Újra itt van a nagy csapat!

Moderátor: naturwell

kisa622

Re: Újra itt van a nagy csapat!

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2007.11.30. 19:31

Sziasztok! Nitty! Köszi a Vereczkei dokit, szuper kedves. 28-án voltam nála. Jan. 31-én műtenek Pécsett, ingyen! :P Sokkal részletesebben magyaráz, elmutogat mindent, és gondosabban kivizsgálnak. Sokkal megnyugtatóbb volt. A másik helyen a halálérzés sugárzott, :o nagyon rosszul éreztem magam és még drága is. :twisted:
Még mindig szeretném a Meggyesi doki számát. Vki adja meg, légyszi!:roll: Pusssz Panda
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2007.12.01. 12:37

kisa622 írta:Sziasztok! Nitty! Köszi a Vereczkei dokit, szuper kedves. 28-án voltam nála. Jan. 31-én műtenek Pécsett, ingyen! :P Sokkal részletesebben magyaráz, elmutogat mindent, és gondosabban kivizsgálnak. Sokkal megnyugtatóbb volt. A másik helyen a halálérzés sugárzott, :o nagyon rosszul éreztem magam és még drága is. :twisted:
Még mindig szeretném a Meggyesi doki számát. Vki adja meg, légyszi!:roll: Pusssz Panda
Dr. Medgyesy Gáborhoz:
gabor.medgyesy@yahoo.com
06 20 9107233
06 1 4614720

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2007.12.01. 23:07

Köszi Balu!
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

Ottóné

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Ottóné » 2007.12.02. 16:18

Hi Balu, :lol:
Eljön az idő, hogy ehetsz Hortobágyi húsospalit is, ne félj.... 8-) Én már eszem mindent, éppen egyik nap volt, igaz, hogy harcsapörivel volt töltve.... :D de az egész tányérral megettem az étteremben. Előtte meg egy vadragu levest cipóban. ( a cipó megmaradt azért hihi) És ezzel együtt a szervezetem úgy döntött így 2 és fél év után, hogy megszabadul még 9 kilótól az elmút 3 hónapban. Magától. :lol: Szal olyan csúcs formában vok, mint még sosem....:D
Te, figyi, miért ilyen mini képet lehet csak feltenni? Ezzel nem lehetne csinálni vmit? Ilyen kis apróka képem nincsen :( vagy csak én szerencsétlenkedek a pixelekkel?
Üdv neked: Edina :mrgreen:

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2007.12.02. 16:25

Ottóné írta:Hi Balu, :lol:
Eljön az idő, hogy ehetsz Hortobágyi húsospalit is, ne félj.... 8-) Én már eszem mindent, éppen egyik nap volt, igaz, hogy harcsapörivel volt töltve.... :D de az egész tányérral megettem az étteremben. Előtte meg egy vadragu levest cipóban. ( a cipó megmaradt azért hihi) És ezzel együtt a szervezetem úgy döntött így 2 és fél év után, hogy megszabadul még 9 kilótól az elmút 3 hónapban. Magától. :lol: Szal olyan csúcs formában vok, mint még sosem....:D
Te, figyi, miért ilyen mini képet lehet csak feltenni? Ezzel nem lehetne csinálni vmit? Ilyen kis apróka képem nincsen :( vagy csak én szerencsétlenkedek a pixelekkel?
Üdv neked: Edina :mrgreen:
hali. nem izgulok, eszem en is, amit megkivanok. :) a kep merete asszem most 150x150 pixel max. a nagyobbnal eleg zavaro lenne... kicsinyits le! a gyari amugy 50x50 pixeles beallitas volt... :)

csorike

hortobágyi

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2007.12.02. 20:54

Nem is Balu írta a hortobágyi palacsintát, hanem én.Bocsesz! ;) De egyébként nem is az volt, hogy én annyira vágynék rá.
Mondjuk, amúgy sem szerettem.

Na, holnap első szűkítés.Chana,Titike kíváncsi vagyok találkozunk-e?!
Tímea

Titike

szűki

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Titike » 2007.12.02. 21:21

csorike írta:Nem is Balu írta a hortobágyi palacsintát, hanem én.Bocsesz! ;) De egyébként nem is az volt, hogy én annyira vágynék rá.
Mondjuk, amúgy sem szerettem.

Na, holnap első szűkítés.Chana,Titike kíváncsi vagyok találkozunk-e?!
Sziasztok!
Ha felbírok kelni akkor 9 magasságában a kórházban vagyok!
Biztos megismertek! :D Síruhában leszek bukósisakkal a kezemben! :lol:
Puszi mindenkinek
Titi

csorike

holnap...:D

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2007.12.02. 22:20

Titike!Így már biztos! :lol:
Ha másról nem,akkor a bukósisakról :mrgreen:
Tímea

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2007.12.03. 21:15

Titike!
Kerestem a bukósisakos nőt, de nem találtam. :cry:

Megtörtént az első szűkítésem.Mondtam a dokinak óvatos legyen,ne fájjon,mert nekem ez az első... :mrgreen:
Azt nem tudom, hogy mennyit szűkítettek,de tényleg nem fáj.
Most már iszogatok.Bejött ma hozzám az egyik jó ismerősöm-talán már barátnőnek is mondhatom-,aki már 95 kilót fogyott.Ez aztán erőt ad.
Nem találkoztam senki ismerőssel ma a kórházban.Még Dóriékat sem láttam,pedig ma kellett volna jönniük.Lehet, hogy hamar végeztem. :P
Bedöglött az 5-ben a gép, át kellett menni a 9-be.
Tímea

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2007.12.04. 01:19

Váááááhh! Szia Edina!
Üdvözlet újra a csapatban!!!!!!
Te jó ég! Nég 9 kg mínusz, akkor most mennyi vagy már 50 kg????? Láttam képet már Rólad,tényleg nagyon jól nézel ki!!!!!!
Slim

Válasz küldése