Begyürüző problémák

Moderátor: naturwell

ildikó64

Re: Begyürüző problémák

Olvasatlan hozzászólás Szerző: ildikó64 » 2012.11.09. 00:26

Sziasztok!

Megint eltelt egy csomó idő, amióta nem írtam! :(
A gyűrűm begyulladásáról írtam, 2 hónapja váladékozik, van rajta egy pici lyuk + nyelőcső tágulatom is van! :?
Az Ursu szerint jobb ha kivetetem, 29.-én megyek tükrözésre. Most úgy döntöttem mindegy mi lesz az eredmény kivetetem, pedig még mindig nem bízok magamban félek újra meghízom, de a környezetemben több problémás is van. Talán még emlékeztek a Gyöngyire 200kg fölött volt a súlya TV-ben is volt annak idején, ma kapta a rossz hírt, a gyűrű fele már a gyomrán belül van így ki kell venni. Persze időpontot Ursu nemtudott adni, mert állítólag most sok probléma van az "öreg" gyűrűsökkel van pár műtétre váró. A Gyöngyi főnökének is ez a problémája!!!
A Gyöngyinél véletlenül vették észre, 3x volt szűkítésen és semmi nem változott így kértek egy röntgent. A röntgenen oldalra fordult, hogy lássa a kivetítőt, akkor látta meg az orvos oldalról, hogy a gyűrűvel probléma van, szemből nem látta! A tükrözésen meg már egyértelműen látszott, hogy a gyűrű egyik fele már a gyomor falán átette magát!
Azért ez elég durva, hogy nem műtik meg gyorsan. Állítólag a gyűrű eltorlaszolja a gyomor falát! És ha elmozdul?
Szóval úgy döntöttem kivetetem, pedig szeretem, nekem csak 4ml van benne. Összesen 4x vagy ötször voltam állításon a 6 év alatt és mégis problémám lett!
Felétek mi újság?
Balu Te jól vagy?
Slim, párod?
Mindenkit üdvözlök! Majd jelentkezem a fejleményekkel.
Sziasztok:-) ( Persze hiszek abban, hogy minden rendben lesz, vagy így vagy úgy!!!)

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2012.11.09. 01:33

Szia Draga! Nagyon sajnalom, ami tortenik. Az a gond, hogy akinek semmi gondja nincs, nem is ir, igy ugy tunhet, csak gond van... Velem halisten minden popec... Remelem rendbe jossz, es az elmult ido eleg erot ad neked a kitartashoz! Nagyon drukkolok!!!! Barmiben tudok segiteni, csak futtyents! Csokollak, Balu

ildikó64

Olvasatlan hozzászólás Szerző: ildikó64 » 2012.11.10. 12:27

CBalu írta:Szia Draga! Nagyon sajnalom, ami tortenik. Az a gond, hogy akinek semmi gondja nincs, nem is ir, igy ugy tunhet, csak gond van... Velem halisten minden popec... Remelem rendbe jossz, es az elmult ido eleg erot ad neked a kitartashoz! Nagyon drukkolok!!!! Barmiben tudok segiteni, csak futtyents! Csokollak, Balu
Szia Balu!:-)
Örülök, hogy Neked semmi bajod!:-) Jó ezt "hallani"! Szeretném hinni, hogy meggyógyul magától...
A tükrözésen majd minden kiderül! Na de nem sopánkodom!!!:-) Pozitívan tekintek a jövőbe, szerencsére az optimizmuson nem hagyott még el!:-)
Tavaly csináltam egy céget (családi napközi) olyan mint egy bölcsőde 1-3 éves korig vannak gyerekek. Jelenleg 16 gyerek van beíratva, nagyon aranyosak, sok szeretet kapunk!
Fárasztó de szép munka, élvezzük tele vagyunk tervekkel!:-)

Üdv. Mindenkinek!!!

Ildikó

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2012.11.10. 13:24

Nagyon drukkolok Neked! A gyerkocok meg szeretetkozpontok! Gratula hozza!

Válasz küldése