Újra itt van a nagy csapat!

Moderátor: naturwell

csorike

Re: Újra itt van a nagy csapat!

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.11.25. 09:50

Panda!

Tudod, h miért van ez nekem. Mert a lábamról és a fenekemről jól lement, de nekem mindig is a hasam volt gáz. Arra(is) híztam nagyon.Most pedig megveszem a 44-es gatyát, de a lábamon és a fenekemen így is nagy, csak a hasamon lévő bőr meg zsír miatt nem tudok kisebbet felvenni.

De a felsőkből meg jó a kisebb, mert ott szépen fogytam.

De biztos, hogyaz is számít, hogy hol veszed. Áruházak méretezése között is van eltérés.Ezt tapasztalom.
Azt is gondolom, hogy mindenkinél más és más helyen vannak a zsírpárnák valamint az sem mindegy, hogy mennyire van fellazulva, vagy eltűnve valamilyen szinten. De a fene sem ért ehhez. :)

Megyek, meg is mérem magam. :lol:
Tímea

boti77

Olvasatlan hozzászólás Szerző: boti77 » 2008.11.25. 18:06

Jaj Balu, nagyon jót röhögtünk a sztoridon, felolvastam itthon... :lol:

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.11.25. 22:49

Csőrike! Nagyon elevenedbe vágtam? Nem állt szándékomban! Csak elcsodálkoztam. De egyébként én is pókhasú vagyok, mint egy ikerterhes, csak nekem a fenekem kicsi, mint a fiúknak. A hátam-vállam meg széles. Talán alkat, meg azért is, mert sokáig testépítő voltam fénykoromban. Nekem nincs bricseszem a combomon, meg narancs bőröm. De a hátam nagyon széles. Fent mindig 1 számmal nagyobb ruhát kell vegyek, mint szoknya vagy nadrágból. Egyébként meg nagyon szép, amit elértél, csodállak és irigyellek is érte. Büszke lehetsz magadra! Csak így tovább (Ugye még akarsz lejjebb menni?)!!!
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.11.26. 20:12

Panda nem vágtál sehova... :P
Csak a tényeket soroltam fel, hozzátéve, hogy attól is függ, hogy hol vásárolsz.

Elmesélek egy sztorit, ami tegnap történt velem. Röhögjetek Ti is. Velem még ilyen soha nem történt.

Balu! Majd véleményezheted. :lol:

Na, szóval, tegnap este elmentem randira. Nem szeretnék magyarázkodni, hogy miért...nyitott szemmel kell járni a világban, igazam van Balu?! ;)
A srác nem tudott eljönni, mert valami közbejött (ez volt a hivatalosan előadott verzió), de elküldte a barátját, hogy mondja meg. A mai telefonos világban. És beszéltünk előtte vagy 2 órával. :D
Én csak akkor vettem észre, hogy nem az van az autóban, amikor behuppantam mellé. Mondom, Te nem is az vagy, akinek lenned kellene. A srác előadrta a nagy dumát...komolyan, ezért a kis arany szobrocskát simán elvihette volna. :lol:
A srác (legyen innentől kezdve srác 1)megkérdezte, ha már így alakult, nekem ő nem-e jön be. Ekkor már annyira röhejes volt a történet, hogy elkezdtem röhögni és várni, hogy mi jöhet még. 8-)
A srác 1 elkezdett kérlelni ne szálljak már ki, legalább dumáljunk. Mondom magamban, ez már annyira elcseszett este, hogy csak jó jöhet ki belőle. ;)
Maradtam. Dumáltunk és valahogy eljutottunk oda, hogy van egy barátnőm, aki egyedül él. Na, nem ragozom hosszan... Nemsokára a srác sms-t küldött a barátnőmnek. Persze, neki f...ja sem volt, hogy mi ez az egész. ekkor a srác 1 felhívta a telcsijéről és kihangosítva dumáltunk 3-an az autóban. A barátnőm, a srác meg én.
A srác 1 dicsérte magát én meg ellenlobbiztam. Ami így hangzott pl:
Srác 1: magas vagyok..
Én: basszus, most látom, hogy féllába van...
Srác 1: barna hajú.
Én: és kopaszodik...
Srác 1: nemááá, csak be van zselézve...
Én(megtapogatva a srác haját): nem is , ragasztott...Ebben a stílusban folyt a beszélgetés :D

