Begyürüző problémák

Moderátor: naturwell

Szini

Re: Begyürüző problémák

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Szini » 2011.09.20. 21:07

Üdv. Mindenkinek!
Megtudná mondani valaki mi lett a "prob.lemás" nick nevű úrral /vagy hölggyel/? A férjemnek kisértetiesen hasonlít a problémája az Övéhez. Öt év után kellett kivetetnie a portot és fájlalja a helyét pedig az ultrahang vizsgálat nem mutatott ki semmi kórosat.
Szia "Dunakanyar"!Te hogy vagy? Javult az állapotod június óta?

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2011.09.21. 07:31

Szini írta:Üdv. Mindenkinek!
Megtudná mondani valaki mi lett a "prob.lemás" nick nevű úrral /vagy hölggyel/? A férjemnek kisértetiesen hasonlít a problémája az Övéhez. Öt év után kellett kivetetnie a portot és fájlalja a helyét pedig az ultrahang vizsgálat nem mutatott ki semmi kórosat.
Szia "Dunakanyar"!Te hogy vagy? Javult az állapotod június óta?
2009. 09-ben volt itt utoljara. prob.lemas@freemail.hu mailcimmel. nem tudom, el-e meg a cim... ennyit tudtam megnezni az adtbazisban....

Szini

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Szini » 2011.09.21. 12:31

Köszi CBalu,hogy válaszoltál. Akartalak hívni tegnap telefonon ,mert szóban jobban kommunikálok /kicsit lassan pötyögök a gépen/,de a szám amit találtam már nem él. Szeretnélek megkérni ha bárkitől bármi infót megtudsz,hogy ilyen probléma esetén mi segített kérlek írd meg légyszives. Köszönöm előre is!

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2011.09.21. 13:19

Szini írta:Köszi CBalu,hogy válaszoltál. Akartalak hívni tegnap telefonon ,mert szóban jobban kommunikálok /kicsit lassan pötyögök a gépen/,de a szám amit találtam már nem él. Szeretnélek megkérni ha bárkitől bármi infót megtudsz,hogy ilyen probléma esetén mi segített kérlek írd meg légyszives. Köszönöm előre is!
valakinek volt vmi hasonlo, de ha megkinzol sem jut eszembe, hogy kinek. :(((( hivd fel Csiszar dokit, es kerdezd meg.. +36302112468

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2012.01.25. 01:09

Halihó Mindenkinek!!!!
Hát nagyon leépült sajnos ez a fórum, pedig Balu szerint van nézettség. Gondolom sokan felnéznek és látják na itten sem történik már semmi sem és mennek is tovább.
Pedig mindig vannak hírek, csak nem biztos hogy a bejegyzést megírják, hiszen van olyan téma, ahol elég régen történt bejegyzés.

Az őskövület gyűrűsök emlékeznek még a hölgyfórumos gyűrűs fórumra 2004-2005-ben akkora élet volt hogy csak na!
Jó volna ha most itt összegyűlnénk ismét, hiszen amint hallom szépen fogyatkozik a régiek közül a létszám, sokaknak volt van problémája és ez miatt már nincsen gyűrűje.
Tehát fórumra fel, ragadjátok meg a klaviatúrát, és verjétek el a kínokat problémákat rajta hogy mások a friss gyűrűsök is okulhassanak ha valamit valaki nem jól csinált.
Jó lenne egy adatbázis, ki az aki még gyűrűs, és aki nem annak mi az oka.
A hónapokig tartó gennyes váladékozás, port ill gyűrű kivétel eddig viszi a prímet.
Induljon ismét a fórum!!
Aki hallja adja át!!!!!
Slim
aki még gyűrűs

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2012.01.25. 01:20

2004 07 hónapban műtöttek 126 kg -ról fogytam 65 kg-ra hasplasztikám volt, majd az eltelt évek alatt visszaszedtem 20 kg-ot, most 84 kg vagyok.
A gyűrűmmel nincs problémám, csak ha ha ideges vagyok mindent kihányok. Ennyi.
Várom a további bejelentkezéseket
Slim

