Szűkítés

Moderátor: naturwell

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: Szűkítés

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.03.01. 10:12

Slim írta:Balu!

Azért hívd fel a doki figyelmét arra, hogy ne remegjen a keze, nehogy ott is rövidítsen ahol nem kellene..... :P
Szurkolunk Neked!!!!!
Üdv
Slim
Halisten nem tette, bar a koldokom egyelore kicsit fura nekem. irtam a blogba...

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.03.01. 22:55

Üdv' újra itthon!
Elolvastam a blogod új bejegyzését.Jó, hogy nem volt fájdalmad,mert mindenki azt mondta, hogy az első 1-2 nap fáj.
De gyorsan felültél, járkáltál és lementél bagózni, doptál is egy hátast-ennek örömére.Siettél,pedig ez igenis egy nagy műtét volt.Most már gyors gyógyulást kívánok!
Barátnőm holnap este fekszik be a Honvédba.Volt benn a Péterfyben és kiengedték a gyűrűjét teljesen, hétfőn.Látott is Téged Balu!
Na, most már akkor hajrá a felépülés felé.Óvatosan,de biztosan!
Tímea

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.03.01. 22:59

csorike írta:Üdv' újra itthon!
Elolvastam a blogod új bejegyzését.Jó, hogy nem volt fájdalmad,mert mindenki azt mondta, hogy az első 1-2 nap fáj.
De gyorsan felültél, járkáltál és lementél bagózni, doptál is egy hátast-ennek örömére.Siettél,pedig ez igenis egy nagy műtét volt.Most már gyors gyógyulást kívánok!
Barátnőm holnap este fekszik be a Honvédba.Volt benn a Péterfyben és kiengedték a gyűrűjét teljesen, hétfőn.Látott is Téged Balu!
Na, most már akkor hajrá a felépülés felé.Óvatosan,de biztosan!
koszi! ;-)

Schnee

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2008.03.12. 09:31

Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy mikorra vannak szűki időpontok, ha mostanában kér az ember? Én igazából most nagyon jól be vagyok lőve, de nyáron szeretnék menni egy kontrollra, gondolom, az azért nem árt... és feltételezem most is hónapokkal előtte kell jelentkezni, nem?

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.03.12. 09:57

a talin az is kiderult, hogy nem pletyka, hogy fizetos lesz a szukites. bende elmondasa szerint, a dragabban mutotteknek (ne kerdezzetek, miert) 15 illetve 25 ezer lesz egy szuki. ez attol fugg, hogy eppen a higabb vagy a surubb kontrasztanyaggal keszul. szerintem is ez k. sok, de ez lesz. meg nem tudni, mikortol, illetve ez egyelore csak pestre vonatkozik.

Schnee

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2008.03.12. 19:17

CBalu írta:a talin az is kiderult, hogy nem pletyka, hogy fizetos lesz a szukites. bende elmondasa szerint, a dragabban mutotteknek (ne kerdezzetek, miert) 15 illetve 25 ezer lesz egy szuki. ez attol fugg, hogy eppen a higabb vagy a surubb kontrasztanyaggal keszul. szerintem is ez k. sok, de ez lesz. meg nem tudni, mikortol, illetve ez egyelore csak pestre vonatkozik.
Szia Balu! Micsodaaaaaaaaaaaaaa?????????? :o Nem sok az egy kicsit??? :? No, akkor utána biztos nem kell majd hónapokat várni egy szűkire... :cry:

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.03.12. 19:22

Schnee írta:
CBalu írta:a talin az is kiderult, hogy nem pletyka, hogy fizetos lesz a szukites. bende elmondasa szerint, a dragabban mutotteknek (ne kerdezzetek, miert) 15 illetve 25 ezer lesz egy szuki. ez attol fugg, hogy eppen a higabb vagy a surubb kontrasztanyaggal keszul. szerintem is ez k. sok, de ez lesz. meg nem tudni, mikortol, illetve ez egyelore csak pestre vonatkozik.
Szia Balu! Micsodaaaaaaaaaaaaaa?????????? :o Nem sok az egy kicsit??? :? No, akkor utána biztos nem kell majd hónapokat várni egy szűkire... :cry:
ez nem kicsit sok, hanem kibaszott sok. ez lesz. no komment. es a hattyu halalat is hallhattuk a talin ezzel kapcsolatban. :))))

Schnee

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2008.03.13. 17:39

ez nem kicsit sok, hanem kibaszott sok.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Schnee

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2008.03.13. 17:42

Balukám! Egyébként az alatt kik értendők pontosan, hogy "drágábban műtöttek"? Már mi is odatartozunk, akik nem TB támogatottak voltunk, vagy csak azok, akik az utóbbi hónapokban már nem azt a négyszázvalamennyiezret fizették a műtétért, hanem sokkal többet? Bocs, ha csak én nem értem... :oops:

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.03.13. 19:23

Schnee írta:Balukám! Egyébként az alatt kik értendők pontosan, hogy "drágábban műtöttek"? Már mi is odatartozunk, akik nem TB támogatottak voltunk, vagy csak azok, akik az utóbbi hónapokban már nem azt a négyszázvalamennyiezret fizették a műtétért, hanem sokkal többet? Bocs, ha csak én nem értem... :oops:
azok a dragabban mutottek, akik mar a 850 vagy 950-et fizettek. mi nem tartozunk oda.

Válasz küldése