Csak úgy írogatok.....

Moderátor: naturwell

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: Csak úgy írogatok.....

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.10.23. 18:48

kisa622 írta:Halihó!
Hát igen, velem is ez van. Az elmúlt 2 hétben beszűkűltem magamtól - főleg éjszaka. Akkor már inni sem nagyon sokat tudok. Aludni meg félig ülve kell, mert, ha vízszintesen alszom - mint szoktam -, akkor arra ébredek, hogy visszafolyik az alvás előtt megivott víz a torkomba és fuldoklom tőle. Nagyon rossz érzés, :twisted: meg kicsit ilyesztő is. De amíg nem muszáj, addig marad ez a 7 ml. Nem akarok kivetetni.
Volt már valakinek nyelőcső tágulata? Az milyen tüneteket produkál és mi a gyógymódja?
A szőlő héjára nem is gondoltam, hogy árthat, mondani meg nem mondta senki, hogy az ilyen veszélyes. Most megtanultam. :( Volt, szeptemberben, hogy híztam 2-3 kg-ot. Az már lement, de nagyon lassan mozgok. :cry:
Mindenkinek jó pihenést!
Balu! Hogy megy a bolt? Csak elvitel van vagy le is lehet ülni? Helyileg hol vagy? Sok sikert :!: :!: :!: ;)
egyelore csak hazhozszallitas... amugy a nagyvasarcsarnoknal... indulgat... meglatjuk. van vele melo. :)

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.11.23. 22:14

Sziasztok!

Mi ez a nagy pangás!!!Sehol senki!
Hetek óta nézegtem, hátha valaki ír! :shock:

Tudjátok, hogy közeleg a karácsony?!!! Tegnap lementem a hóviharban a gyerekkel tuját és fenyőt csórni. A nagy karis hangulatban jól össze is kaptam a szomszéd házban lakó vén banyával... :lol:
Elkészítettem 6 db adventi koszorút: repi és saját...Tehát, az ünnep, az jön. Én ezt szeretem a legjobban, a várakozást, az utat odáig...Na, jó, a karácsony estét is szeretem... ;)

Sok a meló ilyenkor, itthon is és a melóhelyen is...de akkor is szeretem... :)

Ja!Balu! Igazad van, amit akkor, nyáron félkómásan mondtál a Hajógyári szigeten...(elméleted a pasikról és csajokról...) :lol: ezt most már folyamatosan tapasztalom... ;)
Tímea

Schnee

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2008.11.24. 08:44

csorike írta:
Ja!Balu! Igazad van, amit akkor, nyáron félkómásan mondtál a Hajógyári szigeten...(elméleted a pasikról és csajokról...) :lol: ezt most már folyamatosan tapasztalom... ;)
Ez így nem fair!!! :twisted: Kifúrja az oldalamat a kíváncsiság!!! :D :mrgreen: :P

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.11.24. 22:45

Ugye-ugye!!!!Még azt sem tudom mondani, h van valami, ami Baluval a mi titkunk ;) , mert Balu ezt bárkinek elmodja... :D
Igazam van Balu (aki már olyan elfoglat, h le sem tojik bennünket) vagy igazam van???????????????????????????????????? :D

Mondatm már, h karácsonyi hangulatom van (Isten pénzét hallgatok) és esik a hóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!! ;) :D
Tímea

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.11.24. 23:40

tobb emberrel van sajat titkom, es mindegyik mas es mas. es nem szarok le senkit, figyelek, csak probalom eletbentartani a kis kifozdet! :)))))

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.11.24. 23:47

Magát még mindig könnyű felhúzni... ;) :D

Szóval, akkor ez a mi titkunk ;) ...úgysem emlékszik már rá :P ...abban az állapotban...a "hol is vagyok" :D kérdések után...
Tímea

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.11.24. 23:55

csorike írta:Magát még mindig könnyű felhúzni... ;) :D

Szóval, akkor ez a mi titkunk ;) ...úgysem emlékszik már rá :P ...abban az állapotban...a "hol is vagyok" :D kérdések után...
ugyan mar.... tobbet tudok, mint azt Maga sejtene! :D

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.11.25. 00:08

Maga csak éljen ebben a tudatban... ;)
Kettőnk közül én voltam az, aki szinte 0 alkohol szintem állt, na, meg két lábon... :D

Egyébként, akármi is volt /vagy nem (ki is emlékszik pontosan?)...az a múlt... ;)
Tímea

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.11.25. 00:13

csorike írta:Maga csak éljen ebben a tudatban... ;)
Kettőnk közül én voltam az, aki szinte 0 alkohol szintem állt, na, meg két lábon... :D

Egyébként, akármi is volt /vagy nem (ki is emlékszik pontosan?)...az a múlt... ;)
yes ok. :)

naturwell
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: naturwell » 2008.11.28. 11:20

Kedves gyűrűsök és fórumozók!

Elindult az első Naturwell Hírlevél! Remélem, hogy nem kerül rá sor, de aki szeretne leiratkozni és eddig nem sikerült, elnézésétét kérem! Most már megteheti, mert állítottam a rendszren.
Igyekszünk, hogy a Központ mindig hiteles és használható, praktikus információkkal szolgáljon, sallangot nem fog találni senki a hírlevelekben.
Ha bárkinek kérése, igénye van valamely témával kapcsolatban, jelezze nyugodtan felém: info@naturwell.hu vagy csiszar.miklos@naturwell.hu !
Megújult a http://www.naturwell.hu és a http://www.gyomorgyuru.info honlap is, előbbi kissé interaktívabb lett és a Hírlevél feliratkozás is lehetősége is elindult.
Hamarosan újabb fejlesztések is elérhetők lesznek, ahogy időm engedi.
Addig is használja mindenki egészséggel a Tápanyag-kalkulátort, mely most már a http://www.naturwell.hu főoldalról is elérhető, valamint Balu főztjét, mely a http://www.balukonyhaja.hu oldalról érhető el :-)

A következő Naturwell Hírlevélben arról adunk hírt (többek között), hogyan lehet túlélni a karácsonyi kalóriákat úgy, hogy azért élvezni is lehessen az Ünnepeket!

Üdvözlettel: Csiszár Miklós
http://www.naturwell.hu
Dr. Csiszár Miklós

Válasz küldése