Egyéb plasztika

Moderátor: naturwell

Schnee

Egyéb plasztika

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2008.03.12. 09:37

Sziasztok! Tokaplasztikával kapcsolatban van valakinek tapasztalata vagy infója? A hasplasztikát úgy tűnik (kopkopkop) én megúszom, de ez a toka, tokácska... :D valahogy nem akar lépést tartani a többi alkatrészemmel... :roll:

Slim

Re: Egyéb plasztika

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.03.12. 23:21

Az elejétől fogva nekem is gázos volt a tokám. Hűűű amikor megfogtam és egy picit meghúztam olyan volt mint a shapei kutya bőre. Teljesen el voltam keseredve,mert ezt nem lehet eltakarni mint a lógó hasat, a melleket egy jó formájú cicifixel, vagy a kart egy hússzú vagy éppen könyékig érő blúzzal.
Most már nem vészes.
Amit én tettem:
Kentem ezerrel arckrémmel. Tudod írtam már nekem a Garnier márka jött be a piros,most meg a sárga akácmézes.
Na meg az arctorna. Jó erősen vicsorogva tornáztatni az arc és a nyak részt. Próbáld ki, nekem tényleg bevált, ami maradt az már elmegy, szóval tűrhető.
slim

Schnee

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2008.03.13. 17:49

Szia Slim! Köszi, hogy válaszoltál! :) A helyzet sajnos az, hogy engem ez már olyan szinten zavar, hogy már nem fogom kiverni a fejemből a tokaplasztikát, türelmetlen vagyok kencefizézni... :oops: Úgyhogy a nyáron, ha összejön, meg is csináltatom. Ha addig nem tévedne ide olyan, akinek már van tapasztalata ez ügyben, akkor majd én "referálok"... :P Ha túlélem... :mrgreen:

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.03.13. 22:57

Próbálj meg infót keresni a http://www.nlcafe.hu oldalon. Van mindenféle plasztika,mell-has stb de tokára nem emlékszem. Olvasgass, hátha találsz valamit. Addig is azért csak kenegesd,meg tornáztasd, az nem árt.
Üdv
Slim

Schnee

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Schnee » 2008.03.13. 23:26

Slim írta:Próbálj meg infót keresni a http://www.nlcafe.hu oldalon. Van mindenféle plasztika,mell-has stb de tokára nem emlékszem. Olvasgass, hátha találsz valamit. Addig is azért csak kenegesd,meg tornáztasd, az nem árt.
Üdv
Slim
Köszike, azt már megtaláltam! :lol: Ott is csak azokat az infókat linkelték be, amiket már sikerült kigooglizni... :D Személyes tapasztalatról ott sem számol be senki... :( Azért köszi! ;)

anci

Olvasatlan hozzászólás Szerző: anci » 2008.06.11. 20:19

Sziasztok
Többen kérdezték tőlem a comb plasztikát,NEM KELL ÉRTE FIZETNI se a hasért se a karért a HONVÉDBA.gondolom ez az
egyik legfontosabb amit tudni kell.nagyon gyönyörü lett a varrás észre se lehet venni.volt már has és mell plaszikám
sose féltem a mütéttől,de ettöl nagyon pedig nem kellet volna.most egy uj fajta modszerrel vágnak nincs belső fúggőleges vágás csak a combhajlatba bikinibe se látszik semmi.de tényleg nem fájdalmas én rőgtőn mútét után felkeltem.ennek a
dokinak nagyon jó keze van láttam a has meg mellplasztikáját is.már a másikon irtam nevet nyugodtan kerssétek.
mást nem tudok irni ha lesz találkozo megprobálok elmenni és megmutatni vagy többet mondani róla.
ja minnél többet fogy az enber annál könnyebben válalják.nekem még bonuszba leszivták ami maradt 1dl zsirt ami volt
ez már tnyleg olyan kevés volt azt mondta a doki,hogy ne maradjon semmi igaz 4órás mütét volt a kettő együtt de
mostmár nincs rajtam egy deci zsirse.
puszi mindenkinek

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.06.11. 20:24

milyen mashova???? ird ide a nevet, helyszint, elerhetoseget nyugodtan!!!!

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.06.12. 00:38

Anci!
Ha a comtővonalban van vágva akkor gondolom nem is kellett fáslizni?
Volt a hölgyfórumban annó egy csajszi, akinek volt combplasztikája,és olyanokat írt róla, hogy égnek állt a hajunk.
Írta,hogy ( függőleges vágása volt!!)hogy állandóan fáslizni kellett egészen a combhajlatig,és naponta többször kellett a kötést cserélni,mert mindig lepisilte,és hogy iszonyú fájdalmas stb stb.
A kérdésem.
Mennyi időre vállalták be a műtétet, vagyis mennyit kellett várnod.Meddig voltál kórházban? Be volt-e a vágás csövezve? Mikor vették ki a varratot? Minden műtét előtti vizsgálat kellett ami szokásos, vagy volt még valami extra kérésük is?
Milyen igazolás kellett ahhoz,hogy ingyen csinálják? A gyűrűs zárójelentés például elég?
Nos most hirtelen ennyi jutott eszembe
Köszönöm a válaszaidat előre is
Slim

HUSI

Olvasatlan hozzászólás Szerző: HUSI » 2008.06.12. 18:26

Sziasztok!
Anci!

Tudnál adni valamilyen közvetlen elérhetőséget? Email címem: benji@index.hu

Köszi:Husi

anci

Olvasatlan hozzászólás Szerző: anci » 2008.06.13. 14:30

Szia Slim
kezdem az elején.nem kell csak az álltalános mütét elötti torturák hasi ultrahang és röntgen.az igazolás attol kell aki
nyomon követte a fogyásod nekem a Medgyesy adta ki mivel a viszérmütétemet is Ő csinálta amiről kellet igazolás trombozis veszély miatt,de ha a háziorvosod is tudja igazolni akkor az is jó.mostmár nem fásli van hanem specko zsiszivo
nadrág aminek az alja ki van vágva nem pisiled le 4héti kell hordani most is rajtam van csipkés az alja test szinü nagyon
melegek voltak én csak mini szoknyával hordtam 14ezerért már jo is lehet.tegnap szették ki a varratokat 3hét után.
majd irok még de vár a munka.
pusz

Válasz küldése