Csak úgy írogatok.....

Moderátor: naturwell

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: Csak úgy írogatok.....

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.08.09. 18:38

en ettem mindent, eszem is, csak megvalogatva, mennyisegileg is! amugy meg a koplalas nekem az elso idoszakban volt. most mar inkabb nehezemre esik enni. :) de komolyan!

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.08.09. 18:43

most már nem merek írni...majd csak ha térden állva... ;)
v csak saját külön, privát kérésre... :)
Tímea

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.08.09. 22:50

Gianni Morandi után szabadon: virtuálisan vedd úgy, hogy...
Nem vagyok én olyan sértődős, ne hidd! Csak itt kicsit hülyén mutattam be magam, úgy látszik. :x
És köszönöm nektek, tényleg kell, hogy minél több ember módszerét tudjam, amíg ki nem tudom alakítani azt, ami nekem fog beválni. Ehhez kell nekem, hogy ki, hogyan, kinek mi jött be.
Na, de váltsunk témát. Megy valaki hétfőn a magyar zene ünnepére? Tudjátok hol lesz?
Egyébként ma ubilevesen voltam, gyümölcsteával.
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.08.10. 01:45

Csőrike ügyes voltál, nagyon jól érveltél!!!
Panda!
Próbáld meg szeretnia gyűrűdet,és sokszor van,hogy simogatom a portomat,boldog vagyok hogy van nekem. Ha nem lenne ki tudj a hol lennék már 126 kilósan? Vagy hollenne mellőlem a családom? A férjem?Ő napi 16 szem tablettát szedett a műtéte előtt, ma egyet sem. Elmúlt a magasvérnyomása, a cukorbetegsége stb stb. Csak a kinyúllott izületei lötyögnek....
Szóval az étrendről én már nem írok,megtettem már sokszor. De hidd el ha az ember lelkében nincs rend, összhang akkor minden de minden többszörösen nehéz, sokkal több energiát kell fordítani dolgokra,és ezek az energiák nem fogyasztanak...
Pozitív gondolkodás minden téren hidd el sokat számít!!!! Jó tudom menjek a francba hiszen nem ismerem az életedet, de hidd el a gödörből (ha az ember lelkileg ott van) csak felfelé van út, vagy marad a gödör alja.
Lehet szidni a szakadó esőt, de lehet gyönyörűnek is látni,kiállni és érezni hogy az arcodat érik az esőcseppek,meglátni egy villám gyönyösűségét, megállni és rácsodálkozni állatra-bogárra-virágra. És utána persze rohanni tovább....

" Életed értékét sosem az adja,amit elértél,legyen az bár érdemed mégoly rendkívüli.. Az ér legtöbbet, amivel ismerkedsz utad során. Örülj a virágnak,hisz a te örömödért él. Gyönyörködj a napkeltében, a gyermekedben, a kacagás és az eső hangjában, a madarak dalában. Szívj magadba mindent... hisz a boldogsághoz vezető út neml étezik. A boldogság- maga az út"

" Legbelül mindannyian rettegünk. Ahhoz, hogy kezünkbe vegyük sorsunkat,mindenképp szembe kell nézni félelmeinkkel, és le kellgyőzni őket!"

" Csak vidám szívvel vagyunk képesek gyönyörködni a jóban"

"Bármennyi dolgod legyen is, mindig legyen időd, hogy csendben leülj,és elnézd, hogyan billeg a szélben a falevél."

Na hát erről ennyit
Slim

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.08.10. 19:03

Slim! Gyönyörű volt a vers, és köszönöm neked is, hogy segítesz. Már annyiótokat terheltem le a bajaimmal, hogy megmutatom, hogy méltó vagyok a bizalmatokra és vagyok olyan "leány" én is mint ti!

Ma méredzkedtem: -4kg. Igaz, 6 hét alatt, de azért megyeget.

Jön a tél, az alma, én akkor vagyok elememben, akkor tudok koplalni (ellentétben a többséggel, akik nyáron a sok gyümölcs, zöldséggel fogynak). Karácsonyra -40-et akarok elérni! Teszek is róla.

Meg van a személyi edzőm a héten elkezdek tornászni, erősíteni a gyenge izomköpenyemet. :lol:

Mostmár csak jó dolgokról fogok beszámolni - remélem. És köszi a türelmet! :mrgreen:
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.08.10. 20:52

Megtöröm a némasági fogadalmamat... :lol:

Slim!
Köszönöm a dicséretet, jól esett! :) Tőled meg különösen!!!

