Megállt a fogyásom :(

Moderátor: naturwell

Vica

Re: Megállt a fogyásom :(

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Vica » 2011.01.09. 12:52

Jézusom! Most nézem, hogy utoljára 2007-ben írt ide valaki.
Kíváncsi vagyok, hogy válaszoltok-e.
2 éve van gyűrűm és mindössze 20 kg-ot adtam le. további tízzel játszadozok le-föl, most épp fönt van :(.
De nincs tovább. Emellett 2 éve nem élhtek teljes értékű életet, ami arra vitt, hogy lassan úgy érzem, feladom.
Tanárként dolgozok, 45 percenként 10 percem lenne arra, hogy 1-2 korty vizet megigyak, ez sajnos nem megy.
Ha táborban vagyok, van, hogy 3 napig nem iszok, nem eszek, mert semmi nem megy le.
A tágítások 1-2 hónapig működnek, azután visszaáll minden ebbe a borzasztó állapotba.
Állandóan egész életemben szomjazok. Emellett sűrű fehér habot hányok, olyat, mint a mosogatóhab, mindezt szabályosan 45 percenként (olykor az óra végét alig bírom ki) úgyhogy minden szünetben WC, hányás.
Megpróbáltam edzeni, de ha egész nap nem ittam, a kitikkadt száraz számmal egy óra lihegés után nem sikerül inni, hisztizni és sÍrni kedtem.
Miért nem fogyok mégsem? Este 9-10 óra környékén, 1-3 órás ivás-hányás után (és ez így megy minden nap) végre valami megtörik bennem és beindul a rendszer. Ekkor viszont bulímiához hasonló falásroham lesz úrrá rajtam, mert megszűnik minden mérték. Rettentően el vagyok keseredve, egyszer 35 kg-ot fogytam edzéssel és Atkinsszel, de ez a gyűrű mellett kivitelezhetetlen. Szédelgek, indulatos vagyok, az evés nélkül bírnám egy hétig is, de ha nem ihatok én megőrülök.
Szerintetek mit tegyek? (Azon kívül, hogy próbáljak uralkodni a zabálásokon... :) )

Remélem lesz aki válaszol...

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2011.01.10. 11:31

Hali! Szerintem mindenkepp engedj ki a gyurubol. A folyadek hianya abszolut ezeket a tuneteket idezi elo. Folyadek bevitele nelkul szepn vissza fogsz hizni mindent, mivel a szervezeted beall a panikos tartalekolasra. Ugyhogy ezzel nem kellene jatszani. Szerintem.

Balu
Vica írta:Jézusom! Most nézem, hogy utoljára 2007-ben írt ide valaki.
Kíváncsi vagyok, hogy válaszoltok-e.
2 éve van gyűrűm és mindössze 20 kg-ot adtam le. további tízzel játszadozok le-föl, most épp fönt van :(.
De nincs tovább. Emellett 2 éve nem élhtek teljes értékű életet, ami arra vitt, hogy lassan úgy érzem, feladom.
Tanárként dolgozok, 45 percenként 10 percem lenne arra, hogy 1-2 korty vizet megigyak, ez sajnos nem megy.
Ha táborban vagyok, van, hogy 3 napig nem iszok, nem eszek, mert semmi nem megy le.
A tágítások 1-2 hónapig működnek, azután visszaáll minden ebbe a borzasztó állapotba.
Állandóan egész életemben szomjazok. Emellett sűrű fehér habot hányok, olyat, mint a mosogatóhab, mindezt szabályosan 45 percenként (olykor az óra végét alig bírom ki) úgyhogy minden szünetben WC, hányás.
Megpróbáltam edzeni, de ha egész nap nem ittam, a kitikkadt száraz számmal egy óra lihegés után nem sikerül inni, hisztizni és sÍrni kedtem.
Miért nem fogyok mégsem? Este 9-10 óra környékén, 1-3 órás ivás-hányás után (és ez így megy minden nap) végre valami megtörik bennem és beindul a rendszer. Ekkor viszont bulímiához hasonló falásroham lesz úrrá rajtam, mert megszűnik minden mérték. Rettentően el vagyok keseredve, egyszer 35 kg-ot fogytam edzéssel és Atkinsszel, de ez a gyűrű mellett kivitelezhetetlen. Szédelgek, indulatos vagyok, az evés nélkül bírnám egy hétig is, de ha nem ihatok én megőrülök.
Szerintetek mit tegyek? (Azon kívül, hogy próbáljak uralkodni a zabálásokon... :) )

Remélem lesz aki válaszol...

mojey

Olvasatlan hozzászólás Szerző: mojey » 2011.02.11. 20:58

nekem nincs gyomorgyurum, de masfel eve erosen gondolkodtam rajta. azota rengeteget fogytam, csupan dietaval. a vizivassal nekem is gondjaim voltak es en a kovetkezo megoldast talaltam: kisuveg (5 decis) asvanyvizeket veszek, kartonszamra. reggel magammal viszek egyet. egesz nap hordozom, es amikor ranezek surun iszok belole. ha atmegyek egy masik szobaba, viszem magammal. ha kifogy, megtoltom a csapbol. az autoban is velem van. itthon is, ha leulok, a kanapen van mellettem, vagy a kisasztalon. a haloszobaban az ejjeliszekrenyen van. idonkent eldobom a palackot es uj uveget kezdek. eleg jol mukodik, az egyetlen megoldas, mert amugy siman elflejtek inni! igy viszont mar hianyerzetem van ha nincs az uveg a kezemben amikor megyek valahova.

sok sikert.

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

nyilvántartó

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2012.07.03. 12:39

átraktam az oldalt ide: http://www.cbalu.com/gyuru/

Válasz küldése