Csak úgy írogatok.....

Moderátor: naturwell

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: Csak úgy írogatok.....

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.08.08. 17:31

jaaaaaaaaa... az alap.

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.08.08. 21:18

basszus...erről lecsúsztam, pedig...

gida akartam lenni!!!!!!!!!!!!!!!!!csikidam..létezem... :D :D :D :D :D

felolvastam a gyereknek is, h ne egyedül legyek a vágyaimmal, de csak húzta a száját és olyan furin nézett rám... :lol: :lol: :lol:

miért is van nekem most ilyen jó kedvem,???? :lol:

és nem tudja vki, h miért ilyen drága a magyar dal napjára a beugró?????? :cry: :cry: :?
Tímea

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.08.08. 22:16

megyek futni, mert senki nem áll itt szóba velem.... :cry: :cry: :cry:
Tímea

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.08.08. 22:59

meggondoltam...akkor most mégis dobnék 1 smst...hehehe :D

gyufa kihúz?????? :P
Tímea

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.08.09. 01:14

Balu,

Ugyanúgy eszel tortán, tésztát, pörköltöt, stb? Csak jól megrágod és kevesebbet? Mennyivel kevesebbet? Fél adag vagy csak pár kanállal? Hány milivel csináltad?

Tettem ma el lecsót és padlizsánkrémet télire :D

Ja, amúgy kapszaicin függő vagyok. Szinte mindent chilivel eszem. És a műtét óta is, megengedték. Állítólag az is fogyaszt. De az Anyu azt mpndta, ezt ne hangoztassam, ha lát is valaki, merthogy engem nem fogyaszt. De milyen lennék nélküle?! :shock:
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.08.09. 01:43

Baluuuuuuuu!
Légyszí', légyszí', légyszí'.............. :lol:

csak finoman ;) ...de én itt várok és figyelek.... :twisted:
amiről beszéltünk... :D :D :D miért vagy olyan titokzatos :P
Tímea

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.08.09. 02:37

Basszus! Mégsem bírom ki, hogy Balu válaszoljon.

Te Panda! Te hány éves is vagy?
Mennyi kilóval csinálták meg a műtétet? Mennyit fogytál azóta?

Én nem értelek!!!! Komolyan! Te nem érted, hogy tiltott dolgokról beszélsz?!!!!!!

Torta? Tészta? Pörkölt (bár Slim ír pörit, csak máshogyan)?
Komoly Isten!
Mi a francnak a gyűrű, ha ilyeneket eszel?

Ha olvastad a Balu blogját-de végig, Slim sztoriját(megint ezzel jövök-bocsi Sim)...akkor mi az fészkes francot csinálsz?

Nyafizol, hogy nem fogysz, de teszel érte valamit? Nem lehet tortát (!!!!) zabálni és fogyni.

És nem a gyűrűnek kell tenni, hanem Neked!
Félre ne érts, nem magas lóról beszélek. Mert nekem is volt (biztos lesz is) olyan, hogy ettem (bár, csínjával) és sajnáltam magam, h nem fogyok, de akkor is tudtam, hogy saját magam miatt nem.
Mielőtt megcsináltattad a műtétet nem néztél utána, h ez mivel jár?
Nekem annyiszor elmondták az "öregek", hogy ez csak egy mankó a kezemben, hogy felkészültem rá, hogy én is kellek. Persze, azért nem egészen tudtam felkészülni és nekem is volt szar. Olyan is volt a folyadékos hónap alatt, hoyg simán le tudtam volna bárkinek egy sallert keverni, mert annyira ingerült voltam és elkeseredett.

De ez az egész CSAK RAJTAD MÚLIK!!!!!!!!!!!!!
Nem a gyűrű dolgozik helyetted.
Gondolatban diétázni és mozogni? Miről is beszélsz?

Állj már a sarkadra és változtass ezen az egészen, mert így csak (jobbik esetben) 1 helyben topogsz! Ha nem kezdel el hízni.

Ne egyél ilyen szarokat!! Kérdezgess régi gyűrűsöket, akik le is fogytak, hogy mit ettek az idő alatt. Hát, tortát, észtát biztosan nem.

