Újra itt van a nagy csapat!

Moderátor: naturwell

naturwell
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: Újra itt van a nagy csapat!

Olvasatlan hozzászólás Szerző: naturwell » 2008.10.22. 12:30

Tájékoztatunk minden érdeklődőt, hogy a Gyomorgyűrű Központ honlapjai részben megújultak és több elérhető információt biztosítanak:

http://www.gyomorgyuru.info
http://www.naturwell.hu

A gyűrűsök és minden fogyni vágyó figyelmébe ajánljuk a Tápanyag-kalkulátort is a http://www.naturwell.hu "Programjaink" oldalán, melynek segítségével egyszerűen és könnyen lehet a napi menüt összeállítani és megtervezni vagy az egyes táplálékféleségek összetevőit megnézni. A kurzort az aktuális táplálékféleségre helyezve a látható értékek 100g-ra vonatkoznak. A tálcára kigyűjtött ételféleségek adatai pedig a már megadott gramm-mennyiségre vonatkoznak. Nem kell tehát papíron számolgatni, a program használata lényegesen leegyszerűsíti az életet! Jó étvágyat és sikeres fogyást kívánunk Mindenkinek.
Ha bármiben segíthetünk, hétfőtől péntekig 10-18h között hívja a 06 30 696 6633-as számunkat, ha szükséges és tanácsot szeretne kérni, ezen a számon kérhet időpontot!

Üdvözlettel: EGYENSÚLY Gyomorgyűrű és Súlykontroll Életmód Központ
Dr. Csiszár Miklós

Ottóné

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Ottóné » 2008.11.18. 20:32

Hello-bello Mindenki! :D

Itt vok újra ( a régiek ismernek) Kivetettem a gyomorgyűrűmet így 3 év után. 2005 júni 08-án kezdődött ez az ÚJ életem. Az egyik legjobb döntésem volt, hogy vállalkoztam a gyomorgyűrűre.
2008 okt 22-én a Medgyesy doki végezte a műtétet. A műtét alatt, után és azóta is minden tökéletesen rendben van velem. Remek munkát végzett ő is. Maximálisan elgedett vagyok mindennel.

Szal, aki esetleg hezitálna..... :roll: nem kell !!!!! Hajrá!!! :lol: :lol: :lol:
117 kilómból ez lett. 59 kg.
(remélem már látszik a képem is...úgy is mindenki erre kíváncsi főleg :D azé' raktam ilyent)

Üdv néktek: Edina

boti77

Olvasatlan hozzászólás Szerző: boti77 » 2008.11.18. 20:40

Szia Ottóné!

Hogy ezer év után totál egyszerre írtunk!!!!!!!! :D :D :D :D

Ottóné

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Ottóné » 2008.11.18. 20:42

Hi, boti77!

Te kerestél az iwiw-en?

boti77 írta:Szia Ottóné!

Hogy ezer év után totál egyszerre írtunk!!!!!!!! :D :D :D :D

boti77

Olvasatlan hozzászólás Szerző: boti77 » 2008.11.18. 20:44

Igen én! :D

boti77

Olvasatlan hozzászólás Szerző: boti77 » 2008.11.18. 21:06

Sziasztok!

Ottónéval egyszerre írtunk..és valahogy eltűnt amit én írtam..nem tudom hogyan....pedig oan szépen megfogalmaztam!!! :|
Arra szerettelek volna megkérni benneteket ,hogy pezsdítsük fel kicsit ezt a fórumot, mert tuti van a hatezer valahány olvasó között új gyűrűs, és éppen gyűrűs, vagy tervezős gyűrűs, vagy régi gyűrűs aki az újakat várja, vagy csak aki beszélgetni akar vagy "eszmét cserélni" :) Én régen is követtem őket már 2006 óta, és végre megvalósult és lett nékem is gyűrűm - na nem az ujjamon - :D MÉG!, csak a gyomromon...úgy vártam és végre megvan és nem tudok senkivel beszélgetni róla, meg együtt szenvedni, meg örülni, meg versenyre kelni a kilókkal.....
Gyertek, írjatok én minden délután, este elnézek ide remélem ti is..... :D

Üdvözlettel a még eléggé kerekded, de ami késik az nem múlik felfogású: boti

boti77

Olvasatlan hozzászólás Szerző: boti77 » 2008.11.20. 21:34

Mindig benézek, még mindig semmi, úgy látszik reménytelen a dolog....

zsuzsa

Olvasatlan hozzászólás Szerző: zsuzsa » 2008.11.20. 23:59

Sziasztok!

Még sosem írtam a fórumra, de már nagyon régen olvasom a hozzászólásokat, tényleg mostanában elég kihalt ez az oldal. Én 2007. márc. 27.-én lettem gyűrűs és december 3.-ig 70kg-ot fogytam, aztán megváltozott sok minden az életemben és nem tudtam tartani tovább a diétámat és sajnos visszajött 25kg. Kezdtem magam nagyon rosszul érezni és nehezen bár, de egy hónapja ismét elkezdtem a diétát és lement 11kg. Én eddig kétszer voltam szűkitésen, minden lemegy nekem, ha jól megrágom, akkor akad csak meg az étel, ha ideges vagyok vagy gyorsan eszem.

boti77

Olvasatlan hozzászólás Szerző: boti77 » 2008.11.21. 22:37

Szia Zsuzsa!

Mint tapasztalt gyűrűstől kérdezném, hogy hogy lemegy minden, ha már 2szer szűkítettek? Mert, hogy nekem lemegy azt még értem én még friss gyűrűs lévén nem voltam szűkítésen dec. 15-én megyek először, legalábbis eddig úgy van....

Üdv.: zs

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.11.21. 22:50

Nekem 7 ml van benn és mindent ugyanúgy tudok enni és sokat, mint a műtét előtt. Nekem spec. semmit mankót nem ad a gyűrű. Fogyózni meg gyűrű nélkül is tudtam. Csalódás az egész. Pedig januárban műtöttek. Csak azért, hogy a másik oldalt is olvassák a most nekivágók a sikersztorik mellett. :cry:
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

Válasz küldése