Megállt a fogyásom :(

Moderátor: naturwell

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: Megállt a fogyásom :(

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.04.22. 15:56

kovij40 írta:Sziasztok! Én még csak most barátkozom a gyomorgyűrű lehetőségével. 152kg 42 éves férfi vagyok. Már rengeteg diétán,koplaláson,gyógyszeres kezelésen vagyok túl. Magas a vérnyomásom és sav problémákkal is küzdöm. A családom nem igazán támogatja a gyomorgyűrű feltételét olyan érvekkel hogy, majd csak pépest tudok enni és sokat fogok hányni. De már nem látok más megoldást mivel hogyha nehezen ledobok 5kg-t vissza jön pillanatok alatt 8kg. Már nehezemre esik a mozgás,lehajolni jóformán egyáltalán nem tudok. Várom a hozzászólásokat és a tanácsokat. Előre is köszönöm Kovij 40!
csak hajra!!!
eloszor is itt, meg itt is: http://web.mac.com/cbalu/gyuru nezz korbe.
pepeset csak az elejen kell enni. amugy meg nagyon kell figyelni a ragasra, mert maskulonben tenyleg fogsz hanyni. ez nem csodaszer, de egy roppant jo manko, de TE is kellesz hozza. en sok sikert kivanok, ha lesz kedesed, csak nyugodtan!

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.04.22. 18:54

Kovij40!
Szia!
Szerintem is, mielőtt belevágsz, olvass el mindent,amit lehet ezzel kapcsolatban.Még akkor is lehetnek-lesznek kérdéseid.Még akár kételyeid is.(Lehet, hogy van ,akinek nem volt.Nem akarok általánosítani)
de, fontos, hogy kb tudd,mire is vállalkozol.A családod is azért mondja, mert nem tudja, csak hallomásból vannak infoik. Egyáltalán nem kell mindig pépeset enni és hányni sem.Sőt!Nem is annyira jó,ha hánysz.
De,az biztos, hogy megváltozik az életed.És a nagy zabáknak is vége.De a kilók is mennek le.Ahogyan Balu mondta, segédeszköz!De nagy!De ne hidd el azt, hogy ehhez a Te akaratod és kitartásod nem kell.De nem is azt jelenti, hogy soha többet nem lehet enni.Igenis lehet, csak átgondoltan és ésszel.Aki ezt nem teszi,az nem fogy.Mert olyan nincs, hogy eszel is meg fogsz is.
Ezt úgy utálom,amikor azt mondják, hogy nem esznek semmit és nem fogynak, vagy híznak.Önámítás.Mert akkor igenis valamit nem úgy csinálsz, ahogy kellene.De!Amikor elkezdessz fogyni,az nagyon jó érzés.

Képzeljétek ma találkoztam egy régen műtött gyűrűs társal,aki az utolsó előtti lökést adta meg nekem ehhez az egészhez és nem ismert meg.Azt hitte, hogy üzenetet hoztam...tőlem.Annyira jól esett,mert akkor tényleg nagy a változás.Azért 31 kiló az 31kiló!

Balu!Nem voltál benn tegnap a kórházban? (*Balu nem volt - Balu. :-)
Tímea

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.04.23. 23:28

Szia Kovij 40!
Már kétszer írtam hosszú hozzászólást Neked, most meg lepkehálóval keresgethetem hová lett.
Na mindegy, nekikezdek most is, de inkább többször írok kevesebbet.
slim

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.04.23. 23:34

Miért nem támogat a családod? Mert féltenek.Én is így voltam, hidd el. Sőőőőt dühös voltam, nagyon dühös a páromra.
Most iszonyúan szégyellem miatta magamat.

Pépeset kell enni? Igen egy darabig. De kérdezd meg a párodat, hogy milyen helyzetben turmixolja össze szívesebben a vasárnapi húsleves zöldséget és husijait azért,hogy segítségedre legyen a fogyásodban, vagy talán azért, hogy a lebénult testedbe a gyomorszondán ugyanilyen ételt beadjon majd?
A lehetőség megvan hidd el, eddig lehet hogy csak a szencsének köszönheted, hogy csak magasvérnyomásod van. MÉG!!!!
Nem szedsz cukorbetegségre, köszvényra,izületi kínokra, a férfiasságodra gyógyszereket.De meddig? És holnap, 1 hónap, 1 év múlva mi lesz?
Folyt köv

