Megállt a fogyásom :(

Moderátor: naturwell

csorike

Megállt a fogyásom :(

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2007.12.01. 09:26

Tegnap mérlegre álltam-orvosi- és azt láttam, hogy ott áll a mérleg, ahol 3 hete.Még az,amit mutatott az itthoni, az a 3 kiló, az sincs meg.De most az itthoni is ezt mutatja.Az nem lehet, hogy én híztam volna,mert a kajálásomon semmit nem változtattam.Mindent ugyanúgy csinálok.Na, most lehet, hogy előtte vagyok,annak,amivel csak a nők sznvednek és visszatart a szervezet egy kis vízet.Remélem, hohy ezért van.De az is lehet, hogy most állt meg a 8 hét körül a fogyás.
Most ezt lelkileg kell túllélni,amíg átlendül.Mert én egy kicsit letörtem tegnap.
Tímea

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: Megállt a fogyásom :(

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2007.12.01. 12:34

csorike írta:Tegnap mérlegre álltam-orvosi- és azt láttam, hogy ott áll a mérleg, ahol 3 hete.Még az,amit mutatott az itthoni, az a 3 kiló, az sincs meg.De most az itthoni is ezt mutatja.Az nem lehet, hogy én híztam volna,mert a kajálásomon semmit nem változtattam.Mindent ugyanúgy csinálok.Na, most lehet, hogy előtte vagyok,annak,amivel csak a nők sznvednek és visszatart a szervezet egy kis vízet.Remélem, hohy ezért van.De az is lehet, hogy most állt meg a 8 hét körül a fogyás.
Most ezt lelkileg kell túllélni,amíg átlendül.Mert én egy kicsit letörtem tegnap.
ne aggódj, ez természetes. bár az első ilyet a legnehezebb feldolgozni... nekem is így volt... arra figyelj, hogy elég folyadékot fogyassz, és semmiképp ne kezdj el semmit sem enni. be fog indulni újra, kitartás!!!

katalin

Olvasatlan hozzászólás Szerző: katalin » 2007.12.01. 15:48

:arrow:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára katalin 2008.05.01. 20:29-kor.

Cérni

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Cérni » 2007.12.16. 17:53

Sziasztok!

A régebbi gyűrűsöktől szeretném kérdezni, hogy mikor vannak azok az időszakok, amikor leáll a súly? És meddig tartanak?
Vannak-e egyáltalán ilyenek?
Én a 6-8 hónap között éreztem először, hogy semmi változás. Csak áll, csak áll és áll.
És az étvágyam egyre jobb. :-(
Szerintetek érdemes szűkítésre menni?

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2007.12.17. 00:01

Ilyen bizony előfordul. Nagyon idegesítő tud lenni, hogy semmit sem teszel másképp mint azelőtt,és mégsem fogyik az ember. Ne legyél türelmetlen, fogadd el, hogy most ez van. Magyarázd meg ahogy akarod magadnak. pl. erőt gyűjt a szervezetem. MOst keresgéli a bujtatott zsírpárnákat. Most a májamról fogyik a zsír stb stb. És ami a legfőbb, hidd is el. És ne egyél többet!!!!!! Februárra van már csak szüki időpont, és 4.-én megyek, de ha nem szükséges, akkor átadom, majd elválik addig. (Kivetettem 0,5 ml-t és azt akarom visszatetetni.Ha szükséges. Jönnek az ünnepek na.....)
Szóval nyugi van. Élvezd az ünnepeket, csak azért vigyázz ne szaladjonak fel a kilók. Vagy legalábbis ne sok. Azért akarunk fogyni,hogy jobban érezzük magunkat kevesebb súllyal, de ez nem jelenti azt,hogy a karácsonyi menütől tiltva vagyunk teljesen. Visszajön 1-2-3 kg, és akkor mi van?Jóléreztük magunkat,és egyszer van egy évben karácsony. Nincs határidő a fogyásra, majd lemegy szépen lassan. Kenjed az arcod és a bőröd sok-sok krémmel hogy széplegyen!
És főleg TÜRELEM!!!!!!!!!!!!
Üdv
Slim
az öreg

Cérni

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Cérni » 2007.12.18. 00:46

Kedves Slim!

Köszönöm szépen a bíztatást! Végül is, igazad van. Semmi sem múlik néhány hónapon. Ha 20 évig együtt éltem a túlsúlyommal, akkor tök mindegy, hogy még fél év, vagy csak 3 hónap van hátra a diétából.
Amit a belső szervek közötti zsírról írtál, abban lehet valami. :-D
Mostanában a derekemnál olyan fura érzésem van, érzem az izmaimat. Merthogy vannak!!!! Csak eddig rejtőzködtek. Persze ti már ezen túl vagytok, de nekem új felismerés!
Most megpróbálok kicsit többet mozogni. 2x10 perc elektrikus ( lehet, hogy nem is így hívják) tréner kezdetnek nem rossz, a napi 1/2 - 1 óra biciklizés mellett. És élvezem az életet! :-D
Az időpontodat, ha tényleg nem kell majd, akkor köszönettel átveszem. Majd megbeszéljük, jó?
Mindenkinek szép napot!

