam, ma 88kg vagyok,36kg-t lefogytam. Most jön a kérdés hogyan?
Hasonló módszerrel,amit ez a honlap hírdet.
Sok betegséggel küzködtem,fájtak a lábaim,nem birtam a fizikai megterhelést,fuladtam.Ismerösek ezek úgye?
1 évvel ezelött elhatároztam,hogy életmódót váltok.SIKERÜLT!
Én is probálkoztam már sokszor fogyókurával,ami sikkerült is kissebb nagyobb sikerrel.De az eredmény ugyan az. Több jött vissza ,mint amit leadtam.12féle gyógyszert szedtem.Ma? 4 félét,és könyebb a mozgás,és teljesen jól érzem magam.
Mind ezt külső behatások nélkül,akaraterővel értem el.
Hihetetlen? Csatolok fotot.
Üdvözlettel: Antal Zoltánné (Zsóka)

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.01.20. 00:06

Zsóka53 írta:Üdv Mindenkinek!

Olvasgatom a sorokat,s látom,hogy inkább a beavatkozás a főtéma.Nem értek eggyet ,és csak cáfolni tudom,
azt hogy nem lehet lefogyni.
53éves Nő vagyok és 3 gyermek anyja.

Én a természetes fogyást választottam 1 évvel ezelött.
126 kg voltam, ma 88kg vagyok,36kg-t lefogytam. Most jön a kérdés hogyan?
Hasonló módszerrel,amit ez a honlap hírdet.
Sok betegséggel küzködtem,fájtak a lábaim,nem birtam a fizikai megterhelést,fuladtam.Ismerösek ezek úgye?
1 évvel ezelött elhatároztam,hogy életmódót váltok.SIKERÜLT!
Én is probálkoztam már sokszor fogyókurával,ami sikkerült is kissebb nagyobb sikerrel.De az eredmény ugyan az. Több jött vissza ,mint amit leadtam.12féle gyógyszert szedtem.Ma? 4 félét,és könyebb a mozgás,és teljesen jól érzem magam.
Mind ezt külső behatások nélkül,akaraterővel értem el.
Hihetetlen? Csatolok fotot.
Üdvözlettel: Antal Zoltánné (Zsóka)
Kedves Zsoka!

Miert lenne hihetetlen? Csak gratulalni tudok a kitartasodhoz, es az elert sikerekhez. Nekem viszont enelkul a manko nelkul nem sikerult. Van akinek igen, nekem viszont ezzel. De ehhez ugyanugy kellettem en is. Nem volt egyszeru menet, mint ahogy gondolom, a Tied sem. Tovabbi sikereket!

Balu

Zsóka53

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Zsóka53 » 2008.01.20. 00:35

Üdv Mindenkinek!
Csak a régi fotot tudtam fel tenni,ott még 126 kg voltam.
Kitartást és nagy akaraterőt kivánok mindenkinek!!
üdvözlettel: Zsóka (Antal zoltánné)

Zsóka53

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Zsóka53 » 2008.01.25. 01:00

Sziasztok!
Látom ,már nem igazán vagytok aktivak az irásba.
Pedig sokan kiváncsiak az oldalon található biztatásokra,kivel mi történik?
Találkozások,tanácsok,ételek készítése,stb.
Én is szivesen társulnék a témához,irnék recepteket.Persze diétásat,amitöl én is lefogytam,ilyenre.
Sok erőt egészséget,és kitartó akaraterőt kivánok!

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.01.25. 09:32

Zsóka53 írta:Sziasztok!
Látom ,már nem igazán vagytok aktivak az irásba.
Pedig sokan kiváncsiak az oldalon található biztatásokra,kivel mi történik?
Találkozások,tanácsok,ételek készítése,stb.
Én is szivesen társulnék a témához,irnék recepteket.Persze diétásat,amitöl én is lefogytam,ilyenre.
Sok erőt egészséget,és kitartó akaraterőt kivánok!
Ha gondoljatok, nyitok egy recept reszt a forumban?!

