Csak úgy írogatok.....

Moderátor: naturwell

Daisy

Re: Csak úgy írogatok.....

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Daisy » 2008.09.10. 11:00

Sziasztok!
Na, most beszéltem (sajnos Vereczkei doki kongresszuson volt) az asszisztenssel.
Most 24-ére kaptam időpontot.
600 ezer forint a gyűrű, és egyenlőre még úgy néz ki, hogy a műtétért nem kell fizetni.
Szóval szerintem, ha a dokibácsival beszéltem, sürgetni fogom a dolgot, hogy tényleg "csak" ennyibe kerüljön.
Elkezdtem izgulni. Remélem pozitív lesz a találkozás után is a véleményem.
Őszinte leszek, egyszer már beszéltem Csiszár dokival.
És habár nagyon kedves volt, mégis valahogy nem volt meg az a pozitív hullám kettőnk közt (lehet, hogy a 3,5 órás várakozás is betett), hogy én bevállaljam ezt a dolgot. Nagyon elbizonytalanított. Már nem emlékszem rá, miket mondott, de arra igen, hogy teljesen összezavarodva jöttem ki tőle.
Remélem ez most nem így lesz. Ha viszont igen, akkor nem a Csiszár doki volt anno se a hibás.

Na, most kutakodtam. Szóval most vagyok 98 kg.
A BMI-m meg CSAK 38,28 a 40 helyett! Most meg mi a fenét csináljak? Hízzak vissza 103 kg-ra, hogy meglegyen a 40-es indexem?
Nem hiszem el, most komolyan ilyenen múlik?
Szerintetek? Hízzak fel 24-ére? Csak, hogy megcsinálják majd a műtétet?
:cry: :cry: :cry:
"Nem adom vissza, szemhéjam mögött őrzöm legszebb képedet."
(Fodor Ákos)

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.09.10. 17:36

Figyu,

én tavaly 150 kg-ot mondtam Vereckének, pedig 139 kg voltam (mint utólag kiderült).

Soha nem mért meg, csak a bemondott adatok alapján számolta ki a BMI-met. Azóta (a műtét után sem) mért meg soha, én becsületkasszásan mondom be, hány kg vagyok, mennyit fogytam. Azt nyomon követi, de elvileg felnőtt emberek vagyunk és a mi érdekünk, tehát úgy sem csalunk. Meg ugye azt látná is, hogy 50 kg fogyást mondok és nem változtam semmit. :lol:

Mondjuk a műtét óta mérem is magam, de a 150-et csak saccra mondtam anno, mert már nem mertem ráállni a mérlegre. Szóval nem akartam én csalni, azt hittem, annyi vagyok. Örültem, amikor a műtét előtti 10 percben megmértem magam (mert itthon azt is elfelejtettem, de az osztályon volt mérleg) és "csak" 139 voltam, nem 150. :D

De nyugodtam tegyél rá egy tizest, nem fog leellenőrizni, ha meg netán igen (nincs is mérlegje!!!) akkor azt mondod, hogy az otthonin ennyi voltál és kész! Azért most ne kezdj el hízókúrázni.

Ne izgulj! Kedves, szimpatikus és korrekt. Csiszár dokit nem ismerem csak Bendét, de ahhoz képest ég és föld a kettő, Verecke javára (így hívják a nővérek, ez rövidebb) Mindennki szereti és nagyra tartják a tudását. Én csak jót mondhatok. Ja! És nem kell órákat várni, időre mész.

Én sokat szenvedtem a gyűrűmmel, nem éreztem, hogy működne. Most 7 ml-vel kezd el dolgozni. Igaz, tornázom is rá, de alakul a dolog. Egy biztos! Keményen meg kell érte dolgoznod, hogy csinos legyél. Szóval, jól gondold át!
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.09.10. 22:03

Egy tanács Csajok! Ne csaljatok a kiló bemondással, mert a műtétkor ahhoz állítanak be mindent- gyógyszerek, szuri, altató...stb...szóval, ez nem vicc!!!

Egyébként én a helyedben nem csináltatnám meg 98 kilósan a műtétet. Az semmi. Tudom, hogy Neked sok, de ez még nem olyan tragédia.És, ha babát is szeretnél, akkor meg főleg.De ez csak az én véleményem. Utána is figyelned kell, hogy mit és mennyit eszel. Ez nem váltja ki.

Más!