Na, szóval, jókat beszélgettünk és röhögtünk nagyokat. :D
De, ha azt hinnétek, hogy ezzel vége... Ekkor befutott az egyik kollégája (srác 2) a srácnak, aki beült mellénk az autóba. Hallgatta a dumcsit, majd egyszer azt modja:Tulajdonképpen ti honnan ismeritek egymást.
Mondom, jött ez a hülye mellettem és beszálltam az autójába, nem láttam csak a lábát. A srác 2 csak lesett. Most komolyan?? De akkor már anyira röhögtünk... :D
Majd megkérdi egyszer a srác 2, ahogy dumálunk, hogy mi van xy-al (az a pasi, aki nem jött el a randira). Mondom én, hogy el van törve a lába. Nézz rám mind a kettő csodálkozva, majd a srác 1-nek leesik...és elkezd röhögni. Mondom, annyira nem kellene, mert még neked is lehet. 8-)

Majd a srác 2 kiszállt.
De még mindig nincs vége a történetnek. De, ezt egyből gondoltátok... ;)
Amikor vitt haza a srác 1, azt mondja nagy ártatlanul, azért, ha mégis bejönnék neki, mert annyira bír, pedig csak most ismert meg, akkor mégiscsak inkább...Biztos, hogy nem jön be nekem?...
Én akkor már úgy röhögtem... :D :D :D
Azt mondja, nagyon szívesen segít nekem bármikor bármiben. Még megálltunk a ház előtt dumálni, mondtam, egyezzünk már meg abban, hogy esetleg ebből egy jó haverság is kialakulhat.
Ja, és mondja ne haragudjak már a haverjára, aki nem jött el...és még lehete egy 4-es randi. A barátnőm, ő, a haverja meg én. Na, ekkor röhögve kiszálltam az autóból. Mondtam neki, én nemharagszom, de...ez már lefutott a havernak.

De ma délelőtt kaptam egy sms-t a haverjától, hogy ne haragudjak...stb, stb...írtam egy emilt, hogy nem vagyok teniszlabda, hogy passzolgassanak. De nincs harag, mert azt hiszem, itt csak ő járt rosszul, mert én rohadt jól éreztem magam, lehet, hogy szerezetem egy jó havert ...és ki tudja, mi alakul a barátnőmnek.

Na, azért írtam meg, hogy Ti is nevessetek velem. :D :D :D :D :D

És ez sem történt volna meg velem, ha nem fogyok le!!!!!!!! ;)

Na, meg az sem, hogy ajánlatot tett nekem egy csaj tegnapelőtt!!!!! :oops: Komoylan, nem hittem neki...azt hittem kandi. De elmagyarázta szépen...nem volt tolakodó és megértette azt is, amit én válaszoltam.
Na, mi minden történik velem??!!! :lol: :D :lol:
Tímea

boti77

Olvasatlan hozzászólás Szerző: boti77 » 2008.11.26. 21:19

Szóval Csőrike már a nők is????? hahaha

Jó kis sztori, mondjuk a Te szemszögedből nem túl sikeres, bár ahogy vesszük..
Csak így tovább.. :lol:

Ui.: Arról nem szól a fáma, hogy mit válaszoltál a "lánykérésre", jobban mondva a lányos kérésre...... :lol: :lol: :lol: :lol:
Na, jó sejthető, de háááát......hahaha

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.11.27. 09:14

:))))))))

