kerdesek dontes elott

Moderátor: naturwell

mojey

kerdesek dontes elott

Olvasatlan hozzászólás Szerző: mojey » 2009.06.06. 02:11

Sziasztok,

Ugyan sajnalattal latom hogy ez a forum mar nem olyan aktiv, mint fenykoraban, de megis remelem, hogy valaki erre nez akinek mar van gyuruje es esetleg valaszol.

Nagyon szeretnek lefogyni. Az utobbi fel evben mar nagyon gatol a mozgasban a sulyom. MIvel nem eszem sokat most se, de tenyleg nem, ezert felek, hogy en is abba a csoportba tartozom majd, akik csak nagyon keveset fogynak a gyurutol viszont rengeteget aldoznak anyagilag es lelkileg. De azert megis meg akarom probalni! Ami meg aggaszt:

1. A gyomorgyuruvel hallom sokan vagytok ehesek. Probaltatok Reductilt szedni hozza? En probaltam a Reductilt es tulajdonkeppen segitett volna, ha van turelmem rendesen dietazni, de igy hamar visszahiztam. Viszont az ehseget jol elvette, legalabbis eleinte...

2. A hasplasztika utan meg lehet szulni? Vagy a levagott bor miatt mar nem tud gyerekem lenni?

3. Nekem igazabol nem a hasam, hanem a combjaim es a fenekem hatalmasok. Arra is van plasztikai mutet?

4. Az eletmodom es munkam miatt eleg sokat eszek ettermekben, tarsasaggal. De nem feltetlenul akarom kihirdetni, hogy gyurum van (lesz) mert ha nem segit, nem akarok majd beszelni rola. Nagyon feltuno lesz, hogy en "sose vagyok ehes" meg "csak levest kerek"?

5. Ugy tudom, hogy ha ki akarom vetetni a gyurut, fel kell vagniuk a hasam egy nagy vagassal. Igaz ez?

6. Valami angol oldalon azt olvastam sokszor kihullik az ember fel haja a mutetet kovetoen. Tortent ez veletek?

koszonok minden hozzaszolast!

kisa622

Re: kerdesek dontes elott

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2009.06.06. 18:48

Szia! Én azt javaslom, hogy ha főként helyi problémáid vannak, sportolj vagy plasztikával onnan szedesd le és arra áldozd a gyűrű árát. Az a tapasztalatom, hogy a gyűrű csak segít, hogy ne falj hírtelen és nagy falatokban. Ha szépen megrágod és lassan eszel, akkor ugyanolyan sokat meg tudsz enni, mint gyűrű nélkül. Mert ugye a bendőd ugyan olyan hatalmas maradt és éhezel. Tehát: ha önuralmat gyakorolsz, akkor összébb szűkűl a gyomrod és le fogsz tudni fogyni - gyűrű nélkül is.
A plasztikai problémákat (bőr nyúlás és szülés) javaslom NE ITT kérdezgesd, hanem konzultálj egy olyan orvossal, akiben megbízol (vagy esetleg többel).
Én még nem hallottam, hogy a gyűrűtől valakinek kihullott volna a haja (ha csak azért nem, mert nem tudott lefogyni és mérgében ;) ) Ez hülyeség!
Jól gondold át, hogy beteteted-e, mert a gyűrű nem csodaszer, csak egy kis mankó. Diétáznod, életmódot változtatnod neked kell. Azt senki nem tudja helyetted megcsinálni. Ne várj csodát a gyűrűtől, az csak mankó, nem csodaszer!!!
Sajnos ez a topic sem ad jó rálátást a dolgokra, mert ide csak azok járnak, akiknek sikerül lefogyniuk, nehéz munkával (olvashatod, diéta és sport!), akiknek (és ők vannak többen) nem sikerült a gyűrűvel sem lefogyni, felénk sem néznek és mélyen hallgatnak róla, mert azt hiszik az Ő egyéni és egyedi kudarcuk. Sajnos nagyon sok sorstársammal beszélgetek, akik elbújnak és magukban szenvednek, mert nem sikerült lefogyni a gyűrűvel sem. Bevallom, én sem fogyok olyan mértékben, mint vártam műtét előtt, ahogy az itt előttem járók sorait olvastam. De, ha keményen koplalok és sportolok, azért megyeget. DE ez nem a gyűrűnek, hanem nekem köszönhető. Nyilván van, akinek a gyűrű már pszichésen is segít és erőt ad. Pedig nem fogy le mindenki a gyűrűvel sem, csak aki megdolgozik érte.
Ott volt a NAGY FOGYÁSban az a férfi, aki kivetette a gyűrűjét, hogy bejuthasson oda (mert a gyűrű nem segített neki) és utána kemény munkával milyen szépen lefogyott.
Bárhogy döntesz is: sok sikert!
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

Schnee

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2009.06.07. 17:46

[quote="kisa622"]
Én még nem hallottam, hogy a gyűrűtől valakinek kihullott volna a haja (ha csak azért nem, mert nem tudott lefogyni és mérgében ;) ) Ez hülyeség!quote]

Sziasztok! A gyűrűtől önmagában valóban nem hullik ki az ember haja, ez tény. Összefüggés azért mégis lehet. Mivel az ember lényegesen kevesebbet eszik, mint előtte, logikusan kevesebb vitamint, ásványi anyagot is visz be természetes úton. Ezért kell gyűrűvel ezek koncentrált bevitelére különösen odafigyelni. Ha ezt nem teszi az ember, akkor fordulhat elő, hogy hiánybetegségek lépnek fel. Ennek lehet tipikus tünete a hajhullás. Én szerencsére megúsztam, de tudok olyan "sorstársakról", akik nem.