Panda!
NA, végre, hogy a sarkadra álltál!!!!És a mérlegre! Látod, h érdemes megmérni. -4 kiló is minusz!!! Sok kicsi sokra megy.
Egyébként mit is szoktak mondani, heti 0,5-1 kiló a jó.
Gondolom csak ösztönöz, h lement ennyi??

Valóban igazad van abban, h a saját módszeredet és utadat kell megtalálnod. És sokmindent ki lehet próbálni, csak ne 1helyben topogj.
Én is tűztem ki célt magam elé. Tavasszal szeretném megcsináltatni a hasplasztikát. Addigra már annak a súlynak a közelében kelle lennem, ami nekem a magasságomhoz az ideális lenne. ;)

Tegnap már 4,5 kört futottam!!!!!! Úgy kellett leállítanom magam, mert mint akit felhúztak, nem tudtam leállni.
Majd utána még haspréseket csináltam, meg karerősítéseket. :lol:
De nehéz az út a kétjegyűséghez... :(

És hogy lásd Panda! Ma ettem rántott husit, egy szeletet háromnegyed órán át. Még egy kis zöldésgekkel összeturmixolt leves volt, no, meg fagyi. Tehát ez nekem is egy lazább nap volt-kajálás szempontjából-, de jön az este és jön a futás, felülés.

Még valami!
A magyar dal napja a Szigeten lesz, a -1. nap. A beugró 2500,-Ft, sajnos. Ezért nem megyek én, a franc essen bele. :cry: :cry: :cry:
Tímea

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.08.10. 22:52

Na, most lemértem...pont fél órát futok...most ;)

Az azért annyira nem rossz, amikor a nyár elején még nem is mozogtam semmit. :D

Valaki csak nem orrol rám?...mert ne tegye mááááááááááááááá!!!!!! :) :) :)
Tímea

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.08.10. 23:17

úgy látom: "szarok rája"...szólt a rája...ez érvényes rám :lol:

így sohasem tudhatja meg, h a gyerek mit mondott próbaterem ügyben...amiért meg is "nyakaltam"... :lol: :lol: :lol:
Tímea

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.08.11. 01:48

Panda!
Remélem teszel is érte mostmár,hogy a kitűzött cél meglegyen!!!! Sok sikert,és ha segítségkell visítsál!

Csőrike!
Egy jóóóóóó tanácsot fogadj el tőlem!!!!!!
Ha rámhallgatsz, akkor egy kicsit vársz az álom súly elérése után a hasplasztikával.Én is úgy jártam,hogy amikor elkezdtem fogyni akkor aztmondtam, hogy 80 kg-ig akarok fogyni. Megvolt elértem,mentem plasztikára. Akkor levettek - 4 kg-t. Aztán még fogytam 10 kilót! Tehát ha rám hallgatsz vársz egy kicsit, mert még a bőr alatti szövetekben lévő zsír apadni fog ha már nem lesz látványos a fogyásod akkor is! Tudom a végeredményt a plasztika fogja megadni számodra is majd. De ne légy türelmetlen,hiszen mit veszíthetsz?Jövő nyáron még nem bikiniben fogsz strandolni, na bumm. Ez az én véleményem.
Én az biztos,még vártam volna ha újra döntenem kellene. Vaaaagy ollan plasztikára mennék, ahol először a mell alatti részről leszívják a zsírt, mert azt onnan nem tüntetik el a plasztikával.
De gondolom egyre türelmetlenebb vagy, szeretnél már újra szép lenni, így vagyunk ezzel mind.
Hja és akkor olvasom hogy az új fogyimódszer, hogy " gondold magad soványra". Besz..rás mennyi baromságot képesek kitalálni. ( a színdiétáról márnem is beszélek..) Ezek akik ezeket kitalálják, max 5 kilótól kívánnak megszabadulni,és nem 50 től.
A baj csak az,hogy ezekkel a módszerekkel csak hülyítik az embereket. Az igaz, hogy a gondolataink befolyásolnak mindent, akár a fogyásunkat is, de hát magától a gondolattól nem lesz sovány senki sem. Szerintem. Csak ismét csalódottabb.
Hja abból meg már mennyi vot nekünk!
Na előre mindenkinek fel a munkára!
Üdv
Slim

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.08.11. 02:58

Slim!
Én legszívesebben először a mell plasztikát csináltatnám meg, az nekem sokkal fontosabb lenne, mint a has.
Csak nem tudom, hogy megcsinálják-e azt előbb...az sokkal jobban is zavar a nőiességemben,mint a has, mert az mindig alakulgat egy kicsit a mozgással.

Szerinted, lehet olyan, hogy azt előbb? Van értelme, nem zavarja be utána ahasplasztika a cickókat?
Tímea

Válasz küldése