Begyürüző problémák

Moderátor: naturwell

prob.lemas

Begyürüző problémák

Olvasatlan hozzászólás Szerző: prob.lemas » 2009.03.24. 00:04

Sziasztok!
Nem tudom ki, hogy van vele, de az elején mindenkitől azt hallottam, hogy semmilyen mellékhatása nincs a gyűrűnek.
Senki leendő gyűrűst nem szeretnék elriasztani, biztos vagyok benne, hogy mindenki egyéni eset. Az első három évben csak a kellemetlenségekhez kellett hozzászoknom. A -60kg kárpótolt mindenért.

Egy éve problémák jelentkeztek.
Szűkítés után gyulladás lépett fel, amin azt hittem, hogy antibiotikumos kezeléssel túl leszek. De sajnos azóta is gyulladásban van, és a varrat egyik pontján napi rendszerességgel folyamatosan kifakad, és váladékozik. Újabb antibiotikum kúra, majd a port kivétele következett, mondván elcsúszott és irritál, mert idegen test reakció lépett fel. Már portom sincs, de a panaszaim megmaradtak, sőt, egyfolytában fáj a hasam.
Kérdésem, hogy mással történt-e hasonló? mi várhat még rám?
prob.lemas

andika1

Re: Begyürüző problémák

Olvasatlan hozzászólás Szerző: andika1 » 2009.03.30. 19:52

Sziasztok!

Sajnos én is csatlakoznék az elottem szolohoz.Nekem 2 évig problémamentes volt a gyurus élet,szépen mentek le a kilok,de sajnos két és fél év után kezdodtek a problémák :cry: :cry: Jott az az idoszak amikor semmi nem ment le,egyfojtában hánytam ki mindent.Hiába nyitották ki teljesen a gyurut akkor sem ment le semmi.Volt ojan,hogy elmentem a párommal Párizsba kirándulni s egy hétig csak vizen voltam,alig tudtam hazajonni.....S az orvososk bármijen gyogyszerrel kezeltek nemsegített semmi.Amikor már ott tartottam,hogy bárhol osszeestem s lefogytam 70 kilot,egy kulfoldi orvos ajánlására kivetettem a gyurut.Igaz,hogy azota vissza jott egy pár kilo,de végre teljes életet élek egézségesen.Nagyon sajnálom,hogy ez lett a vége......errol a kockázatrol nekem se mondott senki semmit......pedig annyira imádtam a gyurumet...

Schnee

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2009.04.01. 23:15

Sziasztok!

És az végül is kiderült, hogy mi okozta azt, hogy ezek a problémák felléptek? Mert erről nem írtatok... Vagy csak én voltam figyelmetlen?
:oops:
Személy szerint örülök neki, ha a problémákról is írunk itt, hiszen az soha sem jó, ha homokba dugjuk a fejünket. De igazából az lenne jó, ha azt is megtudnánk, hogy ezek a problémák elkerülhetetlenül előjönnek egy idő után mindenkinél, vagy vannak olyan dolgok, amik hajlamosítanak arra, hogy így járjon az ember. Hiszen ebből tanulnánk, nem?

Én most hétvégén leszek pontosan 3 éves gyűrűs, eddig abszolút problémamantesen, jelenleg mínusz 47 kilóval és leírhatatlanul boldogabban, mint 3 évvel ezelőtt. :lol:

Puszi mindenkinek!

dzsalamare

Olvasatlan hozzászólás Szerző: dzsalamare » 2009.06.02. 16:57

g
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsalamare 2009.07.16. 00:15-kor.

morvai edina

Olvasatlan hozzászólás Szerző: morvai edina » 2009.06.22. 19:06

üdv mindenkinek! szeretnék érdeklődni,hogy van vagy volt valakinek nyelőcsőtágulata? ezzel kapcsolatban kérnék felvilágositást arrol, hogy mik a tünetei és mivel lehet kezelni ,mi a teendő ilyen esetben és hogy visszafordithato e ez az állapot.minden tanácsot nagyon megköszönök.sajnos az interneten nem sokat találtam. köszönöm edina.

dzsalamare

Olvasatlan hozzászólás Szerző: dzsalamare » 2009.07.16. 00:13

l
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsalamare 2010.08.05. 23:19-kor.

jss

Olvasatlan hozzászólás Szerző: jss » 2009.07.30. 13:16

Sziasztok!
Valaki le tudná ide írni, hogy hol mennyi a gyűrű + műtét ára és hogy kb hány hetet /hónapot kell várni a műtétig?
Üdv: jss

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2009.11.26. 09:25

jss írta:Sziasztok!
Valaki le tudná ide írni, hogy hol mennyi a gyűrű + műtét ára és hogy kb hány hetet /hónapot kell várni a műtétig?
Üdv: jss
allandoan valtoznak az arak, varakozo listak. hivd fel mind a 3 helyet!

Dunakanyar

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Dunakanyar » 2011.06.28. 20:55

üdv.
A portom begyulladt és kicserélték 4hónapja váladékozik és a főorvos sem nagyon foglalkozik vele és csak a tavanikot ír fel ,ami nem használ pedig 7 dobozzal szedtem be 5éve van gyűrűm.Ez már csak szerintem üzlet .

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2011.06.29. 10:29

Dunakanyar írta:üdv.
A portom begyulladt és kicserélték 4hónapja váladékozik és a főorvos sem nagyon foglalkozik vele és csak a tavanikot ír fel ,ami nem használ pedig 7 dobozzal szedtem be 5éve van gyűrűm.Ez már csak szerintem üzlet .
ez a Bende lehet elso olvasatra. eltalaltam?

Válasz küldése