Ma reggel már -55 kilóval vagyok könnyebb!!!!!!!!

Elmentem vásárolni, mert leesnek rólam a ruhák. Vettem farmert magamnak, most kapaszkodni, 46-at!!!!!!Értitek?! Én, aki 58-60-as ruhákat hordtam.
Vettem fehérneműt, a lényeg, hogy 90-es és 85-ös melltartókat vettem.
Tímea

boti77

Olvasatlan hozzászólás Szerző: boti77 » 2008.09.10. 23:55

Sziasztok!

Teljesen egyetértek Csőrikével...ez a megoldás nem 98 kg-ra tervezett dolog, én ha ennyi lennék nem csináltatnék gyűrűt..
Én is voltam Vereczkei dokinál, szimpatikus volt nagyon és tényleg korrektnek és felelősségteljesnek tűnt. Beszéltem Csiszár dokival is telefonon, nekem ő is szimpi volt, kiváncsi vagyok a személyes találkozóra is. Én valószínűleg Pestet választom, de még nem döntöttem el végleg.

Daisy

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Daisy » 2008.09.15. 17:44

Mennyire eltérőek a véleményeitek. :)
Ez nem baj, több szem, többet lát.
Panda, szerintem hajlok arra amit mondtál.
És Csőrike megértem azt amit mondasz, de nekem csak 5 kilót kellene csalnom.
Szerintem annyi azért belefér!
Boti77, sokan n éznek érdekesen, hogy csak ennyi súlyra gyűrűt?
Igen! Pont azért mert gyereket szeretnék, és nagyon nagy a súlyom, a térdeim, a bokáim teljesen kivannak.
A hátam a derekam nagyon fáj. Sok egyéb más egészségügyi probléma velejárója kísért.
És nekem nem az a cél, hogy szép legyek (azért valljuk be, a kinyúlt bőr már soha nem lesz feszes, soha nem leszek a klasszikus értelemben vett szép), hanem az, hogy végre tudjak mozogni, hogy ne kapjak sírógörcsöt a térdfájástól. Rendeződjön a vérnyomásom, ne alakuljon ki a cukorbetegség. És a legfontosabb, hogy végre teherbe essek, és ki is tudjam hordani!

Szóval kici calász, nem calász! :D
(Fodor Ákos)

Daisy

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Daisy » 2008.09.18. 10:43

Sziasztok!
Hát megtörtént, tegnap volt a 30. szülinapom.
És mégse szomorkodtam, mert az egyik legboldogabb napom volt.
A párom megkérte a kezem.
Fantasztikus érzés volt igent mondani!
:D
(Fodor Ákos)

Daisy

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Daisy » 2008.09.25. 17:03

Sziasztok!
Igaz senki nem jár erre, azért leírom.
Voltam tegnap a Vereczkei dokinál.
Nagyon kedves volt. 600 ezer a gyűrű, és a műtét nem kerül semmibe.
Kell egy csomó vizsgálatot csináltatni, és utána visszamenni, akkor adja az időpontot a műtétre.
Csak ennyi volt a lényeg.
Üdv.
(Fodor Ákos)

Schnee

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2008.09.25. 21:10

Hajrá Daisy! ;) Nem is igaz, hogy nem jár erre senki... :P

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.09.28. 18:59

Szia Daisy!

Gratula az eljegyzéshez!!! És a döntésedhez is! Drukkolok neked, hogy sikerüljön. Kívánom, hogy szép, csinos kismama legyél, és mindketten egészségesek legyetek!

Tényleg elég kihalt ez az oldal. Úgy látszik aki lefogyott, az repked a világban boldogságában és éli életét. Akinek nem sikerül, az meg hallgat és kínlódik magával, és meg is értem.

Hát, mindenkinek sok sikert!
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.09.28. 22:11

Gratula az eljegyzéshez!

Én is járok erre, csak látom, h nincs bejegyzés, ezért nem is írok. Megint belecsapnék egy egyoldalú írogatásba, mint a nyáron. :D

Még 3 kilót kellene lefaragnom, h kétjegyű legyek...de ez milyen rohadt nehezen mehy. Lassan. Mert siettetném.

Vasárnap leszek 1 éves. 1 éve, hogy megműtöttek. Akkor nem gondoltam volna, hogy 1 héttel előtte -58 kilóval leszek kevesebb.

Írjatok, hogy kivel mi a helyzet...tényleg pangás van.
Tímea

Válasz küldése