Megállt a fogyásom :(

Moderátor: naturwell

Cérni

Re: Megállt a fogyásom :(

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Cérni » 2007.12.25. 23:38

Boldog karácsonyt mindenkinek!
Szóval, az elliptikus tréneremtől nagyon fáj a térdem. Csinálom, csinálom, de fáj. BMI: 35-nél. :-(
Amúgy a karácsonyi ünnepek nem múltak el nyomtalanul. :-(
Lehet, hogy csak én vagyok ilyen zabagép, de azt tapasztaltam, hogy egy szűkivel mindent meg tudok lenni. Csak lassan. :-(
Más is van így? Most csak az önuralmamom múlik a dolog. Annak meg mostanában híján vagyok. Vagy ez csak a karácsony?!
Ha jobban beszűkítenek könnyebb lesz ismét a diéta?

katalin

Olvasatlan hozzászólás Szerző: katalin » 2007.12.26. 16:27

:arrow:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára katalin 2008.05.01. 20:32-kor.

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2007.12.31. 23:48

Halihó!
Slim! Említetted, hogy krémezzük magunkat, hogy szépek legyünk. Van, ami segít? Hogyan? Rugalmasabb lesz a bőr? Adj tippeket, légyszi'! Olyan jó, hogy van egy "öreg", aki jelen van itt és segít az újaknak. Köszönöm mindenki nevében!
Azt hallottam, hogy gyűrű ide, gyűrű oda, éhes az ember. Fennt tele vagy, de a nagy gyomrodat marja az éhség. Ez milyen érzés? Szörnyű? :shock: De akkor ez nem ér sokat, ha utána is éhes vagy.
Engem is érdekel, van jó tapasztalatotok torna ügyben? Mi hatásos? :roll:
Mindenkinek azt kívánom az új évre, hogy teljesüljön minden jó kérése! Jót ne halljak rólatok! Minél többet veszítsetek el jövőre (persze a kg-ból) ;) Puszi: Panda és Kókusz (Ő a 8 hónapos kutyusom)
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

Cérni

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Cérni » 2008.01.02. 23:25

Szia Kati!
Köszi a tapasztalot. Ezt a fogmosás dolgot kipróbálom! :lol:
Még gondolkodom a szűkítésen, mert ha nem használ, akkor minek stresszelni a szerveztem. Ha minden ugyan olyan, akkor minek beszűkítetni magam?
( habár én az önuralommal rosszul állok)

Képzeljétek! Túl vagyok az első gyűrűs gyomorvírusomon. Szóval, elég beteg voltam. Megadtam a módját a vírusomnak. Ennek az lett az eredménye, hogy egy teljes napot végighánytam. Nagyon féltem tőle, de jobb volt, mint vártam. :roll:
Remélem, semmi baja sem lett a gyűrűmnek. Most már jól vagyok, de rettegek az influenzától. Állítólag az is hamarosan jön. :o

Ottóné

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Ottóné » 2008.01.07. 17:48

kisa622 írta:Halihó!
Slim! Említetted, hogy krémezzük magunkat, hogy szépek legyünk. Van, ami segít? Hogyan? Rugalmasabb lesz a bőr? Adj tippeket, légyszi'! Olyan jó, hogy van egy "öreg", aki jelen van itt és segít az újaknak. Köszönöm mindenki nevében!
Azt hallottam, hogy gyűrű ide, gyűrű oda, éhes az ember. Fennt tele vagy, de a nagy gyomrodat marja az éhség. Ez milyen érzés? Szörnyű? :shock: De akkor ez nem ér sokat, ha utána is éhes vagy.
Engem is érdekel, van jó tapasztalatotok torna ügyben? Mi hatásos? :roll:
Mindenkinek azt kívánom az új évre, hogy teljesüljön minden jó kérése! Jót ne halljak rólatok! Minél többet veszítsetek el jövőre (persze a kg-ból) ;) Puszi: Panda és Kókusz (Ő a 8 hónapos kutyusom)
Szia!
Krémek: SZTEM: használd, amit eddig is szoktál. Nem érdemes súlyos ezreket áldozni a csodaszerekre, ugyan úgy, mint a fogyókúrás csodaszerekre sem. Kb ugyanannyit használnak, mint a varázs-fogyasztó-kapszulák. De ha gondolod, próbálkozz nyugodtan. Ez főleg genetikai adottságokon múlik, hogy kinek milyen lesz a bőrkéje utána, meg persze az elhagyott súly mennyiségen, alakon. Valamiféle spontán alakulás várható a fogyás befejezése után kb egy évvel, ha van türelmed kivárni. Ha nincs, vagy ha nagyon gázosnak érzed magad, akkor marad a plasztika.

