Csak úgy írogatok.....

Moderátor: naturwell

Slim

Re: Csak úgy írogatok.....

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.02.07. 01:43

Na nem kell irigykedni, majd figyeld meg őket 1 év múlva!!! :twisted:
Ez azért iszonyat nagy súlyveszteség ilyen rövid idő alatt. Örüljenek ha az egészségüket nem veszélyeztetik. Szerintem. És sok orvos szerint is. De van motiváció, a nyeremény elsősorban és az egészséges élet a jövőben. Legyen erejük ahhoz, hogy tudjanak élni az elért eredmény adta új lehetőségekkel.....
De láttunk már karón varjút, ha majd vége a műsornak, mennyi idejig hallunk majd még róluk?
Te ha nem ilyen ütemben,de egészségesebben fogysz. Van esélyed arra,hogy ha elég önfegyelmed van akkor az elért súly után is magtartsd azt.
Üdv
Slim

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.02.10. 00:52

Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de a párkeresés- találás egyre nehezebb, ahogyan idősödik az ember illetve ahogyan egyre több időt tölt el egyedül.
Most kicsit el is keseredtem, mert úgy érzem, hogy ez az egész nem megy nekem. :( Most már mindig egyedül leszek. :cry:
Ahogy nőnek a gyerekek, egyre nehezebb az egyedüllét.
Tímea

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.02.10. 02:31

Hm. Mit is lehet ehhez hozzászólni?
" Mindig nevess, mert sosem tudod ki szeret bele a mosolyodba"
eennyi jutott eszembe.
slim

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.02.10. 02:58

Mennem kellene már aludni, de ezt még elmesélem Nektek.

20 éve megvan már mióta nem voltam ott. Előtte sűrűn bementünk vásárolni édesanyámmal. Most hogy beléptem, szinte éreztem, mintha mellettem lenne. ( Nem volt,otthon volt) Szóval az üzlet kissebb lett. Kb a fele.
Most is ugyanaz a hajópadló, ami nyikorog, és amit olajos fűrészporral söpörnek fel, jellegzetes, de nem kellemetlen szaggal. Mennyezetig érő polcokon végekben a vásárlókra váró méteráruk. Szövetek, selymek, függönyök stb stb. Mondom mit szeretnék. Bólogatnak, miközben mosolyognak,és kezdik lepakolni a polcot. Lehajtják a bemutatandó függönyöket, és csak nő előttem a halom. Mosolyognak. Kiválasztom ( nagy nehezen) melyikből kérek, levágják a kért méretet. Előveszik a blokktömböt. Emlékszetek még rá??? Igaz ma már nincs a két példány között indigó...... A blokk hátán kiszámolják mennyit fizetek. 1.800.- Ft x 1,8 méter. Elballagok a kasszához, fizetek, a blokkra rábélyegzik,hogy fizetve. Megköszönik hogy otthagytam a pénzemet. Megyek a blokkal a csomagolóhoz, ahol ááááá nem zacskóba, hanem papírba becsomagolják a függönyt, és átadják. Hengerré formálják a csomagomat, a paprírt a két végén begyűrik a közepébe, mindezt úgy, hogy a pult és a hasok között van a csomagom. Megköszönik a vásárlást, mosolyognak és őszintének tűnik amikor azt mondják, viszontlátásra.
Méteráru boltban voltam, ahol kereskedők szolgáltak ki. Úgy éreztem magam, mint egy vásárló, akinek a kívánsága, vágya, az hogy elégedetten távozzon, fontos az eladóknak. Nem rámtukmálták az árut, hanem bemutatták. Az összeset amit találtak a polcon.
Utána még órákig az üzletben ért élmény hatása alatt voltam. Most meg kellene egy varrónő, mert láttam ott szép selymeket, ruhának, blúznak való anyagokat.......
Jól lett volna leülni a szőnyeket sarkára elidőzni ott, nézelődni, leskelődni meg ilyen badarságokat.
Már nem is emlékeztem arra,hogy milyen érzés, ha visszaköszönnek, rám mosolyognak, vagy egyáltalán vásárlónak tekintenek egy üzletben.
Na megint egy elégedetlen vásárló leszek egy darabig.....
slim

Titike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Titike » 2008.02.13. 21:11

MEGHÍVÓ

Szeretettel meghívunk minden gyűrűs és leendő gyűrűs társunkat a

VII. ORSZÁGOS, GYŰRŰS TALÁLKOZÓRA

2008. március 8 -án szombaton, 15-20 óráig

Helyszín: Bázis étterem (XIV. kerület Hungária krt. 48.)

Az étterem a Stadionok Volánbusz pályaudvar szintjén található.

Megközelíthető a 2-es metróval, 1-es villamossal 75-ös és 80-as trolibusszal

A találkozó alkalmat ad ismerkedésre, tapasztalatcserére.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

További információk: Titikénél: titike77@index.hu 70/3422774

katalin

Olvasatlan hozzászólás Szerző: katalin » 2008.02.17. 17:47

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára katalin 2008.05.02. 00:18-kor.

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.02.21. 01:58

Egyetlen pasikánk a mi kis Balu-nk túl van a műtéten, jó sok cérnával a hasában jókedvűen fájdalom nélkül várja hogy ismét köztünk lehessen.
Slim

Cérni

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Cérni » 2008.02.23. 23:41

Köszi az infókat, Slim! :-)
Már kezdtem aggódni, hogy mégsem műtötték meg!

Balu!
Gyógyulgass, hogy minél előbb beszámolhass a szép pocid történetéről!
Vigyázz magadra! :-)

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.03.12. 09:29

reggel volt Emilio Bende dokival az rtl-en. annak alkalmabol, hogy gyurus lesz/lett, es felvallalja. aki lemaradt rola, es erdekli, annak feltettem a netre. ezeket altalaban 1 het utan torlom.
elerese: http://www.cbalu.com/EmilioBendeReggeli.wmv

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.03.12. 23:32

Milyen érdekes 1177 -en nézték már meg ezt a témát, de alig van aki hozzászóljon.
Valahogy az egész gyűrűs fórum leült. Nincsenek kérdések ezáltal nincsenek tanácsok sem!
Újak alig vannak,a régiek meg már hol vannak?
De bízom benne,hogy mindenkinek okés az új élete, nincsenek gondjai, fogyogat egyre szebben mindenki.
slim

Válasz küldése