Újra itt van a nagy csapat!

Moderátor: naturwell

kisa622

Re: Újra itt van a nagy csapat!

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.08.22. 23:32

Hát... ez az :!: :shock:

Ha nem diétázom keményen, de nagyon keményen és nem koplalok, akkor a gyűrűm semmit nem csinál. Na jó, azért sokkal kevesebbet tudok enni, mint nélküle. De hát én sem eszem szénhidrátot, édességet is ritkán és alig-alig mozdul. Én ennél jobban nem tudok koplalni, mert cukros vagyok és behipózok, ha semmit nem eszem.

És a dokim is leszúrt, hogy ennyi idő alatt már többet kellett volna fogynom, mint 21 kg. Február óta. 7 ml-vel azt mondta, most már tutti csak folyadékon élek. Örültem nagyon. Jó este-éjjel nem nagyon megy le semmi -ami nem baj - de nappal bármit és sokat meg tudok enni. Nem akad ám meg nekem semmi a 7 ml-vel sem. :(

Én addig tetetem be, amíg tényleg csak a víz megy le nehezen. Azzal talán sikerül fogyni. Csak nem értem mi ebben a gyűrűben a pláne, ha nekem kell koplalnom. Eddig csak a pénztárcám fogyott. :cry:

De, hát ez az én bajom. Mindenki másképp csinálja, nekem nem válik be, úgy látszik.
De, ahogy mondani szokás: kivétel erősíti a szabályt. :roll:
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

Zsanett

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Zsanett » 2008.08.25. 14:25

Hát én nem azt mondom, hogy felesleges volt, mert húsz kiló lement. És tisztában vagyok és voltam is azzal, hogy nem lehet zabálni, meg azzal is hogy nekem is kell hozzá diétázni. Ezzel semmi gond. Én megtennék mindent és meg is teszek, de így sem mozdul. Ennél kevesebbet már nem tudok enni, mert az a semmi. Ezért nem értem mi történik. A doki meg azt mondta nem szabad koplalni. Azt mondta akár napi 5 ször is ehetek csak mindíg keveset, jól megrágva. Hát én max 3 szor eszem keveset, de nem segít. Bende doki azt is mondta, hogy nagyon jól van így hogy ennyi ment le , de hát azért azóta eltelt 2 hónap egy kiló minusz nélkül pedig havi 3-4 kg-nak le kéne mennie.Lehet hogy a kaja minőségével van gond, tényleg tanácstalan vagyok. De nem tudom mit kéne ennem. Én sem vagyook gazdag így nem engedhetem meg hogy külön főzicskézzek magamnak így marad a hideg kaja. Ebédre meg amit a család főz. De abból direkt nagyon keveset eszem, és nem eszem a köreteket sem. Ahogy tudok inkább kis zöldséget eszem nyersen vagy ha bűnözök akkor például sovány sonkát hajszál vékonyra vágva abból is max 2 szeletet üresen , vagy maximum egy kis szelet sovány sajtal. Az ebédem 3 evőkanálnyi ennivaló. A vacsi amit direkt 16:30 kor eszem még véletlen sem este az is annyi mint a reggelim. Sokszor nagyon éhes vagyok de megállom és nem eszem. Amikor nagyon nem bírtam akkor bűnöztem. Egyszer megettem egy fagyit, egyszer egy túrórudit. Ennyi. Tornázni is próbálok de még elég nehezen megy. Ha futok fulladok, ha aerobikozom még érzékeny a gyomrom és fáj. Hát nem tudom ti hogy csináljátok de jó volna tudni. Nem kétlem hogy én rontok el valamit vagy én csinálom rosszul, de nem tudom, hogy mit. Ezért örülnék ha leírnátok, mit esztek, vagy miből mennyit, vagy hogy áll össze egy napi kajátok.

Köszi
Zsani

Bosyl76

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Bosyl76 » 2008.08.31. 18:26

Sziasztok!

