Csak úgy írogatok.....

Moderátor: naturwell

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: Csak úgy írogatok.....

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2007.12.10. 16:29

Ottóné írta:Heellllo Mindenki!

Mi a véleményetek a valamelyik csatornán futó "NAgy Fogyás" eszeveszett őrültségéről? Kíváncsi lennék, ti mit gondoltok erről....
Én 1-2 részt néztem csak meg ebből a műsorból, mert a többihez már nem volt gusztusom. Ott száltam ki ebből a "remek sorozatból", amikor a nagy autókat huzatták a csapatokkal, mint az igavonó barmokkal. Annyira megalázó és felháborító volt, amit műveltek velük, hogy nem nagyon vette be a gyomrom már. Mert sztem, ha vki kövér, az nem azt jelenti, hogy erős is, mint egy "állat". Sőt. Meg a hegymászás is ....hááát....az sztem életveszélyes mutatvány volt. Mi nem régen voltunk valahol, ahol felmásztunk egy kilátó toronyba a hegytetőre és azt hittem, kiköpöm a tüdőmet mire felértünk, pedig lassan már -60 kg-nál tartok. :roll:
Az egyéni fogyási ütemek totális figyelmen kívül hagyása is hagy némi kívánni valót maga után.
Versenyt rendezni ebből....enyje-bejnye...a NORBIkának meg a SZANDIkának is, mert ha vkinek, nekik aztán tudni kéne ezekről egy két dolgot. Hiszen egész életükben ezzel "foglalkoznak"....vagy nem?
Bennem nagyon rossz érzéseket okoz, ha véletlenül belenézek ebbe a "klassz" műsorba :P
elmennek mind a picsaba! ez a versenyfogyas a media hatalma. annyit mondanek, hogy ugyebar nem live a musor. leforgatott. es nem egy resz. teszem hozza, ELVILEG ;) es ELVILEG egy ember kivetelevel mar mindenki ketszer annyit hizott vissza, mint amit a musorban leadott. ezek ELVI FELTETELEZESEK, NEM TENYEK! ;) amugy gusztustalan, mar csak azert is, mert nyilvan sok kover embernek erot ad, es adja melle majd a jojo effektust is, mint bonusz!

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2007.12.10. 21:24

Már csak azért is igaz,mert már 2 hete hallottam az egyik kolléganőmtől, hog yki lesz benne a 3 befutóba.(neki a volt kolléganője is ott "látványtfogy".
Ugyebár ez is a pénzről szól,mert az van benne.És "ugri-bugri sorbi norbi" meg nem az az emberke,aki teljesen önzetlenül segít az embereken.Ha nem így lenne,akkor nem lenne 1000 ft felett a lisztje,pl.de ezt már egyszer kitárgyaltuk a másik fórumon.
Már érzem a szüki hatását, amikor is visszakívánkozik egy falat.

Ha jártok a Mikulásgyár körül,akkor gyertek oda hozzám,mert ott melózok, kicsikkel kézműveskedünk.Totál beöltözve,leginkább egy "mislenbabához" hasonlítok :lol:
Tímea

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2007.12.10. 21:27

csorike írta:Már csak azért is igaz,mert már 2 hete hallottam az egyik kolléganőmtől, hog yki lesz benne a 3 befutóba.(neki a volt kolléganője is ott "látványtfogy".
Ugyebár ez is a pénzről szól,mert az van benne.És "ugri-bugri sorbi norbi" meg nem az az emberke,aki teljesen önzetlenül segít az embereken.Ha nem így lenne,akkor nem lenne 1000 ft felett a lisztje,pl.de ezt már egyszer kitárgyaltuk a másik fórumon.
Már érzem a szüki hatását, amikor is visszakívánkozik egy falat.

