Újra itt van a nagy csapat!

Moderátor: naturwell

boti77

Re: Újra itt van a nagy csapat!

Olvasatlan hozzászólás Szerző: boti77 » 2008.11.24. 20:48

Jaj, elnézést Csorike fogadd gratulációmat!!!! ezt a ruhatárcserélés dolgot várom a legjobban.... :lol: na, jó majdnem.. :oops:

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.11.24. 22:36

Na! Ezt mondtam egyszer. Ezt nem értem. Tegnap rántott husit ettem...simán lement. :o
Ma még folyadékon kivül semmi. Ami nem baj. Mert rámfér egy kis összszorulás. Azt hiszem, ha reggel nem iszom semmit, akkor az is segít, h ne tudjak napközben enni: Egy kicsit összeszorul. De attól is, ha izgulok, vagy ideges vagyok...

Igen!Ez nagyon jó érzés. Bár, amit írtál a jó nőként való elfogadásról...az igaz. :?
Ma ezt a bókot kaptam, a gyerekek orvosától: Uristen!Ki ez az új nő? Mintha nem is a gyerkek anyja lennél, hanem a nővérük!
Na, most ez duplán számít, mert nőtől kaptam.

De!Tényleg nehéz elfogadni magam ilyennek. Most kezdem, de még most is sokszor visszajelzést várok vagy tükörben kell nézni magam.
A gyerekekkel voltam vásárolni és elmentem az egyik tükör előtt...vissza kellett mennem, mert nem hittem el, hogy magamat látom benne. És nem fordultam el a tükörtől, mint kövéren, hanem nézegettem magm.És megállapítottam, h igen, ez már nem olyan rossz.
A hasamon maradt bőr a gáz...ezt majd a plasztika, meg a ciciket. :oops:
És sajnos Slim, siettetném, mert görcsölök miatta...(pasiknál)

Jó a ruhatár csere is, hogy nem a sátorlapokból választok, hanem a 40-42...tudom, h még ez is gáz, de nem 62!!!!

De nagyon jó a bókokat behabzsolni, nagyon jó!!!Néha attól félek, h meghízom tőlük. :lol:
A pasikra mért hatásról nem is beszélek. Komolyan!!!!!! De jóóóó!
És ugye Balu csak pozitívan kell elfogadni, ha úgy hatok a pasikra, hogy állásba vágják magukat! ;)

De ez eszméletlen! Megéri nem enni csajok!!! :D Mondjuk nekem nem volt párom, nem is lett volna kövéren.Akkora falat építettem magam köré a kövérségből, h nem lett volna ember, aki átverekedi magát rajta.
Azt mondják, hogy még a szemem is másképp csillog. :P

Már nem lepődök meg, ha elmennek mellettem az utcán az ismerősök és látom a zavart, h ismerős, de honnan.Sőt!Szinte várom a hatást! :)

Szóval!Csak hajrá és nem szabad feladni! Nekem is van, amikor eszem...de, már nem úgy mint előtte.Nem is sorolom:kenyér, tészta, rizs...stb, nincs.Slim már leírta!!!!!

Még mondig sok vagyok, mert 97 kg )látjátok, hogy kétjegyűűűűűűűű), de nem 161! Atyavilág!!Most mertem leírni először!Lehet, hogy egyszre tényleg larakom.

Ja! És nem írtam, de lett barátom! (Ezt is most írtam le először-le is kopogom 3x :lol: )

És esik a hóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!! :D
Tímea

boti77

Olvasatlan hozzászólás Szerző: boti77 » 2008.11.24. 22:58

Nagyon örülök, hogy ilyen boldog vagy! Kívánom, hogy ez a pasi adja meg neked amit megérdemelsz a sok nélkülözés után...jaj :oops: ez mos úúúúgy hangzott, de kivételesen nem úúúúgy szántam.... :lol: :D :lol:

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.11.24. 23:08

Ez aranyos volt!!

De majd most!!!!!!!!!!!!! ;)
Tímea

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.11.24. 23:42

itt vagyok, figyelek, ha van valami, ugyis kommentalok, ha kitellik az energiambol. es mondjuk kitellik. :)))) szedd ossze magad, es hajra!!!

boti77

Olvasatlan hozzászólás Szerző: boti77 » 2008.11.24. 23:47

Jó iccakát mindenkinek!
A "csak figyelőknek"is!:)

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.11.24. 23:57

boti77 írta:Jó iccakát mindenkinek!
A "csak figyelőknek"is!:)
hörrr.... :)

amugy mai orszagos sztorim, hogy veszek fel eppen egy rendelest, belassult geppel. szoval tartom az ugyfelet, amig valt kepernyot a futarrendszer. majd:
- ok, akkor kernek egy fetaval, friss bazsalikommal toltott csirkemellet, aminek a korete.....

majd jobb alul bekuszik egy msn uzenet a csajomtol varatlanul:
- hullik a ho, fingik a lo...

majd ablak kiuszik...

rohogogorcsot kaptam majdnem, majd az ugyfel:
- megvan a koret, vagy rosszul van?

:)))))

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.11.25. 00:25

Sziasztok!
- Balu, hogy megy a bót? Sok sikert kívánok.
- Soha nem reggelizem, ma ettem és délután, amikor újból akartam, nem ment le a kaja. Enni kell! :lol: Ez a megoldás. ;)
- Én kicsit zavarban vagyok. 97 kg vagy és 40-es méretet hordasz? :roll: Ez hogy lehet? Én 84 kg-val hordtam 46-osat, ami passzent volt. Egyébként ismerős az érzés, amin most átmész. Ezt szeretném én is újra átélni. Gratula és kitartás neked, mert még sok van előtted az ideális súlyhoz. Irigylem az optimizmusodat.
- Én is ünnepi lázban égek. :D Javában tart a nagytakarítás, ugye hétvégén advent kezdődik és addigra kész kell legyek, mert akkor diszítem fel a lakást. Imádom, hogy hull a hó (a kutyám meg utálja, nem hajlandó kimenni az utcára, ha esik bármi). :shock: Tákolják a bódékat az utcai árusoknak. Imádok a kacatok között nézelődni, hozzátartozik az adventhez.
Ha boldog vagyok a kaja sem érdekel. Most csupa izgatottság és várakozás vagyok. Hiába: szép az élet :!:
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.11.25. 00:27

Ja, a súlypmhoz 174 cm vagyok.

Még mindig siet az óra :(
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.11.25. 00:47

Panda!!
Nadrágból most vettem 44-et, a 46-os iszonyú nagy volt rám.
felsőkből szoktam 40-42-44-et venni, attól függ, hol veszem....
Tímea

Válasz küldése