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2007.12.18. 01:18

Te én meg vettem ezt a mittudomén miyen gépet....ráállsz,alábaid oldalra csúsznak szét,majd visszahúzod középre.
Hát mit mondjak?
Először ráálltam 5-öt csináltam,majd remegett a lábam 1/2 óráig.....ma már megy egyszerre 40. De nattyon keméééény!!!
Pont ott húz ahol kell a belső combot,a fenekem,meg elől a hasam!
Örömmel olvasom,hogy élvezed az életet. Igen erről van szó, szépnek látni mindent, pozitívan gondolkodni.nagyon pozitívan!!!
Gratulálok, csak így tovább.
slim

Cérni

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Cérni » 2007.12.18. 22:55

Slim!
Hú, neked van olyan lábszéttolós kütyöréd?! Tegnap voltam az Auchanban, és ott láttam. Nagyon tetszett, de nem lehetett kipróbálni, mert felrakták a pocra. :-D
Pont azon gondolkodtam, hogy milyen lehet. Amúgy az én gépem 2 éve hevert a szoba sarkában, mígnem a férjem kitalálta az új funcióját, így lett fogas. Most, hogy átvittem a másik szobába, rendkívüli módon hiányolja! :-D
Én pedig rendeltetésszerűen használom végre!

Kinek van még otthon lepókhálósodott gépe? Milyen? Mire jó? (Mire lenne jó, ha használná?)

Cérni

Ottóné

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Ottóné » 2007.12.20. 16:22

Szasz Cérni!
Gépek:
1 db szobabicikli: anyukámnak kölcsönadva (azzal nem esik el, mert különben eléggé béna szegénykém), ott porosodik... :D
1 db elliptikus tréner: ( az a sífutásra emlékeztet leginkább ) Azért vettem, még "annak idején", mert a Katinka azt hantázta valahol, hogy azzal fogyott le....hehe...nah, gondoltam majd én is, de aztán az infarktus közeli állapotban leszálltam róla a 117kilómmal, úgy 2 egész perc után. Kölcsönadva a sóginőmnek...persze ő sem használja. Örültem, hogy vki elviszi, nem foglalja a helyet.
1 db "ülj rá, kapaszkodj 2 oldalon és lábemelést kell csinálni némi segítséggel" asszem AB-tronic volt a neve. Nah, ez ment is, "Hurrá"-gondoltam, milyen klassz, de utána a gerincem vég, a farokcsonotm, azt hittem leszakad, úgy feltörte a popsimat. Úgyhogy ez is abbamaradt 1 próbálkozás után. Anyuéknál hever valahol a sarokba állítva.
Ennyi.
Azért jó hallani, hogy valakinek valamilyen ilyen csodaszerkezet hasznos is.
Sztem a legeslegjobb és élvezetesebb edzés a szex. :P Fel a pasidra, lovagolj, csináld végig és az aztán megmozgat minden izmodat. ;) külső, belső combizom, fenékizom, hát, kar, has, totál megmozgatva. AZtán ezt lehet variálni is, a gyakoriságot, a ritmust, stb stb. kinek kinek fantáziája és vér mérséklete szerint. Hihi. Hajrá csajok, fiúk!!! Kössétek a nagyon kellemeset a hasznossal....én semmi mást nem tornázom. :twisted:

Pici

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Pici » 2007.12.23. 20:19

Sziasztok kedves gyűrűsök!
December 16.án voltam 2hónapos gyűrűtulajdonos.Hihetetlen sok öröm ért ez alatt az idő alatt.17kg-nál tartok most 103 vagyok.Nekem az étkezéssel semmi gondom még nem volt.3 hete elkezdtem tornázni amitől eleinte nagyon ki voltam fáradva,de van olyan mostanában,hogy még csak el sem fáradok.Én már megkaptam a karácsonyi ajándékomat épp az előbb szálltam le róluk,egy eliptikus trénert és egy leg-medzsiket ,modhatom mindkettő döglesztő volt.Remélem kitartó leszek!Eleinte olyan sok kérdésem lett valna,de nem tudtam kitől megkérdezni,most viszont örülök hogy van ez a jó kis hely ahol mindenki segít ha valakinek gondja van.Mindenkinek sok kitartást kívánok és gondoljatok az L-es és M-es ruhákra amik ránk várnak és elfelejthetjük a sátrakat!!! : :) Kellemes Karácsonyt kívánok Nektek!

Válasz küldése