Ha jártok a Mikulásgyár körül,akkor gyertek oda hozzám,mert ott melózok, kicsikkel kézműveskedünk.Totál beöltözve,leginkább egy "mislenbabához" hasonlítok :lol:
semmi gond azzal, ha valaki sokat keres, es segit masokon. angyobb baj, ha az kizarolag marketingre, es hazugsagra epul... bar en beszelek leginkabb a reklamszakmarol? :)))))

Cérni

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Cérni » 2007.12.10. 23:24

Edina! Engem is nagyon bosszant ez a Nagy Fogyás! Igaz, nézem, mert nagyon együttérzek a szereplőkkel. Én leginkább azon a feladaton akadtam ki, mikor néhány óra alatt kellett legtöbbet fogyni. Na ez életveszélyes volt! Én ilyet nem vállalnék be! Nem ittak, csak izzadtak. Még nézni is borzasztó volt!
Balu! Mit tudsz, mennyivel előbb forgatták le? Én 1 hónapos csúszásra tippelek. Szerintem, már mindenki otthon van. Vajon mi lehet velük valójában?
(ezek némileg költői kérdések)

CBalu írta:
Ottóné írta:Heellllo Mindenki!

Mi a véleményetek a valamelyik csatornán futó "NAgy Fogyás" eszeveszett őrültségéről? Kíváncsi lennék, ti mit gondoltok erről....
Én 1-2 részt néztem csak meg ebből a műsorból, mert a többihez már nem volt gusztusom. Ott száltam ki ebből a "remek sorozatból", amikor a nagy autókat huzatták a csapatokkal, mint az igavonó barmokkal. Annyira megalázó és felháborító volt, amit műveltek velük, hogy nem nagyon vette be a gyomrom már. Mert sztem, ha vki kövér, az nem azt jelenti, hogy erős is, mint egy "állat". Sőt. Meg a hegymászás is ....hááát....az sztem életveszélyes mutatvány volt. Mi nem régen voltunk valahol, ahol felmásztunk egy kilátó toronyba a hegytetőre és azt hittem, kiköpöm a tüdőmet mire felértünk, pedig lassan már -60 kg-nál tartok. :roll:
Az egyéni fogyási ütemek totális figyelmen kívül hagyása is hagy némi kívánni valót maga után.
Versenyt rendezni ebből....enyje-bejnye...a NORBIkának meg a SZANDIkának is, mert ha vkinek, nekik aztán tudni kéne ezekről egy két dolgot. Hiszen egész életükben ezzel "foglalkoznak"....vagy nem?
Bennem nagyon rossz érzéseket okoz, ha véletlenül belenézek ebbe a "klassz" műsorba :P
elmennek mind a picsaba! ez a versenyfogyas a media hatalma. annyit mondanek, hogy ugyebar nem live a musor. leforgatott. es nem egy resz. teszem hozza, ELVILEG ;) es ELVILEG egy ember kivetelevel mar mindenki ketszer annyit hizott vissza, mint amit a musorban leadott. ezek ELVI FELTETELEZESEK, NEM TENYEK! ;) amugy gusztustalan, mar csak azert is, mert nyilvan sok kover embernek erot ad, es adja melle majd a jojo effektust is, mint bonusz!

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2007.12.11. 00:54

És akkor még nem is beszéltünk a lekicsikém-ező műsorvezetőről, aki a maga " együttérző" módján beszél velük.
Amikor kezdődött nagyon vártam a műsort. Azt hittem én naiv, hogy ez a műsor majd egy országot fog lázbahozni. Hogy a munkahelyen arról beszélnek majd,hogy ezt én is megtudom csinálni,ilyet én is tudok főzni-enni, ezt én is kibírom, és majd nekem is sikerül stb stb.Erre mi van? Egy nagy rakás reklám a két vetélkedő, a kövér emberek megmentőjeként emlegetett sztárról......
Hol van a heti 1-1,5 kg-os ütemű fogyás???? Miért kell vetélkedni egy majd 200 kg-os férfinek,és egy 94 kg-os nőnek?
Na ja, hazamennek a kiszavazottak és lassan visszaáll az egész előről mármint az életvitele,étkezési szokásai. Mert nem biztos,hogy az asszony pont úgy főz, mint Norbi stábja...... Otthon nincs kamera, viszont van a kamrában szalonna, meg egyéb kaja így télvíz idején. Az is más lenne, ha otthoni körülmények között kellene fogyni az elejétől, így egy luxus szállóban azért elég gázos kimenni a konyhába éjjel egy kis nasiért, otthon a gyerek meg zsákszámra kapta a csokikákat....
Egy 165kg-os férfinek aki éveken keresztül volt kövér olyan izületi fájdalmai, elváltozásai vannak, hogy csak na. Egy ilyen testet kitenni ilyen fizikai erőfeszítéseknek? Nem semmi! És tapasztalatból tudom egy bizonyos kor után hiába fogyik le valaki azért az ínszalagok, ízületek nem regenerálódnak!!!!!!!! A megerőltető edzés csak ront az egészen.
Szóval én már régen nem nézem. A két fő sztár meg tovább "szaporodik", a sok naív embert megtévesztve.
Na ez van. Mindeki más és más. Mindenkinél más módszer válik be,hiába vagyunk mind gyűrűsök. Nekem ez a jó másnak más.
Pénteken voltam Bende papinál. Kivetettem 0,5 ml-t. Jönnek az ünnepek, február 4-re kértem szüki időpontot. Remélem addig nem hízom szét a nadrágomat........
slim :roll: :lol:

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2007.12.18. 03:49

Sziasztok!
Egyetértek az előttem szólóval. Egy 40-50 éves kövér embernek, aki egész életében súlyproblémákkal küzködött, már olyan mértékben kikoptak az izületei, megnyúltak a szalagjai, hogy az már soha nem jön helyre.
Én néha örülök, hogyha le tudok menni a lépcsőn. :cry:
Egyébként a műsort én sem nézem már. Úgy alkalmanként 5 percre nézek bele, de felháborít amit ott művelnek ezekkel a szegényekkel, akiket - valljuk be - nem is igazán a fogyás, hanem a nyeremény motívál igazán. A barátnőm kolléganője is benne volt. Kb. 6 héttel járnak előrébb, mint a műsor. Szóval már rég vége van nekik.
Nagyon várom már a jan. 31-ét, akkor műt Pécsett, Vereczkei doki. Nyárra szeretnék emberformájú lenni vagy megközelíteni. Én 70 kg-ot szeretnék fogyni. :o Megy le több is a heti 1,5-2 kg-nál? Mert én nagyon tudok koplalni. Vagy azt nem is szabad? Sajnos ezekre a választ még nem tudom. Ha valaki segítene...
Mindenkinek áldott Karácsonyt és BÚÉK! Na meg önuralmat átvészelni az ünnepeket! :twisted:
Üdv: Panda ;)
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2007.12.19. 01:53

Szia!

Persze az jó ha tudsz koplalni!Nagyon jó!Hamarabb kapsz valami újabb betegséget,problémát.Pl. savasodás,vitamin és ásványianyag hiány, hajhullás, izomgyengeség na soroljam még?
Hány éve is élsz ezzel a túlsúllyal?
Tudom ilyenkor az ember tervez álmodozik. (Na meg fél, ami természetes.......)
Szóval hidd el, ne hónapokra, vagy ( jajj ne!!)hetekre számolj, inkább űzz ki magadnak 2 évet arra,hogy megszabadulj ettől a súlytól. Vagy sietned kell valahová? Nem-nem nem.
Legyél türelmes, és ha elfogyóban van, gyere ide ( egy idő után látod mindenki eltűnik....) majd itt feltöltődsz.
Tehát tervezd el, hogyan fogsz étkezni, élni, mozogni. Nem koplalni kell!!Életmódot változtatni.
Hogy ne csak mondd, hanem el is hidd hogy a hamburger nem egészséges....., hogy a pörkölt nem attól jó, hogy nokedlivel, kenyérrel tömjük magunkba a zsíros húst.
Nem nem enni kell,hanem megválogatva, okosan étkezni.
Hallottad már eme idézetet:
" Ma azért éltünk, hogy együnk, de holnaptól újra csak azért eszünk, hogy éljünk".
Mennyire igaz nem??
Sok kellemetlenséget elkerülsz higgy nekem, ha lassan, türelmesen, megfontoltan fogsz majd fogyni. Napról- napra,hétről hétre, vagy hétről két-három hétre..... :? de fog az menni.
Szép leszel , ezzel leveszel majd mindenkit a lábáról, az majd ismét erőt fog adni a továbbiakhoz. Csak ne siess!!!
Hajrá.
Üdvözlettel
Slim
az öreg......