Pici

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Pici » 2008.01.25. 14:48

Szia mindenkinek!Mostanában mindenki téli álmot alszik még és azért nem írogattok semmit? :?: Én godoltam pár sort írnék a hétfői szűkítésemről.Olyon jól sikerült holy majnem kipurcantam tőle./legalább is úgy éreztem/Ez volt a második de most úgy gondolom ,hogy hallani sem akarok róla egy ideig.Még a saját nyálamat sem tudtam lenyelni és úgy éreztem mintha egy mázsa volna a mellkasomra rátéve.Sajna én Pestől 280km-re lakom ezért az a mondat hogy akkor ugorjak vissza és kiengedjük nem tünt túl egyszerű megoldásnak,így csak szerdán jutottam vissza a kórházba. A doki addigra mire odaértem bement a műtőbe és csak 2és fél óra múlva került elő. Kivette amit hétfőn benyomott úgyhogy ott tartottam mintha el sm mentem volna.Csupan 13ezer ftom bánta./vonatjegyek/Elhatároztam ,hogy addig el nem jövök onnan amig egy üveg víz le nem megy a torkomon,mivel szinte 2 napja semmit nem tudtam lenyelni.Amíg ott iszogattam találkoztam egy csajszival aki akkor feküdt be műtétre és ő mondta ,hogy a műtét már nem 450 hanem 850 ezerFt-ba kerül.Eddig sem volt kevés de azért ez már elég husos összeg.Azért írtam le mindezeket,hogy ha valaki akar tanulhat belőle.Járt már más is hosonlóan? Kiváncsi volnék hogyan vészelte át a dolgot. ;) Balu-a receptes dolgot jó ötletnek tartom,biztos sokan hasznát vennék.Puszi mindenkinek.PICI./egyébbkent már 20 kiló van mögöttem október óta/ :lol: :lol:

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.01.25. 15:05

Pici írta:Szia mindenkinek!Mostanában mindenki téli álmot alszik még és azért nem írogattok semmit? :?: Én godoltam pár sort írnék a hétfői szűkítésemről.Olyon jól sikerült holy majnem kipurcantam tőle./legalább is úgy éreztem/Ez volt a második de most úgy gondolom ,hogy hallani sem akarok róla egy ideig.Még a saját nyálamat sem tudtam lenyelni és úgy éreztem mintha egy mázsa volna a mellkasomra rátéve.Sajna én Pestől 280km-re lakom ezért az a mondat hogy akkor ugorjak vissza és kiengedjük nem tünt túl egyszerű megoldásnak,így csak szerdán jutottam vissza a kórházba. A doki addigra mire odaértem bement a műtőbe és csak 2és fél óra múlva került elő. Kivette amit hétfőn benyomott úgyhogy ott tartottam mintha el sm mentem volna.Csupan 13ezer ftom bánta./vonatjegyek/Elhatároztam ,hogy addig el nem jövök onnan amig egy üveg víz le nem megy a torkomon,mivel szinte 2 napja semmit nem tudtam lenyelni.Amíg ott iszogattam találkoztam egy csajszival aki akkor feküdt be műtétre és ő mondta ,hogy a műtét már nem 450 hanem 850 ezerFt-ba kerül.Eddig sem volt kevés de azért ez már elég husos összeg.Azért írtam le mindezeket,hogy ha valaki akar tanulhat belőle.Járt már más is hosonlóan? Kiváncsi volnék hogyan vészelte át a dolgot. ;) Balu-a receptes dolgot jó ötletnek tartom,biztos sokan hasznát vennék.Puszi mindenkinek.PICI./egyébbkent már 20 kiló van mögöttem október óta/ :lol: :lol:
a 850 pestre vonatkozik. masutt meg maradt az ar.
letrehoztam egy recept forumreszt, oda lehet irogatni.
minden forumnal, alul talaltok egy feliratkozas a temara feliratot. igy akkor is kaptok ertesitest ha valaki ir, ha ti nem irtatok meg oda semmit.

Titike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Titike » 2008.01.25. 16:18

Szia Pici!
Nekem is volt egy ilyen "jól" sikerült szűkim azzal a különbséggel, hogy én Pesten lakom! Én már másnap visszamenten, de nekem csak annyit vettünk ki, hogy inni tudjak! Ezért érdemes szűki után ott helyben meginni legalább egy fél litert!

Kéretik nyilatkozni taliról!!!!!!!!!!!

Puszi mindenkinek

Pici

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Pici » 2008.01.26. 00:33

Szia Jukat!Nagyon örülök ,hogy túl vagy a műtéten és többé kevésbé de túlélted.A bal oldalam nekem még utána több hétig fájt és csak akkor csillapodott ha hanyatt feküdtem. Vigyázz magadra és ha van valami gondod hívjál nyogotton ha tudok segítek,a számomat tudod.Szia Pici ;)

Cérni

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Cérni » 2008.02.06. 10:17

Sziasztok!

Láttátok tegnap a Nagy Fogyást?
Húúúúú!!! Néhány versenyző igen jól nézett ki! 4 hónap alatt 40-50 kilót fogyni!
Nem semmi! Én gratulálok nekik, és nagyon irigylem őket.
De vajon milyen áron érték el ezt?

Válasz küldése