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.11.28. 00:34

Most ha hiszitek, ha nem, még mindig van folytatása a történetnek. Most nem tudom leírni, mert mindjárt jön ide a srác1 és azt igérte, hozza azt, aki nem jött el ar andira.
Aki,szerintem rohadtul nem létezik.
A srác1 lebukott, egész nap sms-eket küldött a pasi nevében, de délután, amikor írtam, ne jöjjön, mert nem megyek randira vele, akkor felhívott a srác1 és bebukott.
De, most már annyira kíváncsi lettem. Mondtam, hogy hozza magával az igazolványt...stb, mert semmit nem hiszek neki.De annyira kíváncsi lettem, hogy még mit bír összehadoválni, hogy lemegyek. Megmondtam, nem szállok be az autóba. Azt mondja, rohadt hideg van. Én: Ezért is akartam mondani, hogy öltözz melegen.

Na, majd mesélek....atyám, mik vannak!!!!

Azt mondta nekem az egyik régi ismerősöm, akiért majd meghaltam régen. Szenvedtem, mit a kutya, mert tudtam, hogy kellenék neki, csak a külsőmet nem bírta megemészteni (és jogos, én sem)
Olyan szépet írt és mondott. Valami olyasmit, hogy a külsőmmel utolértem azt a kedves, aranyos, vidám belsejű nőt, aki mindig is voltam.
Azt is mondta, hogy bombanő lettem. Én. Értitek?Ééééééééééééééééén!!!!!!
És nyugodtan hadjam, hoghy a pasik versenyezzenek a kegyeimért!!!!

Na, majd jövök, mert mindjárt itt van a vakera nagy mestere. Spíler bácsi jön.
Tímea

naturwell
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: naturwell » 2008.11.28. 11:23

Kedves gyűrűsök és fórumozók!

Elindult az első Naturwell Hírlevél! Remélem, hogy nem kerül rá sor, de aki szeretne leiratkozni és eddig nem sikerült, elnézésétét kérem! Most már megteheti, mert állítottam a rendszren.
Igyekszünk, hogy a Központ mindig hiteles és használható, praktikus információkkal szolgáljon, sallangot nem fog találni senki a hírlevelekben.
Ha bárkinek kérése, igénye van valamely témával kapcsolatban, jelezze nyugodtan felém: info@naturwell.hu vagy csiszar.miklos@naturwell.hu !
Megújult a http://www.naturwell.hu és http://www.gyomorgyuru.hu honlap is, előbbi kissé interaktívabb lett és a Hírlevél feliratkozás lehetősége is elindult.
Hamarosan újabb fejlesztések is elérhetők lesznek, ahogy időm engedi.
Addig is használja mindenki egészséggel a Tápanyag-kalkulátort, mely most már a http://www.naturwell.hu főoldalról is elérhető, valamint Balu főztjét, mely a http://www.balukonyhaja.hu oldalról érhető el :-)

A következő Naturwell Hírlevélben arról adunk hírt (többek között), hogyan lehet túlélni a karácsonyi kalóriákat úgy, hogy azért élvezni is lehessen az Ünnepeket!

Üdvözlettel: Csiszár Miklós
http://www.naturwell.hu
Dr. Csiszár Miklós

boti77

Olvasatlan hozzászólás Szerző: boti77 » 2008.11.29. 17:48

Sziasztok!

Ezennel bejelentem, hogy elértem a bűvös 10 kg-ot!!!!!!!!!, annak ellenére, hogy tegnap campari+juice estét tartottam hahaha! hurráááááááááá! :lol: Büszke vagyok rá nagyon, főleg, hogy 6-án kaptam a gyűrűmet! Már fizikailag is jobban vagyok, kicsit aktívabb lettem.

Csőrike!

Írhatnál teleregényt a pasizásról..kiváncsian várjuk a folytatást..... :lol: :lol: :lol:

boti77

Olvasatlan hozzászólás Szerző: boti77 » 2008.11.29. 17:50

Nagyon érdekelne a Hogyan éljük túl a karácsonyt.......kajailag természetesen... :D

Válasz küldése