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2007.12.22. 01:42

Még pár nap és itt a Karácsony.
Ahány ház, család annyiféleképpen üneppelünk, készülünk erre az ünnepre.
Az egész évi, havi, heti és az aznapi idegekedés,kapkodás, feledésbe merül,mikor meggyújtjuk az ünnepi asztalon a gyertyát, amikor felcsillan gyermekeink arca a csillagszóró fényében. Milyen csodálatos érzést, milyen békét, milyen meghatottságot érzünk ekkor. Átsuhannak emlékek gyermekkorunk karácsonyairól, szeretteinkről akik távol vannak akkor tőlünk, vagy akik már soha sem lehetnek velünk......
Az év minden napján vágynánk ilyen pillanatokra, de mégis Szenteste éljük át teljesen ezeket az érzéseket.
Boldogan, meghitten, családban, vagy egyedül, reménykedve, bizakodva, hogy még az eljövendő karácsonyaink is hasonlók ( talán még jobbak) lesznek......
Aztán véget érnek az ünnepek és újra éljük megszokott hétköznapjainkat.

Pedig gyertyát mindig lehet kapni..... szeretetet bármikor lehet adni, csak figyelnünk kellene. Egymásra, magunkra.

Rohanunk, teperünk,idegeskedünk,hogy jobb legyen,hogy több legyen,hogy külömb legyen. Nem figyelve egymásra, a jelekre melyek figyelmeztetnek. Pedig bennünk van a lehetőség arra,hogy megsimogassuk, hogy megkérdezzük,hogy hozzábújjunk,hogy megvígasztaljuk, hogy megbékítsük, hogy szeressük azt, akiről úgy gondoljuk hogy megérdemli. De ha ezeket megpróbáljuk megtenni másokkal is, előbb-utóbb ők is,mindenki érdemessé válik arra, hogy megtegyük vele is.

" Adni, adni jó szót, mosolyt, hitet bátorítást,de mindenekfelett soha el nem múló szeretetet."

És eme dolgok nem kerülnek pénzbe, nem kell őrültek módjára tolongani azért,hogy megfelelő ajándékot vegyünk.....
Rajtunk múlik,hogy csak Szenteste éljük-e át eme felemelő érzéseket.
Legyen minden nap karácsony........ mikor vacsora közben egymásra mosolyogva végig hallgatjuk szeretteinket, mikor megsimogatjuk egymást. Nem kell ehhez gyertya sem, csak türelem, szeretet, és odafigyelés.

Kívánom,hogy legyen szép és nyugodt karácsony estéd,kívánom,hogy legyen áldott, szeretettetjes, békés elkövetkezendő éveid minden napja.

Ahogyan Te is szeretnéd......

Ahogyan Te is megteszel ezért mindent......!

Mondd, tényleg megteszel ezért mindent?

Slim

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2007.12.22. 10:19

Sziasztok!
Már "ezer" éve nem léptem be,csak ideszaladrtam és elolvastalak Benneteket,aztán tovább.Két munka mellett nem nagyon jutott idő semmire sem.De most végre szabi,tegnaptól.
A kolléganőm,aki engem húzott karácsonykor, egy mérleget vett nekem.Én vágytam erre,mert a másik kipurcant.Alig vártam, hogy hazaérjek az ünnepről, már rá is álltam.Na,most jön a lényeg.Nekem.Október 5-én műtöttek,azóta -26 kg!!Az nekem nagyon jó.Mert mondják ugyan mások,hogy most már mennyire látványos a fogyásom, a ruhákon is látom,de én magamon mégsem veszem észre.Lehet, hogy magamnak mindig is az a kövér nő maradok?Ennyi utoljára 15 éve voltam,amikor a nagyobbik lányom született,a kiskönyvbe be van írva.Na, szóval, nagyon örülök!!!
Tímea

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2007.12.22. 10:21

Nem jól írtam le. Így kellett volna.Fogytam -26kg. -26kg!!Aminek nagyon örülök! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tímea

Válasz küldése