Csak úgy írogatok.....

Moderátor: naturwell

Schnee

Re: Csak úgy írogatok.....

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2010.01.03. 15:29

Szia Slim, "nagy öreg"! Rég nem jártál erre. Örülök, hogy minden rendben Nálad! ;) Jóval lassabb tempóban, de már én is a mínusz 60 felé járok, és nagyon boldog vagyok az én közel 4 éves gyűrűmmel. :D
Én is nagyon boldog új évet kívánok Neked és minden gyűrűs társamnak! :)

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2010.01.07. 01:28

Szia Schnee!

A hölgyfórumos 2004-es szárnyaló bejegyzések után sajnos nem volt hasonló netes találkozási lehetőség a gyűrűsöknek.
Sajnos az a fórum már rég nem elérhető, pedig az új, vagy gondokkal, kétségekkel küzdőknek igen jó olvasmány lehetne még most is. ( Hűűű de jó kis társaság volt ottt!!!)
De ezt Te is tudod biztosan, hiszen ott voltál!
Tényleg régen nem jártam erre, már nincs is mit mondani hiszen az én műtétem már régen volt, azóta is változott már sok minden a műtéttel kapcsolatban is.
És sztem már nem is sokan kíváncsiak, nem is igénylik a tanácsokat.
Örülök ha arról hallok, hogy a régiek közül jól vannak, nincs problémájuk boldogok a lefogyott új külsőjükben.
De elkeserít amikor arról olvasok, hogy na ezzel sem sikerült lefogyni, vagy ha azt írják, hogy bedöglött a gyűrű, ki kellett venni.
Inkább örülök magamban csendesen, hogy nálam minden rendben van és remélem így is lesz ez már!
Igaz nekem is vannak még most is nehéz napjaim, az idegesség, a stressz a fáradtság, vagy ha napokig kevés folyadékot iszom akkor küzdök az evéssel, inkább megy- és jön is vissza. De az eltelt évek alatt hozzászoktam már, nem zavar.
Könnyebb így élni, már nem is tudnám mit csinálnék ha újra 126 kg lennék. Brrrrrrr.
Volt már plasztikád? Most nagy újdonság a body tite eljárás, ( keress rá a kifejezésre) műtét nélkül elfogy a kinyúllott bőr...
de a pénztárcát sajnos nem kíméli.
Legyél jó és vigyázz magadra.
Üdv
Slim
:D

Schnee

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2010.01.07. 19:30

Köszi a tippet, Slim! ;) Ezt csinálják már Magyarországon is? Mert magyar nyelvű találat nem volt rá... :?

Schnee

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2010.01.08. 17:35

Wow! Köszi! ;) Nem tudom, a kereső miért nem adta ki... :?
Hát igen... majd ha nyerek a lottón! :D
Pussssssssz

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2010.01.09. 03:22

kérlek kérlek kérlek akkor fizess be engem is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Schnee

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2010.01.09. 10:08

Megdumáltuk! :mrgreen:

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2010.01.10. 02:22

Váááh 2 napja vannak nehéz napjaim szinte semmi sem megy le.
Már minden bevált praktikámat kipróbáltam pedig:
- minden falat kajcsit jól megsózok ( ez nálam eddig nagyon bevált, 4-5 falat után megy simán)
- nasivin orrcsepp ( egy pici vízben lenyelve)
- forró tea, vagy más folyadék forrón

Hiába na abba kellene hagyni a stresszelést, akkor minden okés lenne....... talán a jövő héten nyugisabb hetem lesz a munkahelyen.
Addig is megy a toffifi hogy valami legyen bennem.

Neked vannak ilyen praktikáid???

Schnee

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2010.01.10. 19:53

Slim írta:Váááh 2 napja vannak nehéz napjaim szinte semmi sem megy le.
Már minden bevált praktikámat kipróbáltam pedig:
- minden falat kajcsit jól megsózok ( ez nálam eddig nagyon bevált, 4-5 falat után megy simán)
- nasivin orrcsepp ( egy pici vízben lenyelve)
- forró tea, vagy más folyadék forrón

Hiába na abba kellene hagyni a stresszelést, akkor minden okés lenne....... talán a jövő héten nyugisabb hetem lesz a munkahelyen.
Addig is megy a toffifi hogy valami legyen bennem.

Neked vannak ilyen praktikáid???
Igen, a forró folyadék nekem is be szokott jönni és a csoki vagy kekszek szintén, de nem mindig, arra nem sikerült rájönnöm, hogy mitől van az, amikor nem... :roll: Nasivin orrcsepp? Ez jó... :D Kipróbálom! ;) Ez biztos akkor jó, mikor ilyen hülye váladék képződik, és az nem engedi le a "szállítmányt"... :D Én szerencsére elég ritkán stresszelek, úgyhogy annak a hatását még annyira nem tapasztaltam ki. :)
Különösebb praktika most nem igazán jut eszembe, de még gondolkodom. Igazából az a jó, hogy nem idegesít, amikor vannak ilyen átmeneti időszakok, hogy nem akar lemenni szinte semmi, mert tudom, hogy elmúlik és van türelmem hozzá kivárni, olyankor nem erőltetem. :D

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2010.01.10. 23:06

A Nasivint még a nagy varázslónk ( Dr Bende) mondta annó, hogy ha semmi sem megy le akkor az is segíthet. Nem kell hozzá váladék, elég ha nemtudsz enni.....

Válasz küldése