Férjem visszahízott 40 kg-ot ma vették ki a gyűrűjét. Bal mell alatti hege begyulladt, gennyezett, 3 hónap antibiotikum kezelést követően pénteken a gyűrű körül a gyomor kilyukadt, a megivott folyadék a seben keresztül távozott.
Ma műtötték a gyűrűt eltávolították, iszonyú kínok között ébredt, ami majd 3 órahosszat tartott. Bende szerint nem csoda hogy ennyire fáj ( ordított a szobában kínjában!!!) hiszen laporoszkóppal műtötték és szinte kiégették a sebet belülről.

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2012.01.25. 11:24

Slim írta:2004 07 hónapban műtöttek 126 kg -ról fogytam 65 kg-ra hasplasztikám volt, majd az eltelt évek alatt visszaszedtem 20 kg-ot, most 84 kg vagyok.
A gyűrűmmel nincs problémám, csak ha ha ideges vagyok mindent kihányok. Ennyi.
Várom a további bejelentkezéseket
Slim

Férjem visszahízott 40 kg-ot ma vették ki a gyűrűjét. Bal mell alatti hege begyulladt, gennyezett, 3 hónap antibiotikum kezelést követően pénteken a gyűrű körül a gyomor kilyukadt, a megivott folyadék a seben keresztül távozott.
Ma műtötték a gyűrűt eltávolították, iszonyú kínok között ébredt, ami majd 3 órahosszat tartott. Bende szerint nem csoda hogy ennyire fáj ( ordított a szobában kínjában!!!) hiszen laporoszkóppal műtötték és szinte kiégették a sebet belülről.
Sajnálattal hallottam személyesen. De mi van mostanában? Nekünk legalább semmi bajunk... maradjon is így!!!

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2012.01.28. 03:24

Ámen.
Gyűrű kivétel 3 napján hashártyagyulladás este 7-től 2 és 1/2 órás műtét, intenzív, morfium. Reméljük ezzel vége.
Na de mi lessz azzal az 1.500 emberrel aki gyűrűs majd tavasztól???
Egymásnak állítgatjuk?
Állítólag Debrecenben megszűnt, Pécsen meg nem vállalnak utógondozást máshol műtötteknek.
Frankfurt vagy Norvégia???

Na ez lesz a gáz bakker.
Halihó gyűrűsök, nem csak olvasni, hozzászólni is lehet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2012.01.28. 16:56

Slim írta:Ámen.
Gyűrű kivétel 3 napján hashártyagyulladás este 7-től 2 és 1/2 órás műtét, intenzív, morfium. Reméljük ezzel vége.
Na de mi lessz azzal az 1.500 emberrel aki gyűrűs majd tavasztól???
Egymásnak állítgatjuk?
Állítólag Debrecenben megszűnt, Pécsen meg nem vállalnak utógondozást máshol műtötteknek.
Frankfurt vagy Norvégia???

Na ez lesz a gáz bakker.
Halihó gyűrűsök, nem csak olvasni, hozzászólni is lehet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tenyleg igy nem tudom, mi a kurvaanyja lesz... monnnyyyuk en felhivom Csiszart ugyis februar elejen, oszt rakerdezek...

