Újra itt van a nagy csapat!

Moderátor: naturwell

boti77

Re: Újra itt van a nagy csapat!

Olvasatlan hozzászólás Szerző: boti77 » 2008.11.21. 23:13

Szia!

Sajnálom, hogy még a 7 ml-vel sem működik. Adott valaki valami magyarázatot arra, hogy ez miért van?

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.11.22. 00:16

Nem. A doki szerint éljek húslevesen. Köszi!!!! Ha nekem koplalnom kell, akkor minek a gyűrű, a sok pénz kidobása? Tényleg mindent meg tudok enni. Éjjel viszont fuldoklom a saját nyálamtól. Kénytelen vagyok félig ülve aludni. Már azon gondolkodom, hogy kivetetem. Szóval ez is benne van a pakliban.
Ha 2-3 kanál pépeset ennék biztos lefogynék, csakhogy ezt a gyűrű nélkül is meg tudom tenni. Én azt hittem a gyűrű segít, elveszi az étvágyam, vagy kevesebbtől jól lakom, mivel lassan, jól megrágva kell enni. Ezek szerint én gyűrű nélkül is úgy ettem, mert nem okozott változást. És szépen lemegy a nagy tányér kaja, amúgy meg nagyon éhes vagyok.
A doki szerint 9 ml a maximum és minden a helyén van és jól működik. Nincs tágulatom, semmi elváltozás. Egyszerűen csak eszem és eszem.
Most már attól kezdtem el hízni, hogy el vagyok keseredve a gyűrű és a kidobott sok pénz meg műtét miatt. És nem használ. Szóval depi a topon van. :(
Már azért nem is szólok hozzá semmihez, mert mindenki mondja a tanácsokat. De én nem fogyózni akarok, hanem a gyűrűvel életmódot akartam váltani. Ehhez nem kapom meg a segítséget tőle.
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

boti77

Olvasatlan hozzászólás Szerző: boti77 » 2008.11.22. 00:42

Ahogy én olvastam a régi fórumot, még anno 2006-ban én is akartam gyűrűt, de nem sikerült a pénz miatt, de akkor egy ideig aktív fórumozó voltam, nagyon sokat olvastam Slim-től, Ottóné-tól.....stb., stb. és ők se ettek mindent, megpróbáltak diétázni, nem enni szénhidrátot, stb. Ha valamennyire diétázol, nem hiszem el hogy nem indul be már a fogyás..nem értem ezt a 7 ml dolgot. Hogy van ez hogy valakinek elég 2ml, valakinek meg a 7ml sem elég?!!!
Régi gyűrűsök segítsetek!!
Jó gondolom, hogy mindenki másmilyen típus, de ennyire?!
Megpróbáltad Csiszár Doktor magánrendelését, szerintem jó táplálkozási tanácsokat tudna neked adni!

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.11.22. 01:49

Talán jövőre. Most egyáltalán nem érdekel, mint mondtam mélyponton vagyok. Meg jönnek az ünnepek, nálunk hetente kettő van decemberben.
Én annyira reménykedtem és akartam ezt a gyűrűt és lefogyni. Nem eszem szénhidrátot, cukros vagyok. Nem eszem almán kívül gyümölcsöt, néha banánt télen. Rosszul vagyok a pörköltöktől. De sajnos a maradékból sokat, mert állandóan éhes vagyok és nincs ami gátat vessen az evésnek, mert most nincs lelkierőm koplalni. Ezért kellett a gyűrű.
Lehet, hogy beszélek majd Csiszár dokival jövőre. Az enyémhez már nem is járok - szégyenlem. Tele vagyok kisebbséggel, de ezt a kövérek ismerik. De már utálok a fal mellett járni. Ez is letör. Úgy csodálkozom, hogy 1-2 ml-vel lefogytok. Én vagy 5-ször voltam szűkin a 7 ml-ig, aztán semmi.
Na, mindegy. Majd, ha sikerül lefogynom, jelentkezem. Remélem nem törtem le senkit a történetemmel. :oops:
Mindenkinek kitartást, sikeres fogyást és kellemes ünnepeket kívánok!!!
- Puszi. Panda -

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.11.22. 01:50

HALIHÓ!
Most látom, hogy nincs átállítva az óra. Csak szólok. ;)
- Puszi. Panda -

Schnee

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2008.11.22. 10:19

boti77 írta: Hogy van ez hogy valakinek elég 2ml, valakinek meg a 7ml sem elég?!!!
Régi gyűrűsök segítsetek!!
Jó gondolom, hogy mindenki másmilyen típus, de ennyire?!
Szia Boti! Igen, ennyire. Szerintem.
Egyszer én is megkérdeztem Bende dokit az egyik szűkítésnél, hogy hogy van ez. Akkor azt mondta, hogy ez attól van, hogy nem mindenkinek egyformán zsíros a gyomra. :oops: Tehát, ha zsírosabb belül, ez ebben az esetben előny, mivel már eleve szűkebb, kevesebb szűkítésre van szüksége. :roll: Én is - ha jól emlékszem - 4-5 alkalommal voltam szűkítésen, mire végre sikerült eltalálni az ideális "méretet". Ez tavaly nyáron volt, azóta érzem úgy, hogy tökéletes, se nem szűk, se nem bő... :D

boti77

Olvasatlan hozzászólás Szerző: boti77 » 2008.11.22. 14:40

Szia Schnee!