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.04.23. 23:41

Pépeset kell enni? Igen egy darabig. De nem pacalt, vagy csülökpörköltet :D
Ha eddig nem szeretted a zöldségeket, akkor nézegesd az üzletben, mert sok vitamin éskevés kalória van benne.
Hányni fogsz majd?? Lehet. Lehet gusztustalan,undorító dolog ez, de hidd el, néha megváltás, ha visszajön az a kaja, amit gyorsan " csak bekapok valamit" módszerrel megettél. Majd megtanulsz alaposan rágva, lassan nyalogatva, szürcsölgetve enni.
De próbáld meg a családodat megnyerni az ügy érdekében. Nagy szükséged lesz Rájuk is hidd el.
Nem akarlak a műtétre rábeszélni!!!!Ez a TE DÖNTÉSED lesz.
De gondolj bele most hogyan élsz? Fulladsz, horkolsz, izzadsz, sátorlap méretű ruhákban jársz, amit pofátlanul drágán speciális üzletben tudsz megvenni. Eszel mert megnőtt testsúlyod miatt enned kell,mogy működni tudj. Eszel mindent, és sokat. Nagyon sokat.
Tegyél egy próbát. Írd fel mit ettél egy nap. Saccold meg a súlyát. De mindent írj fel!! Aztán végy egy kalóriatáblázatot és számold ki, mennyi kalóiát ettél meg. És akkor majd dobsz egy hátast az tuti.
Folyt köv

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.04.23. 23:57

Sóvárogva nézed a haverokat hogy fociznak? A gyereked hiába hív fogócskázni? Segítség kell egy zárcseréhez is?
Van esélyed arra, hogy a gyermekedet az oltár elé vezesd majd ha megházasodik?Hogy az unokádnak megmutasd az élet nagy dolgait, mint egy igazi nagypapi? Van esélyed arra, hogy a nyugdíjadat a kezedbe adja majd a postás? :twisted:
Gonosz vagyok? Nem, nem csak őszinte.
Nem akarlak a műtétre rábeszélni, de megváltoztatni az életedet csak Te tudod.
Mondják sokan: ne egyél és akkor fogyni fogsz. Na ja. Ezeknek az embereknek nincs és soha sem volt 50-60 kg súlyfeleslegük!!!!!
Lefogyni..... fűzős cipőben járni, mert le tudsz hajolni bekötni, a kínai üzletben kisseb méretű ruhát kérni, a feleséged mellett ismét férj-férfiként élni....
Túrázni ( ja most egy domb láttán is légszomjad van) síelni (na ja ahhoz én már öreg vagyok...) táncolni ( és röhög ringó hájadon mindenki ) átölelni a feleségedet ( mert nem tud hozzád símulni) szemtelenedő gyerekedet veréssel fenyegetni
( mert most nevető görcsöt kap,hiszen tudja 5 lépésnél többet nem tudsz megtenni )
folyt köv

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.04.24. 00:06

Vannak egy vágyad, célod. Le akarsz fogyni.
Van elég akaratod, kitartásod, türelmed is hozzá? A zabálok és fogyok elv nem műkszik.
Sokan vagyunk akiknek sikerült. Nekünkmár nem ételfoltos a ruhánk, nem izzad a hónaljunk, tudunk tűsarkú cipőben járni ( :D azért Balut megnézném tűsakúban!!! :D ) a ruhaszárító fregolin két pólónk fér el egy madzagon, tundra bugyi helyett tanga bugyi, stb stb.
Kérdezz ha kívnáncsi vagy bármire.
De ha rámhallgatsz elolvastatod a családoddal ezt a fórumot, vagy legalább az én őszinte, segítőkész leveleimet. ;)
Üdvözlettel
Slim
2004-ben műtöttek 60 kg-t fogytam, a párom 85 kg-t fogyott, 2 éve tartjuk a súlyunkat.
Soha sem bántuk meg a műtétet.

Titike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Titike » 2008.04.25. 12:51

Slim!
Imádlak!
:)
Puszi mindenkinek

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.04.25. 20:13

Titi,
mi a titkod :?: Úgy fogysz, mint aki olvad :!: Kérem a közönség segítségét :!: :o Gratulálok :!:

Slim, Téged a Jóisten áldjon meg. Olyan őszintén reális vagy, hogy az ember azonnal befeküdne a műtőasztalra (ha még nem lenne gyűrűm), de nekem is jót tettek a szavaid: gőzerővel elszégyeltem magam.

Ha kovi okos, biztos elolvastatja a családdal a szavaidat :!:
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.04.25. 20:15

Javítom a kovit és bocs: KOVIJ40 :oops:
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

Válasz küldése