Megállt a fogyásom :(

Moderátor: naturwell

Slim

Re: Megállt a fogyásom :(

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.04.26. 00:35

Hűűű de jó napomvan ma!!!
Köszönöm a dícsérő szavakat.
Olyan kevés emberrel találkozunk életünk folyamán, akiktől megkapjuk azokat a gondolatokat,válaszokat,segítséget amire szükségünk van. Sokszor azért hogy kíméjenek, vagy mert nem akarnak megbántani, vagy azért mert " miért pont én legyek az aki megmondja, aztán meg jól megharagszik rám" . Pedig a köntörfalazás,a "kíméletesség" lehet hogy többet árt, mert én tudom milyen vagyok, de mások milyennek látnak?
Gondoljátok csak meg, hány olyan ember van körülöttetek, akikkel teljesen őszinték lehettek? Akikkel minden témáról tudtok beszélni? Akiknek a véleményére tanácsára kíváncsi vagy és tudod hogy a válasza őszinte érdekmentes lesz? Gondolom mindenki fél kezén megtudná számolni ezeket a rokonokat, barátokat. De a mai világban úgy élünk,hogy nem merjük megosztani problémáinkat, házastársi, gyermeknevelési, szexuális, munkahelyi,lelki stb gondjainkat? Hiszen sokan vannak akik visszaélnek mi titkainkkal, aztán meg rajtunk röhögnek a hátunk mögött.
Jó dolog ez a net, itt arctalan marad az ember. Ha megbántódik, akkor nem fog írni többet. Ennyi.
folyt köv

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.04.26. 01:05

Pedig de jó lenne valakinek kiönteni a lelkünket nyomaszó gondolatainkat, félelmeinket? Valaki aki nem a mi érzelmeink szerint látja a dolgokat? Elfogulatlan és őszinte. És ha kell kegyetlenül őszinte. Felnőttünk, de senki sem tanította meg azt,hogy ha problémánk van, nem elfutni, elválni,összeveszni kell,hanem először saját magunkban átgondolni,majd megbeszélni,kibeszélni ami nyomaszt. Nem keseregni, hogy jaj én szerencsétlen, miért pont én stb stb. hanem esteleg előszört magunkban a tetteinkben, hozzáállásunkban megkeresni a probléma gyökerét. Aztán így haladni a másik személy felé. stb stb.
Eddig egyszer nyúltam mellé,helyrehoztam egyik barátunk házasságát, amit nem kellett volna.
De tavaly 3 gyerekem született. És most mindhárom családban boldogok,hogy voltam. Tudok örülni,együtt sírni, kíméletlennek lenni és ha kell akkor ordítani.
A legszebb dolog a világon szeretni,és szeretve lenni.
Dr slim
- hásassági-szexuális- gyermeknevelési- tanácsadó, lelki szemetesláda, lélekbúvár, végzettség nélküli jogász és orvos.
( Ez utóbbin nem kéne nevetni,a férjem orvosa mindig megkérdezi,hogy a felesége mit mond milyen betegsége van? :D )
Slim aki szép,okos, bölcs, és legfőbb erénye a SZERÉNYSÉGEEEEE!
;)

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.10.19. 13:46

Kedveseim!

Holnap indulunk! Már működik az online megrendelés, előrendeléssel együtt.. HAJRÁ!

Éhen ne maradjatok! :)

http://www.balukonyhaja.hu

Balu

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2009.06.18. 20:16

CBalu írta:Kedveseim!

Holnap indulunk! Már működik az online megrendelés, előrendeléssel együtt.. HAJRÁ!

Éhen ne maradjatok! :)

http://www.balukonyhaja.hu

Balu
most meg mar ez is... :)
megnyilt az uj helyem! http://www.sloppyjoe.hu

csokozon!

Balu

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2009.06.18. 20:27

Köszi Balu a takarítást! A szendvicsbárod szállít a XI. kerbe? Egyébként gratula hozzá! Tetszik a kínálata. Biztosan elmegyek és megnézem a napokban személyesen is. :D
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2009.06.18. 20:42

kisa622 írta:Köszi Balu a takarítást! A szendvicsbárod szállít a XI. kerbe? Egyébként gratula hozzá! Tetszik a kínálata. Biztosan elmegyek és megnézem a napokban személyesen is. :D
igen, de csak a Móriczig. ha az jó... :) és Budán 150 a szállítás...

Balu

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2009.06.19. 18:11

Köszi, de, ha kimegyek a Móriczra, akkor már elmegyek a Huszárhoz is. :cry: :D De azért elmegyek, mert kiváncsi vagyok rád vagyis a boltodra.
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2009.06.20. 08:23

kisa622 írta:Köszi, de, ha kimegyek a Móriczra, akkor már elmegyek a Huszárhoz is. :cry: :D De azért elmegyek, mert kiváncsi vagyok rád vagyis a boltodra.
akkor gyere! szeretettel várlak!
puszi

Futrinka-lány

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Futrinka-lány » 2009.07.21. 11:35

Sziasztok!

Már régóta gondolkodtam hogy írok ide. Édesanyámmal együtt 2006-ban volt műtétünk. Én azóta 16 kilót leadtam. Ennek nagyon örülök:D
Láttam hogy vannak itt már akik nagyobb tapasztalattal rendelkeznek és gondoltam tudnátok nekem segíteni:)
Miért lehet az, hogy a szűkítés után 2 v 3 héttel rá szűkül be a gyomrom úgy hogy szinte még a víz sem megy le? mikor a szűkítés volt utána azért lement a hús meg a zöldség is. gond nélkül. Most viszont már nem. Már probálkoztam calcium sandosszal is meg egy kis mézes teával is, de egy idő után az is kijön.
Volt már régebben is ilyen akkor elmentem és kitágítottam, na utánna aztán vissza is jött jó pár kiló, ezt nem szeretném még egyszer. Tudtok esetleg valami megoldást? Vagy volt valakinek már hasonló gondja? Előre is köszi

zabraczkizsuzsa

Olvasatlan hozzászólás Szerző: zabraczkizsuzsa » 2009.07.22. 13:54

Nem vagytok túl aktivak, nekem szerdán 2009.07.29-én lesz a műtétem de ezt már írtam. túl sok reakció nem volt.
Zsuzsi

Válasz küldése