Köszi az infot...
És addig míg igazából sikerül beállítani a ml-ket addig csak rajtunk múlik a dolog, mármint a fogyózás maga....
Szerintem nem szabad feladni kisa622!, igenis menj el az orvosodhoz és beszélj vele, egy csomó pénz, meg energia veszik oda ha feladod! Lehet, hogy azért vagyok lelkes mert én még csak most kezdtem, de bizakodnom kell, hinnem kell, hogy sikerül...
Hát annyi mindenkinek sikerült már, nem 10-20 kg-ot, hanem ennek az ötszörösét, sőt többet!

Schnee

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2008.11.22. 23:09

boti77 írta:Szia Schnee!

Köszi az infot...
És addig míg igazából sikerül beállítani a ml-ket addig csak rajtunk múlik a dolog, mármint a fogyózás maga....
Szerintem nem szabad feladni kisa622!, igenis menj el az orvosodhoz és beszélj vele, egy csomó pénz, meg energia veszik oda ha feladod! Lehet, hogy azért vagyok lelkes mert én még csak most kezdtem, de bizakodnom kell, hinnem kell, hogy sikerül...
Hát annyi mindenkinek sikerült már, nem 10-20 kg-ot, hanem ennek az ötszörösét, sőt többet!
Pontosan! Egyetértek! ;)

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.11.23. 22:43

Sziasztok! Felfedeztem, hogy itt mozgolódás van-végre.

Szóval, én október 5-én voltam 1 éves. Az 1 év alatt 63 kilót fogytam. Igaz, mostanában állok, de ez az én hibám, kicsit lazább vagyok. Sok a túró rudi...

Nekem totál megváltozott az életem, mint mindenkinek. Teljesen másképp nézek ki, nem ismernek meg az utcán, folyamatosan dicsérnek, de ami a legfontosabb...könnyebb lett az életem.Elkezdtem mozogni, futni...kisebb lettem, keresztbe tett lábbal ülök-még a buszon is...szaladok és ugrálok állandóan...lehet, hogy kicsit infantilisnek tűnik, de sokszor érzem úgy, hogy nem bírok magammal.
Igaz, amikor először mentem le futni, azt hittem nem jövök vissza, leheveredem a parkban.

A ruhatáramat folyamatosan cserélem és nem az elkülönített részeken...szóval, ez rohadt jó.

De nekem iszonyatosan jó érzés.

A pasik pedig megkergültek...ezt mindenki tudja, aki lefogyott. Ezek szagot kapnak...

Nekem akkorát nőtt az egóm, hogy ihajj!Most már azt mondták, hogy elszálltam...hm, ez van! Ki nem szarja le! Akkor senkit sem érdekelt, hogy utáltam magam kövéren.

Szóval.Csak rajta! De a szabályokat be kell tartani és nekünk is tenni kell érte, nem is keveset. Tényleg csak mankó. éN nem voltam sokat szűkítésen.4-szer, De csak azért, mert a 3-at ki kellett engedni, mert nem tudtam lenyelni a nyálam, de azt itt kitárgyaltam.
Tavasz óta nem is voltam szükin.

Na!Örülök, hogy megmozdult a fórum!!!
Tímea

boti77

Olvasatlan hozzászólás Szerző: boti77 » 2008.11.24. 20:46

JAJ !! ÍRJATOK !! ÍRJATOK !!

Szia Csorike!!

Tiszta csoda amiket írtál....Én kb. 5 évvel ezelőtt fogytam elég sok koplalás árán kb 50 kg-ot, csak visszajött kamatostul természetesen. Na, mindezt csak azért írtam le, mert eszméletlen jó érzés volt, hogy mindenki dícsér, még a nők is! Mondjuk én nem csak kövér vagyok, hanem agybeteg is :oops: és nem tudtam elfogadni magam még akkor sem, tehát a pasiknak azt se hittem el ami nyilvánvaló volt.. :oops: .de ez már egy másik történet... 8-)
Jelenleg azon vagyok, hogy legalább azt a régi formámat visszanyerjem ami még mindig a molett kategória lesz. Kicsit talán úgy tűnik el vagyok keseredve, de ez nem így van, sokat küzdöttem a gyűrűmért, ez már fél siker! A másik nagy küzdelem nemrég kezdődött, de nem fogom feladni, mert vissza akarom kapni az ÉLETEM...!!!!!!

Nagyon szeretném ha jelentkeznétek friss gyűrűsök és segítenénk egymást mint annak idején Ottóné, Slim, Schnee, Nonóka, Lunamina, CBalu és a többiek...(a régi gyógygatyót soha nem feledem :lol: )

Válasz küldése