Csak úgy írogatok.....

Moderátor: naturwell

Slim

Re: Csak úgy írogatok.....

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2007.12.23. 03:28

Hűűűűű Csőrike!!!!
Gratulálok!!!!!!
Gondolom majd kiugrottál a bőrödből örömödben! Ez nagyon szép teljesímény!!
Igaz eléggé gyors a fogyás, de ha rendesen eszel vitamint meg minden más kiegézítőt,nem lehet majd gond. Vigyázz magadra azért.
És ha most az ünnepek alatt lesz elég időd magadra is figyelni, bizonyára észreveszed a változást.
Jobban, és többet bírsz fizikailag, jobb a kedved, és a megmaradt hegy is kissebb lett,hiszen ha jól értettem észre sem vetted,hogy a fizikai erőd visszatértélévelmár egy fél hegyet elhordtál... :P
Csak így tovább!
Slim

Schnee

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2007.12.23. 10:57

Békés, kellemes karácsonyi ünnepeket minden sorstársnak! :)

Pici

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Pici » 2007.12.23. 20:45

Gratulálok CSORIKE!!hogy csináltad?Engem okt.16.-án műtüttek de én nem voltam ilyen ügyi.17kilót tudhatok magam mögött amival én nagyon meg vegyok elégedve bár mostanában kicsit döcögössen megy a dolog.Ha vannak jó tanácsaid szívesen veszem őket.Szia Pici! ;)

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2007.12.26. 01:25

Sziasztok, Áldott, Békés Karácsonyt mindenkinek! :D
Kedves slim! Köszönöm a karácsonyi szeretetről szóló szép szavakat, teljes mértékben egyetértek veled ebben! A másik: köszi a fogyással kapcsolatos jótanácsokat. Én főként ezért járok ide, hogy tőletek, nagy elődöktől tanuljak. Tanulni mindig jó és nem szégyen. Sőt! Ahogy Te nekem tanácsot adtál, az is odafigyelés, szeretet volt. Egy hétköznapi, mégis csodás. A kórházban adnak életmódbeli tanácsokat? Voltam hasi ultrahangon és nagyobb a lépem és a májam (bár nem iszom). Az nem baj? A gyomortükrözésen pedig reflux-om van :cry: , azt mondták. Ezektől még megműtenek? Nektek volt ilye/n/smi? :shock:
Mindenkinek további jó ünnepeket és kitartó ellenállást kívánok (én utoljára dőzsölök talán az életemben). Minden ledolgozott kilótokhoz GRATULÁLOK! SZUPEREK VAGYTOK! Csak így tovább, mindig a sárga úton!
Puszi: Panda
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2007.12.26. 23:48

Szia Panda!
Naná hogy nagyobb a léped meg a májad! Valszeg többet eszel mint amennyit kellene, és többet is kell dolgozni ezeknek a szerveknek ;) . Nem nagyobbak azok,hanem izmosabbak :D Szóval nyugi, minden kövér embernek nagyobb. Meg a szíve is. Az enyém hogy lefogytam is nagyobb maradt, tele van szeretettel azért......
A reflux sem lesz probléma, majd mondd a dokinak külön is, ad pár jótanácsot.
Kapsz életmódtanácsot, meg a Csuszár dokinak van egy j központja oda is lehet járni na és itt is kapsz annyi infót, hogy csak a fejedet fogod kapkodni.
Egyébként a jótanácsok fognak menni, a tapasztalatok,vélemények. Aztán ha elég fegyelmezett és türelmes vagy előbb-utóbb miután a Neked szimpiket kipróbáltad úgyis rájössz, hogy melyik ami Nálad is beválik.
Szóval hajrá, előre, új év, új élet! De ne a gyűrűtől várd a csodát, a csoda Te magad leszel majd.
Üdv
Slim

* Csuszár = Csiszár, j = jó - Balu, a szerk. :))))

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2007.12.30. 20:36

Nagyon boldog, békés és egészségben, minusz kilókban gazdag új esztendőt kívánok mindenkinek!
Remélem, hogy a következő évben már találkozhatok Veletek!
Tímea