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2012.02.17. 04:09

Ahh aztat hittem a hashártyaGYULLADÁS UTÁN VÉGE LESZ A TORTÚRÁNKNAK.
Nos nem így történt.
A műtét után 5 nap intenzív osztály, közben egy pitvarfibrilláció, amit még komoly gyógyszeradagolással megfogtak, nem kellet defibrillátorral újraindítani a szívét, majd vérmérgezés.
Mondjam még????
Nyaki vénába egyszerre 9 féle infúzió !!!!!!!!!!!!!!!!!! + 4 db sebből kivezető dréncső.
Mondjam még???
Kezdődő tüdőgyulladás, amivel rajtam kívül senki sem foglalkozott iszonyú kinézetű ( vérző, levedző) combhajlati felfekvés.
A magyar egészségügy drágáim ott tart, hogy már a paraszolvencia, az odaadott lóvé sem segít!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha nincs összeköttetésed megdöglesz a kórházban ezt én bárhol, bármikor kijelentem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ezúton is köszönöm Dr Csiszár Miklós doktor Úrnak hogy szombat éjszak általam zokogva elmondott kórtörténet után kielégítő és türelmes szavaival, nyugtatásával segített rajtam és barátainkon hogy ne omoljunk lelkileg össze, szavaival reményt adott arra, hogy nagyon lassan de valószínűleg a gyógyulás felé tartunk, hogy nagy valószínűséggel életben marad a férjem.

Az apróságokat már meg sem említem, hogy nem is napról napra változott az állapota, egy előrelépés után 3 visszaesés következett.
Hogy a cukrát akkor mérték amikor szédülésre panaszkodott.... hogy nem kapott semmi kiegészítő vitamint, de amit én megszereztem azt legalább beadták neki.... stb stb.
Most itthon vagyunk - 15 kg-mal kevesebb súllyal, iszonyú gyenge állapotban gennyező sebekkel ( ami szerintük természetes!)
Mondjam még????
Kérek mindenkit, akinek hasonló tünetei vannak, gennyező régi varrat, vagy bármilyen tartósan fennálló tünet, ne hallgasson senkire, azonnal, vetesse ki a gyűrűt, ne járjon így mint a férjem!!!!!!!!!!!!!!!
Ne engedje hogy a gyűrű által leadott súly 10-15 kg-nál nagyobb mértékben visszajöjjön!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És szerintem ez a lényeg, Nem szabad visszahízni, így van Balu? ??????????????????
Szörnyű 3 héten vagyunk túl. a férjem aki megélte a szenvedést, a bizonytalanságot, én mint a feleség, aki 100 évet öregedtem lélekben külsőleg 10 évet, a barátaink, akik mellettem álltak mindenben lelkileg és fizikai segítségeben.
A kórház gazdasági igazgatójának, aki mint jó barát segített abban, hogy maximális ellátást kapjon, háziorvosunknak és gyermekorvosunknak, akik tanácsaikkal , fogorvosunknak, aki a vitamin injekciók beszerzésével, gasztoenteriológus és radiológus ismerősömnek, akik segítségükkel, tanácsaikkal, megnyugtató szavaikkal segítették férjem gyógyulását nekem azt, hogy túléljem ezt ez egész tortúrát. Kardiológusunknak aki a hazaérkezést követően alapos kivizsgálást végzett.
Köszönet Jutaharmónia Kft Valeriana Harmony stresszoldó kapszula, a Ballenties wiskey gyártójának abban hogy rendszeresen segített álomba sírni magam.
Háziorvosomnak aki a megfelelő gyógyszerrel kezelni tudta mind eközben fennálló tüdőgyulladásomat, hiszen én nem fekhettem vele ágyban, mennem, intézkedni kellet miközben a hátamba olyan érzésem volt, mintha állandóan egy balta állt volna benne.
Most már csak a T mobil cégnek kéne a segítsége, hogy a telefonszámlámat legalább 1/4-re csökkentse......

A gyomorgyűrű egy csodálatos mankó, segítség abban hogy akaratgyengeségünk miatt megszabaduljunk súlyfölöslegünktől.
A fent említett példa is nagymértékű ( orvosi és betegoldalról ) hanyagság miatt alakult ki.
8 év gyűrűs élet után higgyétek el nekem, a behelyezés műtétjét követően minden rajtatok múlik!!!!!!!!!!!!!!!
Ámen

Válasz küldése