Csak úgy írogatok.....

Moderátor: naturwell

Slim

Re: Csak úgy írogatok.....

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.01.03. 23:39

Amíg kövér voltam, a rajtam lévő hájrétegen nem jutottak át a villámok, amik az idegeskedéseim során keletkeztek bennem. Most már szabadon csapkodnak....
Na meg nem fáztam. Most meg lassan túrabakancsba járok, meg sínadrágba annyira fázom!
Régen mezítláb papucsban söpörtem a havat, a lábam még sem fázott. Most is így tettem, igaz nem volt tudatos...
Éjjel már lázas voltam, és most van egy jó kis vese meg egyéb gyulladásom,magamban hordok 2 keresztet.... meg nádhás is lettem, meg megy a hasam. Ez így együtt már jó indok hogy az embernek remek hangulata legyen az év első munkanapjához ugye?
Na nem is ez amit meg akarok osztani Veletek,kedveseim, hanem a következő.
Tegnap este ( na jóval éjfél után volt már!) lefeküdtem aludni, hanyatt mint mostanság szoktam. Jól betakaróztam, ne fázzon a vesém a 30 fokban ami a szobában volt. Egyszer hangokat hallottam, valami olyat, mint nyáron amikor messze dörög az ég. Tudjátok milyen az,inkább morgás mint dörgés. Rögtön felültem, fületem. Egyszer rájöttem, hogy nem kintről jön, hanem a hasamból!!! A beleimben volt vihar,de olyan, hogy pár percig azon kuncogtam ott ülve, hogy mennydörgének hittem. Aztán úgy éreztem,mintha egy keverőtárcsás mosógép működne a hasamban. Nyikorgott, morgott, zörgött, buborékolt. Hát már alig tudtam a röhögést visszatartani, így felkeltem, átvonultam a másik szobába, hogy mégis kettesbe legyek ha valami szörgy ( Alien sorozat nyomán)kiugrik a hasamból! Végül elfárdtam a nevetésbe, és visszafeküdtem. De még ma is van valaki a hasamban, pedig gondoltam, na jól kitolok vele, csak héjában sült krumplit ettem, mézes hársfateával, és Normaflorral.
Na remélem Ti is jót nevettetek rajta. :roll:
üdv
slim

Cérni

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Cérni » 2008.01.04. 23:19

Sziasztok!
Én is itt vagyok! Minden nap olvaslak benneteket! :-)

Panda!
Én 2 ml-vel simán nyelem a nagy gyógyszereket is, igaz, a meleg tea nekem is segít. Ja, és nem feltétlenül reggel. ( mert akkor nehezebb nyelni) De minden próba "cseresznye." Mindenki más.
De kezdetben nem ajánlom, hogy egybe vegyed be őket. Én azt tapasztaltam, hogy időt kell adni a szervezetnek, míg hozzászokik az új állapothoz. Ha már belül érzed az új egyensúlyt, és kiismerted a gyűrűt, csak akkor próbálkozz az egybe nyeléssel. ( az 3-4 hónap kb.)

Slim!
Jobbulást! :-) Gyógyulj meg minél előbb! Kívánom, hogy a belső hangjaid csendesedjenek el! De nézd a jó oldalát, legalább tuti lemegy még 1 kiló!
Én is ezzel vígasztaltam magam, mikor nem tudtam eldönteni, hogy mi lehet a gyomromban, ezért megnéznem. A karácsonyi zaba után jól jön egy- egy vírusocska. Ha nem is nekünk, de a súlyunknak biztosan.:-)
Majd ha jobban leszel, akkor válaszolj légyszi, mert izgat:
Hány kiló voltál, mikor plasztikára mentél? Hány kiló bőrt szedtek le?

Puszi mindenekinek!

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.01.05. 01:48

Szia Cérni!

80 kg voltam 76 kg lettem. Tehát - 4 kg ment le. Valamikor még azt is tudtam hányszor hány cm-es bőrdarabot vettek le. De hát örgeszem.... ja az a vén indián :D
Üdv
Slim

katalin

Olvasatlan hozzászólás Szerző: katalin » 2008.01.05. 23:29

:arrow:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára katalin 2008.05.01. 20:32-kor.

Pici

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Pici » 2008.01.06. 12:02

Szia Slim!Nagyon sajnálom, hogy bekaptál valami jó kis bacit remélem minnél hamarabb túl leszel rajta.Olyan furcsa olyan emberekkel beszélgetni akiket nem is ismersz lehet, hogy találkoztatok már csak nem tudsz róla mégis összeköt valami a közös problémák és gondok.Az a kis kütyü a hasunkba alakitja életünket formálja alakunkat és legalább is nekem még szinte minden gondolatomat.Lehet, hogy ez baj?Az utobbi időben lett egy hülye szokásom ,minden nap ráálok a mérlegre és szinte semmi változás már egy hónapja.Igaz ünnepek alatt sem jött vissza semmi ezt pazitívan könyveltem el.Mi a gond,tud nekem valaki segíteni?Minden féle lehetőséget szívessen veszek. Eddíg egyszer voltam szűkítésen akkor ha jól tudom 1,5ml lett benyomva.Mi az amit totál ki kéne iktatni az étrendemből?Segítsetek!

