Csak úgy írogatok.....

Moderátor: naturwell

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: Csak úgy írogatok.....

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.08.22. 14:47

koszonom elore is... juhhheeejjjjaaaaa.... :)

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.08.23. 01:06

Szi Daisy!

Gratulálok a leadott 22 kg-hoz!
íNe gondold azt, hogy decemberig nagyon nagy csoda fog történni a gyűrűzéssel. Ha a gyűrűt válsztod először, akkor a szervezetednek több időre van szüksége, mert elég nagy változás lesz az étkezésedben.
Próblj meg addig is szénhidrát csökkentéssel,és kicsit több mozgással fogyni. Jó tudom mit gondolsz most.. de nemkell rögtönmaratonit futni, sőt futni sok túlsúllyal azért veszélyes is az izületeidre. Egy kis házi torna és sok sok saláta.Kenyér, édesség,süti,rizs,krumpli, bab borsó,lencse ezeket mellőzd.Egyél a husihoz salit és ne köretet. Igaz nem írtda,mennyi a + kilóid száma,mennyit tartasz ideálisnak magadnak, de ahhoz hogy gyűrűvel lefogyj több idő kell. Szerintem.
A terhesség alatt is lehet odafigyelve étkezni,és akkor nem hízik az ember annyit.
Én 123kg-val lettem terhes,123,5 kg-val mentem szülni,igaz közben leadtam 6kg-t amit visszaszedtem. De a túlsúly is hordoz bizonyosr rizikót, de ezt tényleg egy jó nőgyogyival meglehet dumálni.
Egy olyan csodálatos cél,mint egy kisbaba egészségesen való kihordása adhat Neked annyi erőt a további fogyáshoz, hogy addig mégsok sok kilótól megszabadulj!
Üdv
Slim

Daisy

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Daisy » 2008.08.26. 16:23

Sziasztok!
Köszönöm a válaszaitokat!!!
Az igazság az, hogy nevetséges amit eszem. Semmi szénhidrát, semmi zsíros. Imádom a zöldségeket, a gyümölcsöt.
A családom, a párom nem érti, hogy az a kevés amit eszem, hogy lehet elég.
Szóval az evéssel nem lehet gond, teljesen tiszta a lelkiismeretem ezen a téren.
Nagyon odafigyelek.
Nekem szerintem a mozgással van a baj. Nem mozgok. A térdeim rosszak, porc problémákkal küzdök, kímélnem kell. (ezért se jó ez a nagy súly) A bokámban két szalag is szakadt, így a bal bokám nem is mozog rendesen.
Mivel a csuklómban kis terhelésre ínhüvelygyulladást kapok, a kardio gépek használata is kiesik. Sokan mondják, hogy úsznom kéne, de nem tudok. :-( Napi 8 órát ülök.
Kifogásokat "találok"? Nem egyszer kaptam e lekezelő választ egy legyintés kíséretében. Erre nem mondok semmit, legyen bárki a bőrömben, érezné azt amit én.
Holnap hívom Vereczkei dokit. Majd kiderül mit mond. Írok utána mindenképpen.

Jaj, Slim, majdnem elfelejtettem a választ.
Az ideális súly számomra az 55 kg lenne. :-)
Szép álom ugye? a remény hal meg utoljára!

Egyébként voltam én már 54 kg is! Akkor 105-ről fogytam le. De szép is volt! Igaz, illegális szerekkel nem nehéz lefogyni. Csak hát amit azok a szerek "csinálnak", egy gyerek előtt semmiképpen nem vállalnám be. Meg egyébként már nem is lehet minőségben se olyat találni, mint 7 évvel ezelőtt. Most már mindent hamisítanak.
"Nem adom vissza, szemhéjam mögött őrzöm legszebb képedet."
(Fodor Ákos)

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.08.26. 23:05

Szia!
Hát ami ezeket a bogyókat ileti örülj,hogy megúsztad egészségkárosodás nélkül!!!
Az ideális testsúlyról csak annyit,hogy amit a testtömegindex alapján ajánlanak, akkor mindenki úgy nézne ki mint az anorexiások.
Nekem 56 kg lenne az ideális testsúlyom. aMIKOR 66 KG VOLTAM, AKKOR MINDENKI SÁPÍTOZOTT, HOGY JAJ DE SOVÁNY VAGY,GEBÉNEK hívtak. MOst 70 kg-san már mindenki elégedettebb. És ami a fő a férjemnek is így tetszem jobban. :D
Nekem az összes mozgásom a fogyásom alatt az a hulahopp karikázás volt karika nélkül. Csak a mozdulatok!
Ja én naponta 600 kalóriát ettem 1,5 évig!!!!! Na ebbe aztán nem fért már bele más mozgás.
Várom a beszámolót a doki után.
Üdv
Slim

Daisy

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Daisy » 2008.08.28. 17:02

ELFELEJTETTEM!!!!
Ááááá
Annyi munkám volt szerdán, hogy csak este jutott eszembe. Pedig még figyelmezettem is magam előtte este!!!!!!
Olyan tyúk vagyok :!: :!: :!: :!:
Nem baj, jövőhétre már a telefonomba is meg a naptárba is beírtam.