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2007.12.31. 23:21

Kedves SLIM (valóban az vagy már?)!
Köszönöm, hogy ilyen kedves vagy! Találkozhattunk a most őszi találkozón?
Nincs vmi nagy élet itt még az ünnepek alatt sem, pedig nem kell dolgozni most. Pedig fontos az ilyen kapcsolat is, mert erőt ad, ha netán lankadnánk.
Minden kedves sorstársamnak - és szeretteiknek is - szeretetben, sikerekben, egészségben, gazdagságban bővelkedő, súlyban, bőrben csökkenő boldog új évet kívánok!!! :P Panda és Kókusz (Ő a kiskutyám, most 8 hónapos)
- Puszi. Panda -

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.01.01. 23:47

Szia Panda!
Tényleg az vagyok. Az őszi találkozón nem voltam ott.
Szerintem mindenkinek jól mennek a dolgai a gyűrűs életben, nincs mostanában semmi olyan ami igazi témát adna. Talán azért van ilyen kevés hozzászólás. De megfigyelted már azt, hogy a témákra mennyien kattintottak rá? Tehát azért van itt élet, csak hozzászólás nincs.
Slim

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.01.03. 19:49

Szia Slim!
Igazad lehet a látogatottságról. Nekem még mindig van egy fontos kérdésem. Van néhány betegségem, amikre gyógyszereket szedek. Van köztük valóban nagy - jó azt összetöröm - de van 2 kapszulám is, azzal mi lesz? Úgy hallottam kapszulát nem tud lenyelni gyűrűs. Valóban? "Okosak" válaszoljatok légyszi'. Köszi, puszi: Panda ;)
- Puszi. Panda -

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.01.03. 23:21

Szia Panda!

Hú a kapszula az jó sz@r ügy lessz.... Majd ki kell kísérletezned, ha nem tudnak helyette mást felírni, akkor nálam az jött be, hogy nagyon meleg folyadékkal vettem be, az meglágyította és úgy átcsusszant..... a többedik próbálkozásra.
Na de ez nem nagy ügy,majd megtapasztalod.
Legyél lélekben erős,készülj fel, nem tűnnek el magától akilók, kell a meló hidd el, de nagyon nagyon megéri!
2004 nyarán 126 kg voltam. 2005 10 hó hasplasztika után 76 kg, ma 66-68 kg között mozgok. Most ünnepek előtt kivetettem még 0,5 ml-t hogy könnyebben menjen le az ünnepi menü :lol: Brr fel is szaladt 70 kg-ra, de ma már ismét 67,5 kg voltam. Minden egyes reggel mértem, és ma is mnérem magam. Nagyon rossz volt látni a 70 kg-t a mérlegen, de tudtam, hogy képes vagyok arra, hogy ha elmúlnak az ünnepek fegyelmezetten egyek, és akkor visszamegy.
Ami változás az életemben azt nem írom le... a táplálkozásomban pedig az, hogy saláta imádó lettem.
Jövőre talán felépül nálunk is a Tescó! Amiért várom, hogy nyisson az, hogy végre egy helyen megtudom venni a salátának valót. Most legfeljebb jégsalátát kapok, néha rukkolát,madársalit meg alig. Hű ezeket összekeverem, répát, vagy céklát reszelek rá, mozarellát, néha füstölt főtt fürjtojást olajával :D ) joghurtos salátakeveréket activiával elkeverve, vagy csak simán olívaolajjal, vagy pici ecettel még rá, vagy fokhagymás salátaöntettel. Ebből halálra tudjuk enni magunkat!
Köretnek, vagy magába mindegy. Aztán jöhet a szokásos Toffifi-m. :D :D :D :D De már nem megy be napi 1 dobozzal....
szóval készülj az új életre, ami nem kockázatmentes azt tudnod kell, De nem kockázatosabb mint 10 hét alatt 50 kilót fogyni a majomketrecben. ( Nagy fogyás ház...)
Kédezz ha még van kérdésed, igaz ketten vagyunk most, de a többiek is itt vannak ám!!!! :| :|
Üdv
Slim

Válasz küldése