Én is szeretnék gyűrűt, a pénz már nagy nehezen, de összejött rá, viszont tanácstalan vagyok, hová menjek műtétre. Baján élek, így Pécs lenne a közelebbi megoldás, mert ugye sokszor kéne menni. Olcsóbb is, ami nem utolsó szempont. Viszont nem tudom van-e közöttetek, akit a Vereczkey doki műtött és tudna elérhetőséget vagy tapasztalatot adni. Tavaly már majdnem megműtött a Bende doki és nekem nagyon szimpatikus volt, viszont ott találkoztam olyan gyűrűssel, aki Pécset már megjárta és nem ajánlotta.
Örülnék, ha valaki tudna ebben segíteni! :roll: :roll:

Bosyl76

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Bosyl76 » 2008.09.01. 13:22

Kisa622!

Köszike az infót, sokat segítettél! Ma be is jelentkeztem, 17-ére kaptam időpontot konzultációra. Már alig várom. A Bende doki is kb addigra jön vissza szabiról. Remélem nem kell sokat várni a műtétre! Már holnap mennék. Rettenetesen dagadtnak érzem magam, most van rajtam az önutálat megint. Most még koplalni sem merek, mert 38,8 a bmi értékem, nehogy ne legyen a műtétből semmi.

Balu!
Olvastam a blogod, gratulálok! Jó lenne már én is ott tartanék. Plasztikázni engem is kell majd sajnos, mert a két gyerkőc /1 év korkülönbség van köztük/ kinyújtotta a hasam rendesen. Sokan kérdezték, hogy csak nem jön a harmadik?? Szóval el vagyok kenődve megint, de szerencsére engem a férjem támogat, igaz, nem a súlyommal van baja, hanem hogy minden indulás előtt cirkuszt csinálok az öltözésből és nincs önbizalmam :|
Én is hitelt vettem fel, mert egy ismerősöm 60 kilót fogyott a gyűrűvel és azt mondta élete legjobb befektetése volt. Az egészségemért és az önbizalmam helyreállításáért miért ne tenném meg? Sokan hitelre vesznek tv-t, autót, bármi mást, akkor miért nem teszik meg a saját egészségükért?? Pici gyerekeim vannak /1,5 és 2,5 évesek/ szeretném felnevelni őket és az unokáimat is látni!
Egyébként nagyon örülök, hogy van egy ilyen fórum, ahol az ember választ kap a kérdéseire. Nekem biztos lesznek, bár az ezzel kapcsolatos oldalakat szorgalmasan látogatom, ha van időm. Az összes hozzászólást itt is elolvastam!
Üdv mindenkinek: Szilvi

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.09.01. 13:31

sok sikert, hajra!!!!!!

szerike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: szerike » 2008.09.05. 13:31

Sziasztok!!!!!
2008 aug.24.-én 16.15kor megszületett 4550gr 61cm-vel egészségesen Arina lányom!
50kg híztam a terhességgel viszont 20kg már most lement,de egyáltalán nem bánom,mert szoptatás után
itt a mankóm,a gyűrűm:),és végre teljes életet élhetek:)
A gyűrű segítsége nélkül tuti nem sikerült volna a baba.
Mindenkinek puszi és jó fogyást!!!!

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.09.05. 14:24

gratula! sok kitartast, turelmet!

Schnee

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2008.09.05. 15:07

Én is gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok! :lol:

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.09.05. 18:54

Nagyon szép, nagy baba. Remélem mindketten jól vagytok.

Jó egészséget, boldogságot, gazdagságot és sok szeretetett kívánok nektek az életben :!:

Most a súlyod ne izgasson. Csak magatokkal törődj. Ha elkezd járni, úgy is sokat kell futkároznod, hajolgatnod utána. Azzal lemegy sok! Meg a szoptatással is fogyni fogsz. ;)

Gratulálok és veled örülünk! (Szép neve van.)
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.10.19. 13:46

Kedveseim!

Holnap indulunk! Már működik az online megrendelés, előrendeléssel együtt.. HAJRÁ!

Éhen ne maradjatok! :)

http://www.balukonyhaja.hu

Balu

Válasz küldése