Jaj, a BMI kalkulátor? hehe, ja az jó. De az az igazság, hogy amikor 54 kg voltam, akkor is volt rajtam még.
Legalábbis a combjaim még mindig vastag volt, meg a vádlim is.
Szóval most is 100 kg vagyok, de nem látszik olyan nagynak a súly.
Majd rakok fel képet. A barátnőm 120 kg és kétszer akkora mint én.
Most két napja csak gyümölcsöt eszem. Meg vizet iszom.
Annyira nem hiányzik semmi más kaja. Nagyon meleg van. És ilyenkor semmit se akarok.
A hulahoppozás hogy tudod karika nélkül véghez vinni? Ezen jót mosolyogtam. :)
Majd még jövök fel!
"Nem adom vissza, szemhéjam mögött őrzöm legszebb képedet."
(Fodor Ákos)

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.08.30. 13:23

Csajok, végre megint -2 kiló, mióta elkezdtem futni, most ment le először.

A tegnapi szülinapomra elértem a -53 kilót, 10 hónap eredménye!!!!!!!

Ma pedig slager magaparty!!!
Tímea

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.09.01. 22:38

Képzeljétek, tavaly 2 órás koncertet nem tudtam végig állni, mert a súlyom vmi idegszálat nyomott a lábamban és olyan volt, mint amit leforrázatk...

a slager megípartyt végig tomboltam. több, minzt 7 órát álltunk, ugráltunk, táncoltunk...se hang, se fül másnap (igen Balu! ez is én voltam, tudom, hogy hihetetlen), annyira rohadt jó volt...én nem tudom, hogy mikor engedtem el magam ennyire...
front page-ben, a tömeg közepén...

megkezdtük a munkát és folyamatosan kapom a dicséretet, van, akik nem láttak már 3 hónapja, mindenki azt mondja, hogy q...jól nézek ki

ma jöttem futásból, a házból az egyik duci csaj azt mondta, hogy már nagyon szép vagy...nőtől dicséret duplának számít

már nem vagyok kövér...molett, de nem kövér...és folyamatosan stirölnek, még az ismerősök is, akikkel együtt melózom, napközben többször is mondják, sokan rámnéznek, majd visszakapják a fejüket, szólni akarnak, aztán nem...majd mégis megjegyzik...ez valami állat érzés, amikor engem irigyelnek és nem én mást!!!!!!

ja...és volt eg yfarmer szoknyám, amit gimi után kaptam...elraktam...na, az jó rám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!újra!!!!!!!

megint vennem kell gatyákat, mert elhagyom, ha sietek...
reggel átengednek a zebrán az autósok, sőt a buszos, akivel többször utazom, direkt lassan megy, hogy beérjek a megállóba, akár sétálva is...én meg próbálom mosolyogva fogadni ezeket...

csajok!!!Ez piszok jó érzés!!!!!!!!ezért megéri nem kajálni és futni ezerrel.....már még pár kiló és átlépek a kétjegyúek táborába!!!!!
akkor viszont piálni kell!!!!

Ja...és Balu!!!Már nem vagyok kövér... :P
Tímea

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.09.01. 22:51

juhejj!!! :D

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.09.03. 18:04

Mi ez a pangás itt??????Hééééééééééééééééééé!!!sehol senki????????????????????????

Tegnap egy apuka, akinek a gyereke hozzám járt, elment mellettem...majd visszajött és azt mondta, hogy ne haragudjak, de nem ismert meg...úristen mennyit fogytam

kolléganőm férje: "...meg kell mondjam drága, q....jól nézel ki...."

Vannak kövérebbek nálam a munkahelyemen(többen is)...igaz, én nem is vagyok az már...efényképezték a kolléganőmmel a hátsómat, hoögy lássam az enyém kisebb...és igen....

Mindennap kapok dicséretet a fogyás miatt...vagy egy kis flört a pasikkal...

Mi a helyzet Panda? És többiek?

Balu! Milyen volt a nyaralás?
Tímea

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.09.04. 09:57

nyilvan szar volt... :)))))))) remek! csak rovid... keszulok felmondani... nyitom az ettermem nemsokara, egy uj elet... de errol egyelore semmi tobb.... majd irom, ha aktualis...

Válasz küldése