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.01.06. 22:35

Sziasztok sorstársak!
SLIM: Remélem azóta meggyógyultál, de azért jobbulást! A gyomor akkor is csinál ilyet, ha nagyon üres, na meg a vírus :mrgreen: . Azért elképzeltelek ott a szobában, ahogy el vagy a gyomroddal. Jópofa lehetett. :P

KATA: Köszönöm neked is a segítséget, neked is mindig jó hozzászólásaid vannak, nemcsak slimnek (figyelek ám!!! :shock: ) Remélem meg tudom majd ezt a kapszulát oldani.
Nagyon fáj a hasplasztika? (Én a tv-ben láttam egy nőt, akinek az egész műtétjét mutatták, hát annak szörnyű fájdalmai voltak. De ez sem ilyesztett el. )Másutt nem volt/tervezitek? Nekem a combom, karom is szörnyű (no meg toka, cici), hogy van ez? Van rá támogatás?

PICI: én még nem vagyok gyűrűs, viszont 30 éve fogyózom. Szerintem most ne add fel, légy nagyon elszánt és kitartó.Én ilyenkor azt mondtam a testemnek: ha te úgy, én is úgy! Nem kapsz többet enni!(mint eddig) És most van itt az ideje elkezdeni tornázni! Az tuti segíteni fog, bár lehet, hogy eleinte növekszik a súlyod (ez az erőnlétedtől függ), mert az izom nehezebb a hájnál. ;) Tehát lehet, hogy ruhaméretben csökkensz, de a mérleg többet mutat. Ne keseredj el.
De az is lehet, hogy a szervezeted csak rendet rak odabenn. Figyeld meg, amikor leáll a fogyásod, az alakod átrendeződik. Aztán ha helyreállt odabenn az egyensúly, újból megindul a fogyásod, ne félj. Tudod! A legfontosabb az egyensúly (Jin-Jang). Ne add fel, tarts ki! Mindenkinek van ilyen periódusa, nyugi.
Minden segítséget köszönök nektek! Puszi: Panda
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.01.07. 01:53

Pici!
Írd le mit ettél naponta, számold ki a kalóriát. Talán a szénhidrát lehet sok..... Mérd meg magad cm-ben is. Nálam a mell, mell latt, derék, csípő, comb vádli méretek amit mérek. Ha kilóban nem változik a súlyod ezek biztosan csökkennek. Kitartás.

Panda!
Ha hiszed, ha nem, a legnagyobb fájdalmam a hasba adott véralvadásgátló szurik voltak!!! Igaz nekem csak bőrt vettek le, hasizmot nem varrtak. Attól tud nagyon fájni!
Arc-toka probléma: kenjed sokszor krémmel, nekem a Garnier jött be a piros bőrfeszesítő, most meg az akácmézes. Meg az arctorna. Csak akkor amikor nem látja senki..... :lol: ez nagyon sokat fog javítani rajta. Nekem is lógott a tokám, ma már alig lehet észrevenni.
Comb. Az nálam is gáz..... de hát annak nem mernék nekiugrani.
Egyébként minden fizetős,tb-re ne is várj.......
Egyébként egy jótanács a plasztikához!!!! Ha meg van a megálmodott súly, akkor is várj legalább fél évet!!!!!!! Az egész még alakulni fog.
Én sajna elhamarkodtam, utána még fogytam 10 kg-t és most kellene egy korrekció..... Habár Medgyesi doki aztat mosta,hogy " akarja magát meztelenül fotóztatni? mondtam nem. Válasz akkor miért zavarja?" 8-) Hát csak.
üdv
slim

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.01.10. 03:42

Köszi Slim! Igazad van, de azért zavarnak a szárnyaim (néha csattognak és az ciki) :lol: De erre még tényleg ráérek, hiszen csak 31-én műtenek (akkor kapok gyűrűt) :o De mindent megfogadok és, ha el jön az ideje, meg is teszem. Mondom most, bár nem vagyok egy sokáig kitartó, inkább sprinter típus vagyok, rövid ideig teljes gőzerővel csinálom, aztán kifulladok, megpihenek és már nincs erőm-kedvem folytatni. Ezért kell a gyűrű nekem. Remélem az segíteni fog.
Puszi nektek. Panda 8-)
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.01.10. 21:56

Tőlem is kérdezik, hogy hogyan alakul a bőröm.Na, most a hasamon már régen el van cseszve.Amikor nem kinyúlnak a szalagok, hanem elszakadnak,akkor ott nem lehet azt várni, hogy majd visszaáll valami kis krémmel.Ha lefogyok az ideális súlyomra,akkor én is szeretném megcsináltatni.(Így aztán már kibővült a párkeresési kritériumom:plasztikai sebész is kell hogy legyen! :mrgreen: )
Kérdezik a többiek a többi testrészemet.Remélem azok alakulnak.A karom még a gáz .De most akkor mi van.Eddig sem jártam ujjatlanban,mert a kövér karomat nem mutogattam.Na,bumm!Akkor most mi van?!Akkor később sem fogom.

De még nem is tartok ott.
Tímea

Pici

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Pici » 2008.01.17. 17:08

Sziasztok kedves gyűrűsök!Muszály vagyok írni,mert meg kell osztanom veletek, hogy az a fránya mérleg reggel végre olyat mutatott amitől majd hanyatt estem.Többször is ráálltam hogy biztos csak hülyít engem.Végre végre 9-es volt az első szám és nem 1-es. :D :D :D :D Már vagy két hete nem mértem magam mert decemberben talán másfel kiló ha lement ,kicsit el is kenődtem miatta.De a lényeg amit ma láttam és ez a fontos azóta ezerrel pörgök olyan boldog vagyok .Végre beléphettem a kétjegyűek táborába. :lol: :lol: :lol: Minden bíztató szót nagyon köszönök és mindenkinek nagyon drukkolok .PICI

Válasz küldése