Schnee

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2009.06.07. 17:55

4. Az eletmodom es munkam miatt eleg sokat eszek ettermekben, tarsasaggal. De nem feltetlenul akarom kihirdetni, hogy gyurum van (lesz) mert ha nem segit, nem akarok majd beszelni rola. Nagyon feltuno lesz, hogy en "sose vagyok ehes" meg "csak levest kerek"?

Ez attól függ, hogy mennyire van beszűkítve a gyűrű. Amikor teljesen ki volt engedve, ill. még csak nagyon kevés volt benne, akkor ilyen alkalmakkor nálam még egyáltalán nem volt feltűnő a dolog, max. annyi, hogy jóval lassabban ettem. Most (kb. egy éve) rendesen be vagyok szűkítve, úgyhogy nagyon feltűnő, igen. És??? Mi ez ahhoz képest, amit cserébe kaptam? Ezzel feltűnni sokkal kevésbé zavar, mint amikor azzal tűntem fel, hogy kórosan elhízott vagyok. :D Most sem vagyok nádszál, de már inkább a kellemesen telt kategória, mint a feltűnően kövér. ;) És EGÉSZSÉGES!!! :)

mojey

Olvasatlan hozzászólás Szerző: mojey » 2009.06.07. 22:32

Koszonom a valaszokat. Schnee, gratulalok a fogyashoz, nagyon jo erzes lehet.

Igazabol az egyik legerosebb ellenvetesem a gyuru ellen az, hogy vajon ha csak kovetnem a gyurusoknek eloirt etrendet magamtol, egy vagyon kidobasa , az operacio/beltukrozes stb esetleges fajdalma es a hanyaskor fellepo gyuru-elcsuszas veszelye nelkul, lepesrol lepesre, akkor le tudnek-e ugyanugy fogyni?

Schnee

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2009.06.08. 08:28

mojey írta: Koszonom a valaszokat. Schnee, gratulalok a fogyashoz, nagyon jo erzes lehet.

Igazabol az egyik legerosebb ellenvetesem a gyuru ellen az, hogy vajon ha csak kovetnem a gyurusoknek eloirt etrendet magamtol, egy vagyon kidobasa , az operacio/beltukrozes stb esetleges fajdalma es a hanyaskor fellepo gyuru-elcsuszas veszelye nelkul, lepesrol lepesre, akkor le tudnek-e ugyanugy fogyni?
Szerintem igen. Ha van elég akaraterőd, akkor igen. Nekem nem volt. :oops:

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2009.06.08. 15:23

Szerintem is le tudnál fogyni! És, ha elgyengülnél: gondolj arra, hogy akkor jön a gyűrű, beavatkozás, pénzkidobás stb., ahogy Te is írtad. És azzal sem garantált a tartós (vagy bármilyen fogyás!)!!! Vegyél az árából egy jó edzőtermi bérletet. Mozogsz, társaságban vagy, ami inspirál. Jobban jársz! Úgy gondolom - mivel babát szeretnél -, hogy fiatal vagy még. Ha nem vagy kórosan elhízott, próbálj alternatívákat. A gyűrű még mindig ott vár a végén. Fiatalon és sem mentem bele ilyenekbe - igaz, nem is voltam kövér, sportoltam. Nem vagyok gyűrű ellenes, mert nekem is van. De ez legyen a legvégső lehetőséged!
- Puszi. Panda -

dzsalamare

Olvasatlan hozzászólás Szerző: dzsalamare » 2009.06.08. 21:47

é
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsalamare 2010.08.05. 23:15-kor.

dzsalamare

Olvasatlan hozzászólás Szerző: dzsalamare » 2009.06.08. 21:49

Jaj és Mojey ha nem túl intim a kérdés hány kg vagy? Mert pl amikor engem műtöttek egy 92 kg 175 cm Nő rakatta be a gyűrűrt :o

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2009.06.09. 15:31

Sziasztok! Sztem embere válogatja. Nekem 7 ml-vel is lement minden kaja és nagyok sokat tudtam enni, de a folyadék viszont megakadt. ki is kellett vetetnem. Most 5,5 ml-vel eszem-iszom vígan, amennyit akarok. Tehát vissza kell fognom magam, hogy fogyjak. :(
Láttátok tegnap este Dr Bende műtötte a fekete vonatból a lányt (Fatima). :roll:
- Puszi. Panda -

Válasz küldése