hasplasztika

Moderátor: naturwell

Tné Hajni

Re: hasplasztika

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Tné Hajni » 2009.05.22. 13:22

sziasztok
Olvastam ezt az oep-támogatott dolgot és érdeklődnék, hogy csak úgy bementetek a dokit keresve a Honvédba és kész, vagy volt valami protekció hozzá?
Mert 2 terhesség (2 császár) + leadott 40kg + császáron kívül még 2 hasi műtét elég-e az ingyen műtéthez, nem túl szép látvány a combomig érő has.
Hajni

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2009.06.18. 20:17

most meg mar ez is... :)
megnyilt az uj helyem! http://www.sloppyjoe.hu

csokozon!

Balu

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2009.06.18. 20:36

Tné Hajni írta:sziasztok
Olvastam ezt az oep-támogatott dolgot és érdeklődnék, hogy csak úgy bementetek a dokit keresve a Honvédba és kész, vagy volt valami protekció hozzá?
Mert 2 terhesség (2 császár) + leadott 40kg + császáron kívül még 2 hasi műtét elég-e az ingyen műtéthez, nem túl szép látvány a combomig érő has.
Hajni
Sziasztok! Én nem tudom, de sorozatban találkozom olyan emberekkel, akiket az ÁEK-ben (volt Honvéd) tettek taccsra. Több ember lábát kellett amputálni fertőzés, orvosi műhiba miatt. Most egy barátomat műtötték gerincsérvvel és komplikációk miatt lehet, hogy lebénul. Nagyon sokat szenved. A nővérek szerint sorozatosan előfordulnak azok a mellékhatások, mint neki 10-ből 6 betegnél. Én biztos nem mennék oda, mert rossz állapotok uralkodnak ott. Én is járok oda évek óta, koszos, lepusztul az az épület, ahova én járok (mint a Péterffy) és nem törődöm orvosok vannak, akik soha nem érnek rá, mindig rohannak. Nem lehet elérni őket. Nem bizalom gerjesztő. De a Szent Imre Kórházban (Újbuda) van nagyon megbízható plasztikai orvos, akiről sok jót hallottam már. És a kórházban is jó körülmények vannak.
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

pazsu

Olvasatlan hozzászólás Szerző: pazsu » 2009.06.23. 10:35

Kedves kisa 622!

Engem is a Honvédban műtött Dr Győri Sándor. Jártál már a plasztikai sebészeti osztályon? Szerintem nem,mert akkor nem írnál ilyeneket. Mindenkit csak bíztatni tudok, hogy menjen oda! Az osztályt nem túl régen uniós pénzből átépetették, így 1 ágyas fürdőszobás, tv-s,hűtős...szóval szuper szobák vannak! A tisztaságra maximálisan odafigyelnek, a nővérek mind nagyon készségesek és kedvesek,csakúgy,mint a dokik! Győri doki bármikor a rendelkezésemre állt (ingyen és bérmentve!), csak akkor nem lehet elérni, ha műtőben ven. Lehet, hogy két Honvéd Kórház van? Ahol én jártam, a lepusztulttól nagyon messze van!
Nyugodtan menjetek! Hiper-szuper csillivilli!

dundika33

Olvasatlan hozzászólás Szerző: dundika33 » 2009.06.23. 10:39

Csak megerősíteni tudom az előttem írót!!!!!!!!!!!!!Bárkinek ajánlanám én is!!!!!!!!!!!! :P

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2009.06.23. 15:54

Én még nem plasztikáztattam magam. Én az Alváslaborba járok, arról rossz véleményem van, pedig 14 éve járok oda (Bár az ÁEK-be csak 3 éve) és a Baleseti sebészetről meg az Idegsebészetről írtam. Biztos van ott is jó hely, mert vezetője válogatja, hogy alakítja ki az osztálya működését.
1 a lényeg: Ha cseresznyét szedtek, vigyázzatok, mert nagyon törik a cseresznye fa ága és sokan lenyomorodnak emiatt, ilyenkor tele vannak a bal.seb.osztályok lebénult cseresznye szedőkkel. Sajnos erről senki nem beszélt, pedig olcsóbb is lenne 1-1 tv hirdetésben figyelmeztetni az embereket, mint a kerekesszékekbe kényszerült embereket eltartani, kezelni.
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

pogácsa

Olvasatlan hozzászólás Szerző: pogácsa » 2009.09.25. 18:03

Sziasztok!

Információt szeretnék kérni hasplasztikával kapcsolatban. Úgy tudom, csak több gyermek után támogatja a TB. Nekem egy gyermekem van, ő lombikbébi, és nem tudunk kistestvért vállalni. Ilyenkor vajon mi a helyzet? Nagyon lóg a hasam, és rettenetesen csíkos, pedig 3 éves a kislányunk. Van valakinek tippje, hogy ez vajon TB-s kategória-e? Köszi előre is!

berty_andy

Olvasatlan hozzászólás Szerző: berty_andy » 2009.10.02. 15:43

Sziasztok!

A neten keresgélve nagyon megörültem, mikor erre a fórumra találtam. :)
Én most kezdeném a fogyást, de még magam sem tudom, hogy kezdjek hozzá.
Sok módszert kipróbáltam már, de még igazából 1 sem vált be. :(
Egy ideje gondolkozom a gyomorgyűrűs megoldáson is, de akit találtam 500 ezer körüli árat mondott.
Érdeklődnék, hogy nektek hogy sikerült a gyűrű berakatása, mennyibe került, hová érdemes fordulni, mennyire jó, hogy bírtátok az éhséget, stb. :?:
Nagyon szeretnék hasplasztikát csináltatni, 2 gyereket szültem, császárral, 20-20 kg körül szedtem fel a terhességeim alatt.
Nagyon hálás lennék, ha tudnátok tanácsot adni, merre induljak, mire számíthatok, hogyan érjem el, hogy a súlyom miatt ne menjen tönkre a házasságom.

Üdvözlettel és előre is köszönettel várom tanácsaitokat: Andi :lol:

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2009.10.03. 07:46

egyelore csak annyit, hogy a plasztikaval mindenkepp vard meg a fogyast!!! ne siesd el!

a gyururol majd a tobbiek. nekem 67 ment le a segitsegevel...

Balu

trixi78

Olvasatlan hozzászólás Szerző: trixi78 » 2010.02.21. 20:30

Sziasztok!
Jár még erre valaki mostanság? ;)
Nekem az a bajom, hogy hogyan bizonyíthatom be az orvosnak, hogy hány kilot fogytam,ami alapján ő megállapítja, hogy megcsinálják e TB alapon a plasztikát?
Nekem sosem volt gyomorgyűrűm, nem is szeretnék. Jelenleg 90 kg vagyok, 120 körül voltam. Szültem három gyereket, ebből kettő császáros volt, és volt két hasi műtétem is. (A harmadik laparoszkópiás volt, uh azt nem számolom ide) Csúnyán lóg a hasam, ami nagyon zavar, de nincs 500 ezer forintom, egy műtétre! :|
Valakinek valami tipp a megoldásra?
Köszi

Válasz küldése