Szörnyű az éhség: :D ezt neked kell eldönteni, hogy az szörnyűbb-e, hogy kövér vagy, vagy pedig a számomra már elfelejtett kezdeti éhségecske. Ami nem is volt igazán megterhelő, ha betartod a dokik által javasolt kaját. Főleg eleinte. AZ említett "maró éhséget" sosem éreztem. Sokkal könnyebb vol, mint az addig kipróbált bármiféle fogyókúrás csodamódszer. Pedig néhányat kipróbáltam már gondolhatod, mire a gyomorgyűrűre szántam magam. Ugyanúgy, mint itt nagyon sokan. Azért sajnáld magad, mert dagadt vagy, ne pedig azért mert éhes. Az nem érdekel senkit, csak az, hogy hogyannézel ki. :lol:

Torna: 100 kiló felett ne nagyon erőltetsd. De ez is csak az én véleményem, tapasztalatom. Utána meg már szinte öröm - és hasznos - lesz bármiféle mozgás, amit szeretsz.

Üdv: Edina

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.01.08. 01:17

szia!

Ottónénak igaza van! Gyorsan felszívódó krémetket, testápolót keress, ez mindenkinél más lehet. Nívea, Neutrogena stb stb. Bőrfeszestő krémek, íIlcsi nénni paprikás krémje .... :P nekem nem jöttek be. az utóbbitól viszketett és hámlott a tenyerem hahhha.
Mardosó éhség? Alsó gyomor üresség meg a többi amiről írtál:

Na képzeld el az 5 literes ubis üveget, ez az alsó gyomrod. Benne van egy tölcsér. A csőre a gyűrűd. A tölcsér nagy öble az új gyomrod. Ha folyékonyat öntesz bele, lassan lecsorog. Ha darabosat, eltömi a lyukat. Na ilyen lesz egyszerűsítve az új életedet. Szóval azért átfolyik azon a kajcsi, ha elég folyékony,pépes stb. Így az alsó gyomrba jut kaja, tehát nem üres, nem marja a sav.
Nekem éveken át bevált módszer volt, hogy 7 és 17 diétás italport ittam reggeliure. A CSOKIS NAGYON JÓ ÍZŰ VOLT, MINT AZ OLVASZTOTT FAGYI: Vitamin meg ásványi anyagot sokat tartalmazott. Nem sűrű, lassan de átment.
Több féle illen italpor is létezik, többen itták az Aloe Vera termékeket is.
Én egy lusta dög voltam csak annyit mozogtam amennyi jólesettde én 1,5 évig napi 600 kalóriát ettem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szigorúan 600 kalóriát. Balu lapján a Slim storiban olvashatsz erről :evil:
Nem haltam éhen, sőt jókat ettem. Ettünk. Nekem a párom is gyűrűs. 80 kg-t fogyott, én 60-at.
Így könnyebb volt. Ugyanis a hűtőben és a spajzban csak olyan kaja volt, amit ehettünk.
Ja, így könnyű legyinthettek.Igen sokkal könnyebb volt,mintha főzni kellett volna a családnak naponta a magyar konyha szokásai szerint.Amagyar férjek többsége a pörkölt mellé adott saláta láttán lehet hogy a sarokba küldené a salátát! Madársaláta,repülni is tud!hehehe.
Na meg szedtük a Cirkulin nevű stresszoldót. Mert azért feszültek voltunk na az az igazság.
Szóval ne parázz, kérdezz.
Slim

Pici

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Pici » 2008.01.08. 16:05

Szia Kisa622! :) A torna felöl érdeklődtél ezért ugyan ez csak saját tapasztalatom de megosztom veled.Lassan 3 hónapja hogy gyűrűs vagyok és kb.1 hónapja keztem el tornázni.Igaz csak itthoni tornáról van szó mert csak erre van időm 3 lurkó melett. Amit én nagyon szeretek az a Norbi féle ducitréning 4 DVDje.Ha gondolod próbáld ki ,nagyon fogod élvezni .Beteszem a lemezt csumára felveszem a hangeröt és 40 perc kardio.Nagyon jó és en nagyon élvezem.Szia Pici :lol:

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.01.10. 03:35

Puszi mindenkinek!
Ezt is elértem! Mindenki velem foglalkozik! :P Nagyon köszönöm nektek ezt a sok-sok jó tanácsot és az odafigyeléseteket!!!
Igen én nem szégyenlem, ha nem tudok vmit. Kérdezni nem szégyen, de tudatlanul :shock: butaságokat mondani/tenni az már ciki. Mindazt amit mondtok, igyekszem jól megjegyezni, annyira tetszenek. Az a tölcsér példa, hát azt tanítani kellene a dokiknak! :ugeek: Szuper érzékletesen magyaráztad Slim! Köszi. Hogyan jutok hozzá a fogyós leírásaidhoz?
Pici! A Norbi ducitréning első kazija van meg nekem, van néhány súlyzóm, meg csodagépem, meg ma vettem egy cardio gépet, ami a test 95 %-át megmozgatja és 1 óra alatt 1000 kcal-át éget el. (Persze annyit nem bírnék mozogni!)
Edina! Nagyon sokat segített a tapasztalati beszámolód a tornagép választásánál. Köszi.
Szóval felkészültem eszközileg, nagyjából tudásilag is és már lelkileg is készülök a változásra. :? Nagyon örülök nektek.
A másik oldalon olvastam a szülési tortúrádat Slim. :cry: Eddig is éreztem, hoy Te egy nagyon erős, kemény, mégis kedves nő vagy. Ezek olvasása után már biztos vagyok benne. Ezért tudsz jó tanácsokat adni, mert sokat megéltél és az megerősített (tudod, ami nem öl meg; az megerősít! ;) ). És igazad van. Egy kismamának 9 hónapig csak önmagával és a babával kell törődni, hiszen egy élet van rábízva. :P Az ő viselkedésétől függ, hogyan fejlődik a baba a pocakjában. Bár a baba egy kis parazita és mindent, amire szüksége van és amit talál, elvesz az őt hordozó testből. Pontosan ezért kell a mamának is vigyáznia magára, mert hiánybetegségek léphetnek fel. És egy babát nemcsak kihordani kell, hanem megszülni és felnevelni, gondoskodni róla. És, ha kijött, akkor kezdődik egy anya élete. Na onnantól már valóban lemondás az élet. De ez egy csodás gond.
Szóval, örülök, hogy vagytok! Puszi nektek! Panda :lol:
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

Titike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Titike » 2008.02.13. 21:10

MEGHÍVÓ

Szeretettel meghívunk minden gyűrűs és leendő gyűrűs társunkat a

VII. ORSZÁGOS, GYŰRŰS TALÁLKOZÓRA

2008. március 8 -án szombaton, 15-20 óráig

Helyszín: Bázis étterem (XIV. kerület Hungária krt. 48.)

Az étterem a Stadionok Volánbusz pályaudvar szintjén található.

Megközelíthető a 2-es metróval, 1-es villamossal 75-ös és 80-as trolibusszal

A találkozó alkalmat ad ismerkedésre, tapasztalatcserére.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

További információk: Titikénél: titike77@index.hu 70/3422774

kovij40

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kovij40 » 2008.04.22. 15:51

Sziasztok! Én még csak most barátkozom a gyomorgyűrű lehetőségével. 152kg 42 éves férfi vagyok. Már rengeteg diétán,koplaláson,gyógyszeres kezelésen vagyok túl. Magas a vérnyomásom és sav problémákkal is küzdöm. A családom nem igazán támogatja a gyomorgyűrű feltételét olyan érvekkel hogy, majd csak pépest tudok enni és sokat fogok hányni. De már nem látok más megoldást mivel hogyha nehezen ledobok 5kg-t vissza jön pillanatok alatt 8kg. Már nehezemre esik a mozgás,lehajolni jóformán egyáltalán nem tudok. Várom a hozzászólásokat és a tanácsokat. Előre is köszönöm Kovij 40!

Válasz küldése