Nem éred meg, hogy ezeket ha eszed, akkor nem fogsz lefogyni. Basszus!! Tökre felhúztál, mert már nem elsőre írod és itt már többen is mondtuk, hogy nem lehet, de Te, mintha nem is írtunk volna semmit, csak mondod tovább.

Nekem a mai menüm pl.
Délelőtt 3 dl fagyi, mert tudtam, h ablakot pucolok és kell az energia. Aztán 4 órakokkor 2 dl őszibarack, összeturmixolva, jó hidegen.
Majd este 2 dl sajtkrém leves.
Aztán a futás.

És hozzáteszem, hogy ma tudtam volna enni én is darabosat, csak nem tettem.
Van, amikor fagyi nincs, csak 2x iszom krémlevest.

Na, most lehet, h iszonyat bunkó voltam, de elegem lett abból amiket írtál. Ne haragudj meg érte! De tegyél valamit és ne a gyűrűtől várj csodát!
Egyébként, hogy gondoltad. Szűkítsenek be, Te akkor is eszed a szarokat, csak nem tudod majd lenyelni és akkor nem hízol?! Vagy hogy a francba. Hallottál már a nyelőcső tágulatról?

Na, befejezem.
Tényleg bocs, ha szemét voltam.
És még vmi! MI az, hoyg nem állsz mérlegre már hetek óta. Akkor hogyan figyeled magad, meg az eredményed. Én minden reggel ott kezdek (persze szigorúan a legkisebb helyiség után). Nem biztos, h minden reggel kellene, de h hetente 1x nem árt, az biztos. Mert hogyan is követed magad nyomon?!

Jajj, Balukám!
Bocsi, h elvettem a Te kérdésedet! Majd csak kiengesztellek valahogy...;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csorike 2008.08.09. 13:13-kor.
Tímea

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.08.09. 09:33

valoban mindent eszem/ettem, de esszel. amugy nyilvan, mint azt ezerszer leirtuk, a szenhidrat kerulendo. ha szerinted a csili fogyaszt, minek tetettel be gyurut? megengedtek? nem inkabb az volt, hogy - mert, ugye nagyon fuszeres az nem javasolt - addig mondtad a dokidnak, hogy te fuggo vagy, es radhagyta? en meg kepzeld el, egyszeruen kajafuggo voltam. leszoktam rola. :)))) eszem jokat, csak keveset, napjaban otszor, es jol megragva, kerulve a szenhidratot. de ezeket mindmind leirtam. ja, es mar mozgok is. ja, es hogy hany milivel? egyreszt most nem tudom, masreszt abszolut tok mindegy, mert mindegyikonk mas. ne a gyuruben keresd a hibat, hanem magadban!

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.08.09. 13:15

nem azt mondtam, h Te mond meg...csak a véleményedre voltam kíváncsi... de hagyjuk...

Bocs, Panda, ha kicsit nyers voltam!
Tímea

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.08.09. 18:29

Semmi gond, talán épp ez kell. (egyébként nem eszem pörköltet, tortát csak azt hittem a Balu ette csak keveset és rácsodálkoztam :shock: )

Mondtam, hogy fel kell engem rázni. Én annál többet eszem, mint amit Te leírtál, akkor biztos még mindig sokat eszem. És bocsánat, hogy hülyeségeket kérdezek és begurulsz. :oops: De sztem ez a fórum lényege, hogy a "hülyéket" kiokosítsák az öregek. Nekem nincs dietetikusom, tanácsokat sem kaptam, hogyan bánjak a gyűrűvel és az hogyan viselkedik. Talán ezért van a sok botladozásom. Igaz, a koplalást ismertem azelőttről is. :x

Egyébként nem vagyok ilyen hülye az életben, de ezzel a gyűrűs léttel valahogy nem tudok mit kezdeni :roll: . És azt hiszem, amíg nem teszem magamban a helyére ezt az egészet, nem is fogok vele boldogulni. Ezért vannak hülye kérdéseim, amivel felhúzlak benneteket. Bocs.
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

Válasz küldése